Na wspólnej streszczenie teleman

Pobierz

Po wspólnym obiedzie Nowicki pyta Maję, co by zrobiła, gdyby zaprosił ją do siebie.. Krzysztof nie potrafi zapanować nad Larą, która praktycznie przejmuje kontrolę nad jego redakcją.Na Wspólnej (3099) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Na Wspólnej (3097) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Na Wspólnej (3055) - opis, recenzje, zdjęcia, zwiastuny i terminy.Na Wspólnej (2568) Igor ostrzega Elżbietę, że spadek po jej byłym mężu, opiewający na wielomilionową sumę, może stać się przyczyną kłopotów.. Na miejscu okaże się jednak, że nie ma .Ola z "Na Wspólnej" porwana!. Po ceremonii do Elżbiety i Marcinkowej podchodzi notariusz.Na Wspólnej (502) Izabela wyznaje Oskarowi, że bardzo go kocha i chce, by po operacji zamieszkali razem.. W szkole rzuca kolegom banknoty, utrzymując że nie to nie on ich okradł!Wejdź na stronę Na Wspólnej, serialu, w którym dom przy ul. Wspólnej połączył wielu ludzi i rodzin, i oglądaj online odcinki Na Wspólnej, w tym prapremiery!Na Wspólnej odcinek 2674, 2675, 2676, 2677 [Streszczenie + Zdjęcia] 20 kwietnia 2018 serialeweb.. Rodzinny obiad u Zakościelnych okaże się porażką?Na Wspólnej odcinek 3073, 3074, 3075, 3076 [Streszczenie + Zdjęcia] 3073: Po nocy spędzonej u Tani Sławek proponuje kochance kilkudniowy wyjazd tylko we dwoje.. Wbrew Maksowi Ilona zgadza się, żeby Wiktorek został przesłuchany .Na Wspólnej Odcinek 32766 / Na Wspólnej..

3278 - opis, streszczenie: Jaruś dzwoni do ojca Elizy z prośbą o za….

Zimińska naciska, żeby Janek wskazał winnego albo sam oddał pieniądze kolegom.. Feliks i jego żona przygotowują się na wizytę Daniela z narzeczoną.. Zarejestruj sięZaloguj się.. !3018: Monika zabiera Przemka na casting do serialu.. Na Wspólnej (2235)Zuzia i Kamil wyznają Tosi, że jej biologiczny ojciec chce się z nią spotkać.. Kuba jest podłamany rozstaniem z Pauliną, ale nie odpuszcza - prosi ją, żeby pozwoliła sobie pomóc wyjść z depresji.. Marta cieszy się ze spotkania z Filipem.. Sławek dowie się kim naprawdę jest Klaudia!. Dowodem jest nagranie z monitoringu szpitala, na którym widać, jak Sobczak wchodzi do pomieszczenia z lekami.Streszczenia Na Wspólnej online - oficjalna strona serialu Na Wspólnej.. Czy antyterroryści zdążą z interwencją?. Na przekór rodzinie Zięba ostentacyjnie się objada.. Na Wspólnej (1939)Basia zaprasza matkę Smolnego do siebie i przeprasza ją, że nie byli z Krzysztofem na pogrzebie jej męża.. Najgorzej dostaje się jednak.. młodemu Brzozowskiemu.. Kiedy młody Smolny wraca do domu, dowiaduje się że Dagmara… dogadała się z mężem!. nawspolnej.Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.. Chłopak nie chce donosić i prosi Dankę o pożyczkę..

3277 - opis, streszczenie: Agnieszka rozpoznaje swojego ...Streszczenia.

Współpraca z cynicznym, okrutnym Andrzejem Zakościelnym, który .. "Na Wspólnej'' odcinek 2506 w TVN, w środę 05.07.2017, o godz. 20.15.. Diler Arni trzyma na muszce Michela i Jarka!. Bruno robi, co może, żeby nie dopuścić do tragedii.. Na Wspólnej (2711)Podczas rozprawy prokurator oskarża Rafała o to, że chciał zakończyć męki matki.. Janek zapożycza się i oddaje dług klasie - nie będzie donosicielem!. Ola .na Wspólnej odc.. Dwie pielęgniarki zeznają, że Sobczak domagał się, by podały jego matce większą dawkę morfiny.. Na Wspólnej (501) Suzy idzie do kina z Martą, Kamilem i Filipem.. Matka Jakuba namawia kobietę, by dobrze wykorzystała te pieniądze.. Ukrainka pyta co z Renatą, której obiecywał szczęście?. Na Wspólnej (2567) Dziś odbywa się pogrzeb Jakuba.. Na Wspólnej opisy odcinków (sezon 17) - Świat Seriali - streszczenia, opisy odcinków Reklama"Na wspólnej" streszczenie odcinka 2700 Kiedy Robert przychodzi do byłej żony niespodziewanie drzwi otwiera mu jej siostra, która nie ma zamiaru go wpuścić do środka.. Komentuj.. Przyjaciele nie mają do niej żalu.Na Wspólnej (2236)Kinga oznajmia mężowi, że wyjeżdża na pół roku do Anglii i zabiera ze sobą Ignasia..

Na dodatek oznajmia mu, że zrobi wszystko, aby Stasiu pozostał z mamą.Na wspólnej - streszczenia.

Streszczenie.. Na Wspólnej".. Sensacyjny zwrot w "Na Wspólnej" w życiu Darka Żbika.. Na Wspólnej (1137)Beata chętnie udziela Filipowi rad dotyczących porządków w mieszkaniu i wychowywania dzieci.. Kinga coraz bardziej martwi się o Ignasia.. "Na Wspólnej" odcinek 3280 - wtorek, 31.08.2021, o godz. 20.15 w TVN.. Włodek ma problem - wszyscy nalegają, by zadbał o kondycję.. Na Wspólnej odc.. Ksawery znowu ucieka z lekcji.. Klan (3850)Agnieszka zdradza Oli, że poszła na parapetówkę do Iwony, by nie przebywać z Januszem.. Ilona jest zaskoczona i zdezorientowana.. Klan (3849)Leopold i Grażyna oglądają nagranie z protestu.. Streszczenie Kuba jest podłamany rozstaniem z Pauliną, ale nie odpuszcza - prosi ją, żeby pozwoliła sobie pomóc wyjść z depresji.. Na Wspólnej, odcinek 3290: Darek szantażowany przez żonę ojca!. Udostępnij.. 2674: Robert dowiaduje się, że jego synek jest bity przez partnera Olgi!. Odda Bergom, Jarusiowi i ….. Okazuje się, że ma adoratora.. Nie słuchając tłumaczeń Andrzeja postanawia zemścić się na mężczyźnie.. Data utworzenia: 24 lipca 2015, 4:20.. Para bardzo podoba się reżyserowi - zaprasza oboje na jutrzejsze zdjęcia próbne.. Niespodziewanie dziewczyna się przewraca, czym wywołuje śmiech kolegów.. "Na Wspólnej" odc.. "Na Wspólnej" odcinek 3300..

Roman czeka w szpitalu na operację!Koniecznie przeczytaj streszczenie 3302. odcinka Na Wspólnej i poznaj szczegóły!

Zakościelna wyciągnie .Lucyna zachęca Ryszarda do wyjścia na spacer i wizytę u Grażynki.. Eliza popada w konflikt z Łukaszem, który szydzi z Jarka.Na Wspólnej (1138)Zimińscy i Brzozowscy dochodzą do wniosku, że trzeba ograniczyć kontakty Oli z Danielem.. Ma nadzieję, że za jakiś czas między nimi wszystko się ułoży.. 2506 streszczenie: Olaf jest przerażony perspektywą spędzenia dziesięciu lat w więzieniu.W 1999. odcinku "Na Wspólnej" (emisja we wtorek 13 stycznia) Ola postanowi zrobić ukochanemu niespodziankę i pojedzie do pracy z kolacją dla niego.. !Serial "Na Wspólnej" jest emitowany w TVN cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15. na Wspólnej odc.. Wejdź na stronę Na Wspólnej, serialu, w którym dom przy ul. Wspólnej połączył wielu ludzi i rodzin, i czytaj najnowsze aktualności z życia bohaterów!. Scenarzyści "Na Wspólnej" nie dają Marcie Wierzbickiej (24 l.) powodów do znudzenia się swoją bohaterką.. Na Wspólnej (3289) Kuba, Paula oraz reszta uczniów ćwiczą poloneza na studniówkę.. Tadeusiak natychmiast zjawia się u byłej żony.. Dziewczyna ma dość i zabija nadzieje Brzozowskiego twierdząc, że… ma innego chłopaka!Serial "Na Wspólnej" jest emitowany w TVN cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15.. Na Wspólnej, odcinek 3291: Ojciec Elizy odkupi swoje winy.. "Na Wspólnej" odcinek 3270.. Na Wspólnej odc.. Daniel zostaje zatrzymany przez policję drogową w samochodzie kolegi.Na Wspólnej (1940)Po namiętnej nocy ze Zdybicką Maks proponuje jej, by spróbować uratować firmę poprzez wręczenie łapówki.. Chłopak jest wściekły!. Ostrowski jest wściekły - Ewa odrzuciła jego oświadczyny!Serial "Na Wspólnej" jest emitowany w TVN cztery razy w tygodniu, od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt