Wakacje po niemiecku opis

Pobierz

15 zdań - łatwych do wymówienia lub przetłumaczcie to.Opisz swoje wakacje w języku niemieckim.. Jeśli macie jeszcze jakieś sugestie napiszcie je w komentarzu :)Opisz swoje wakacje po niemiecku min 1/2 strony POMOCY !. frische Luft atmen - oddychać świeżym powietrzem.. der See - jezioro.. W języku niemieckim masz do wyboru dwa czasy: czas przeszły Perfekt albo Präteritum, a po kliknięciu w link znajdziesz lekcje wraz z ćwiczeniami własnie o tych czasach.. Proszę na jutro musze to mieć zależy mi proszę daje naj !Przykład opisu wakacji po niemiecku.. wg Lisiczka.. (Tydzień opiekowałam sie kuzynką) Ich habe im Schwimmbad geschwommen.. Poniżej umieszczam przykładowe zdania do opisu wakacji.. Przedstawiamy Wam opis wakacji po niemiecku w czasie teraźniejszym Präsens oraz przeszłym Perfekt.opis wakacji po niemiecku co najmniej 120 słów czas przeszły perfect(prosiłbym o tłumaczenie na polski)Wakacje po niemiecku to słownictwo dotyczące lata, pogody i różnych możliwości wyjazdowych na urlop letni.. - Bawię się tu doskonale.. Mamy nadzieję że powyższy przykład pomoże Ci napisać Twój własny opis wakacji po niemiecku.Do opisania wakacji / urlopu będzie ci potrzebny czas przeszły (niestety , wszystko co dobre szybko się kończy: ().. A teraz czas na słownictwo i zwroty.Opis wakacji po niemiecku Sommerferien.. Deutsch języki obce niemiecki wakacje słówka po niemiecku słownictwo wakacyjne niemiecki..

owoce po niemiecku Koło fortuny.

unvergesslich - niezapomniany.. Gdy wróciłam pojechałam odwiedzić moją siostrę.Słownictwo wakacyjne po niemiecku to wpis w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata".. Wakacje spędziłam bardzo miło.. Gdzie można pojechać w czasie urlopu lub wakacji ?. Zwierzęta po niemiecku Test.Pocztówka po niemiecku - przydatne zwroty.. W drugim tygodniu .Opis wakacji po niemiecku - wzór z tłumaczeniem; Opis miejsca po niemiecku; Porady językowe.. wunderbar - cudowny.. Odpowiedz przez Guest.. das Reisebüro - biuro podróży.. Kurs zawiera także następujące zestawy fiszek: Części ciała - podstawowe słownictwo niemieckie; .Autor: magda996, 2014-09-02 19:29:28.. CV po niemiecku; Wzory CV po niemiecku; List motywacyjny po niemiecku; Wzory listu motywacyjnego po niemiecku; Rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku - wskazówki; Rozmowa kwalifikacyjna po niemiecku - najczęstsze pytania i odpowiedziZwierzęta po niemiecku Pasujące pary.. Odpowiedź na ogłoszenie o pracy jako au pair.. Opowiadanie o wakacjach to jedno z podstawowych zadań dla uczących się języka obcego.. Praca za granicą.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną nad morzem w miejscowości Dziwnów.. Nocowaliśmy w hotelu.. malerisch - malowniczy.. Ich bin … in den Bergen / am Meer / am strand - Jestem … w górach / nad morzem / na plaży..

Liczebniki porządkowe po niemiecku Połącz w pary.

wg Aniaszczyglak.. To już wszystko co trzeba umieć aby stworzyć poprawny opis po niemiecku.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Freundschaften schließen - zawierać znajomości.. Sofort nach dem Beginn der Ferien fuhr ich nach Warschau und lernte dort viele Leute kennen.Zadanie: kochana aniu dziekuję za twój list i zdjęcia moje wakacje były bardzo udane w lipcu spedziłam 2 tygodnie nad morzem z rodzicami duzo Rozwiązanie: liebe ann, ich danke ihnen für ihren brief und fotos meine ferien waren sehr erfolgreichopisze po niemiecku moje wakacje letnie około 20 zdan, zastoduje czas perfekt dam najj !. Opis pierwszej wielkiej miłości.. Biologia Niemieckim.. Jest moją pasją i miłością, która rozkwitła już w szkole podstawowej.Opis przyjaciółki po niemiecku.. Można powiedzieć, że mamy już lato (der Sommer), choć kalendarzowo jest jeszcze wiosna (der Frühling) do 22 czerwca (bis 22 Juni).Opis wakacji w języku niemieckim.. Najlepiej przetłumaczenie tego : W te wakacje byłam z rodziną w górach.. Dużo spacerowaliśmy, graliśmy w siatkówkę.. Bierz ile możesz, najlepiej całymi garściami.. Klasa 7 Niemieckim.. (W sierpniu uczyłam się dużo niemieckiego) Eine Woche lang habe ich meine Cousine gepflegt.. Opisz w liście swoje przyjęcie urodzinowe..

Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.

im Zelt schlafen - spać w namiocieOpis weekendu po niemiecku.. Lista wypracowań: Tytuł.. Potrzebuję opis wakacji po niemiecku w czasie perfekt.. Ich bin taglich an den Strand gegangen.Chciałabym, abyście pomogli mi opisać wakacje po niemiecku w czasie przeszłym PERFERCT.. Opis dnia po niemiecku Opis wakacji po niemiecku Opis pokoju po niemiecku Opis domu po niemiecku Opis mieszkania po niemiecku Opis obrazka po niemiecku.. « dnia: Lipiec 30, 2008, 12:25:19 pm ».. Pojechaliśmy tam autem.. Nocowaliśmy w przyczepi campingowej.. Spędziliśmy tam dwa tygodnie.. Jakie masz obowiązki w domu (krótkie) Opis dnia (krótkie) Moja szkoła (krótkie)wakacje - opis wakacji, jak spędziłem -łam wakacje.. Pojechaliśmy tam autem.. Dann komme ich nach Hause zuruck.Opisz swoje wakacje po niemiecku ( opisz w ok. 10 zdaniach , mogą być krótkie ) isiaczek777.. Dużo spacerowaliśmy wieczorami, a rano chodziliśmy na plażę.. durch den Wald wandern - wędrować przez las.. Pogoda była świetna, jedzenie dobre.. Morze było spokojne i zimne.Ich znajomość przyda się każdemu, kto zaczyna uczyć się niemieckiego.. Dodaj do: opisz w 5 zdaniach swoje wakacje po niemiecku w perfekt .. - Piszę do Ciebie z ….. (Moje wakacje się udały) Im August habe ich viel Deutsch gelernt..

Proszę opisali byście mi wymyślone wakacje?

O autorce: język niemiecki jest obecny w moim życiu od ponad 20 lat.. Pogoda była słoneczna..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt