Opis siostry po niemiecku

Pobierz

Jest nauczycielką.. Pomożecie ?. deine Schwester Nie wstajesz tak wcześnie jak twoja siostra, co?. c) ulubionych sposobach spędziania wolnego czasu d) jej pracySiostry GODLEWSKIE śpiewają po NIEMIECKU - lepsze niż oryginał, a nawet parodia ;)Opis osoby po niemiecku.. Dam najDo opisu rodziny potrzebujesz oczywiście wszystkich jej członków.. Mój tata ma na imię Grzegorz.. Moja babcia nazywa się Gertruda.. Naucz się go w kontekście i zaskocz swoją wiedzą!Opisz swoją rodzinę po niemiecku.. Januar - Styczeń, Februar - Luty, März - Marzec, April - Kwiecień, Mai - Maj, Juni - Czerwiec, Juli - Lipiec, August - Sierpień, September - Wrzesień, Oktober - Październik, November - Listopad, Dezember - Grudzieńtwoja siostra po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Szybka, łatwa i lokalna sprzedaż rzeczy z drugiej ręki.. twoja siostra tłumaczenia twoja siostra Dodaj .. Imię 2. :Moja rodzina składa się z 4 osób: Mojej mamy, tata, siostry i mnie.. Jest ślusarzem.. Odpowiedz twierdząco 4.. Lubi czytać książki.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DLA SWOJEJ SIOSTRY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Miesiące po niemiecku.. Na ogół opis osoby po niemiecku to opis siebie, opis koleżanki lub kolegi.. Wymień członków twojej, najbliższej rodziny 6.. To ona będzie zawsze stać za naszymi plecami cokolwiek by nam się nie stało..

Opis rodziny po niemiecku.

Cechy charakteru 4.. Moja mama ma na imię Bogumiła.. Spotykane się jednak także inne opisy, jak na przykład opis członka rodziny: mamy, taty, babci, dziadka albo ulubionego nauczyciela.. Temat ten jest poruszany niezwykle często w tych czasach więc jeśli nie masz ochoty popełnić kardynalnego błędu podczas rozmowy z Niemcem, bądź przygotowując się do matury radziłbym się tych słówek nauczyć!Ogłoszenia o tematyce: opis siostry po niemiecku na Sprzedajemy.pl - Kupuj i sprzedawaj rzeczy używane i nowe w Twojej okolicy.. Zadaj koledze 3 pytania dotyczące jego siostry lub brata 3.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "DO SWOJEJ SIOSTRY" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Jak jest "bracia i siostry" po niemiecku?. Ulubione zwierze Prosze o odp.. Podane wyrażenia pozwalają nam nie tylko na naukę podstawowych słówek z tego zakresu, ale od razu pokazują również ich przykładowe wykorzystanie w zdaniu.Rodzina w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.. Przykładowe zdaniaopis członka rodziny angielski opis osoby po angielsku « An unformal letter - Napisz list do kolegi, w którym opowiesz mu o ostatnio przeczytanej książce - angielski Zahlen - Liczby - Od 0 do 20 - niemiecki »Nie umiem tego powiedzieć po niemiecku ..

die Mutter.Opis rodziny po niemiecku .

Mam na imię Ewelina.. Mój brat ma na imię Bartek.. Mam siostrę, która ma na imię Agnieszka i brata, który nazywa się Artur, oboje są pełnoletni.. Przedstaw się 2.. Kolega pyta, czy lubisz pizze i colę.. Skróty miesięcy w języku niemieckim.. Lubi oglądać telewizję.. potrzebne na jutro !. Ja nazywam się ABC, mam 14 lat i chodzę do szkoły.. Mój tato nazywa się Y.. Ma 50 lat i pracuje w Anglii jako murarz, jest bardzo miły.Julia ist mittelgroß, schlank und dunkelhaarig.. Zobacz algorytmicznie wygenerowane tłumaczenia.Napisz po angielsku 200-250 słów : Opis starszej siostry (jako członka rodziny), w której będzie: a)o jej wyglądzie b)o cechach psychicznych np. fajna , mądra i.tp.. Lubi grać w piłkę.. Najbardziej oczekiwane słowo na niemieckim!. Mamy też psa, który nazywa się Azor.. Mój tata jest stolarzem, dużo czasu spędza na działce pielęgnując pomidory, ogórki i tym podobne.6 - wpisz ile dzieci posiada Twoja siostra (w tekście Meine Familie po niemiecku jest mowa o trójce) 7 - wpisz kim z zawodu jest Twoja siostra.. Lubi czytać.. siostra.. Opowiedz o swojej koleżance : imię, wiek, numer telefonu i hobby.obrazek świętej rodziny, rodzina psów, opis kota po niemiecku, opis siostry po niemiecku, opisy liści do zielnika, opis pokoju po niemiecku, opis dnia po niemiecku, opis psa po niemiecku, opis domu po niemiecku, opis wazonu, opis lampo, opis krakowa po niemiecku, rodzina kotów, elmo rodzina, biedna rodzina, obrazek rodzina, rodzina muszkatów, opis mieszkania po niemieckuMusisz przetłumaczyć "DLA SWOJEJ SIOSTRY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

Mój dziadek ma na imię Jerzy.Opis mamy po niemiecku - wzór.

Wygląd 3.. Zapytaj swojego kolegę, czy lubi sport i kino ?. Nieruchomości, Motoryzacja, Komputery, Meble, Antyki, Telefony, Sprzęt sportowy i inneMichał po niemiecku to Michael a nie Johannes :/ Łukasz Tyczkowski Autor 10 lat temu Odpowiedz Niestety ta lista pochodzi z innego portalu, została załączona do mojego wpisu bez edycji i poprawek.Musisz przetłumaczyć "DO SWOJEJ SIOSTRY" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Mój tata ma na imię Leszek.. Lubi gotować i sprzątać, a czas spędza w domu.. Sprawdź tłumaczenia słowa "bracia i siostry" w słowniku polsko - niemiecki Glosbe: Geschwister.. Zapytaj kolegę, gdzie mieszka i ile ma lat..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt