Podróż stoika – epicka opowieść

Istnieją pewne historie, które mają charakter epicki. Podróż stoika jest jedną z takich historii. Wynika z niej pewna lekcja.

Jako młody chłopak urodził się w rodzinie bogatego kupca. Dziecko było bardzo inteligentne i miało zamiłowanie do nauki. Chodził do szkoły w swojej wiosce i ciężko się uczył, aby uzyskać doskonały wynik na teście.

Pewnego dnia, gdy dziecko uczyło się w szkole, do klasy przyszedł nauczyciel i powiedział, że chce sprawdzić wiedzę uczniów. Nauczyciel poprosił chłopca o napisanie odpowiedzi na pewne pytanie i chłopiec napisał odpowiedź do nauczyciela, a nauczyciel był zaskoczony, że odpowiedź jest poprawna.

Następnie nauczyciel poprosił go o napisanie odpowiedzi na drugie pytanie i znów chłopiec napisał nauczycielowi prawidłową odpowiedź. Kiedy nauczyciel powiedział chłopcu, że odpowiedzi są poprawne, chłopiec był bardzo szczęśliwy, że to usłyszał.

Ale nauczyciel powiedział chłopcu, że nie może go już uczyć. Chłopiec był zszokowany. Nauczyciel powiedział mu, że będzie musiał iść do innej szkoły i uczyć się.

Chłopiec był zdruzgotany i gorzko płakał. Nauczyciel powiedział mu, że chłopiec nie jest przygotowany do testu i jeśli chłopiec będzie próbował się uczyć do testu, to go obleje.

Wtedy chłopiec był bardzo smutny i postanowił opuścić szkołę i nigdy do niej nie wracać. Chłopiec wyszedł ze szkoły i zaczął się oddalać.

Nauczyciel zawołał chłopca i powiedział mu, że chłopiec jest najmądrzejszym chłopcem w całej wiosce i to on musi być tym, który będzie uczył dzieci.

Chłopiec był bardzo szczęśliwy, gdy to usłyszał i zaczął uczyć dzieci.

Z biegiem lat chłopiec stał się najsłynniejszym nauczycielem w całej wiosce. Zaczął udzielać dzieciom lekcji, a także zaczął czytać im książki. Uczył dzieci w taki sposób, aby wyrosły na najlepszych mężczyzn w całej wiosce.

Sprawił, że dzieci nauczyły się sztuki samoobrony, a także nauczył je jak bronić się przed złymi ludźmi.

Dzieci uczyły się dobrze, a mieszkańcy wioski również byli dumni z nauczyciela. Jednak pewnego dnia do szkoły przyszedł mężczyzna i poprosił nauczyciela, aby nauczył także jego.

Nauczyciel powiedział mężczyźnie, że będzie go uczył, ale nie dzisiaj. Mężczyzna był bardzo smutny i wyszedł ze szkoły.

Nauczyciel powiedział uczniom, że mężczyzna odszedł, a oni powinni kontynuować naukę.

Pewnego dnia do szkoły przyszedł mężczyzna i poprosił nauczyciela, żeby go też nauczył.

Nauczyciel powiedział mężczyźnie, że będzie go uczył, ale nie dzisiaj. Mężczyzna był bardzo smutny i opuścił szkołę.

Nauczyciel kontynuował nauczanie dzieci przez wiele lat. Uczył je