Uzupełnij tekst wyrazami z ramki dwa wyrazy zostały podane dodatkowo

Pobierz

Potem poprosiłam was, żebyście otworzyli podręcznik na str 63 i przeczytali teksty z zadania 4.. Podano dwa wyrazy dodatkowo.. 2011-05-19 19:36:45; Uzupełnij luki w podanych w zdaniach jednym wyrazem.Dla ułatwienia w nawiasach zostały podane części mowy .. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. wg Szczurekmadzia.luska229.. Uwaga!. 4 Josh is ____ real trouble now.Uzupełnij tekst właściwymi wyrazami.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. .Uzupełnij podane zdania wyrazami z ramki.. Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Uzupełnij tekst.. 2011-05-19 19:36:45; Uzupełnij tekst słowami z ramki 2012-11-20 22:18:34; Wstaw brakujące słowa.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. E-mail: Przypomnij hasło .Przeczytaj poniższy tekst i uzupełnij go , wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie .. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Uzupełnij tekst "Jak Wojtek został strażakiem" Brakujące słowo.Uzupełnij tekst poniższymi wyrazami.. A B. 1 have a sprained a .. 3 Uzupełnij luki w tekście brakującymi wyrazami.Liceum, Matematyka, dodał: , dodane: 2020-06-09 21:27:08Przeczytaj tekst.. Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09 .Uzupełnij list, wstawiając w każdą lukę jeden wyraz.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.). Uzupełnij luki w zdaniach wyrazami z ramki..

Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.Uzupełnij zdania podanymi wyrazami.

Dwa wyrazy nie pasują do żadnej luki.. Słowotwórstwo.. W językach analitycznych "wyraz" to to samo co "słowo", w językach fleksyjnych pojęcie wyrazu .2 Uzupełnij zdania wyrazami z ramki.. Uwaga!. Brakujące słowo.. tekst :1 Połącz wyrazy/wyrażenia z kolumny A z wyrazami z kolumny B, tak aby utworzyć poprawne wyrażenia.. Edytuj elementy .. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Klasa 1 Polski.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nigdzie nie pasują.. 9 .Wyraz - pewna wyróżniona fonetycznie, czy też graficznie, część wypowiedzi, składająca się z jednego lub więcej morfemów.. Uwaga: dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.1 Uzupełnij tabelę wyrazami z ramki.. Cztery z nich zostały podane dodatkowo I nie pasują do żadnej luki.. Pierwsze litery wyrazów zostały podane.. Uwaga: dwa wyrazy nie pasują do żadnego zdania.. Cztery z nich zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. Dwa wyrazy podano dodatkowo.. Następnie mieliście napisać taki krótki tekst o sobie, używając słówek; well, fast, quickly, loudly i wysłać mi na priv do końca tygodnia-na .Zadanie: uzupełnij poniższy tekst wyrazami z ramki w Rozwiązanie: 1 jaskiniach 2 3 pożywnienia 4 koczowniczy 5 jaskiniach 6 szłasach 7 gromadach Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto..

Dwa wyrazy z kolumny B zostały podane dodatkowo.

SB, TASK A/1043 Uzupełnij luki w tekstach wyrazami z ramki.. wg Nataliagladkowska.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego.. Udostępnij Udostępnij wg Nataliadudkowska.. ), przekształcając jeden z wyrazów z ramki w taki sposób, aby powstał spójny i logiczny tekst.. Die Ärztin 3/_____ Medikamente.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów .. Podane wyrazy: danger, eat, give, simple, stick, thing.Przeczytaj tekst.. Zadanie z niemieckiego ;c. Uzupełnij wypowiedz podanymi wyrazami.. 2012-09-19 16:34:35; Angielski - uzupełnij zdania wstawiając podane wyrazy 2011-03-03 20:26:41; Uzupełnij tekst wyrazami z ramki.jeden wyraz podany jest dodatkowo i .Uzupełnij podane zdania wyrazami z ramki.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.. Tutaj znajdziesz największa bazę wypracowań, konspektów, streszczeń i pomocy szkolnych w Polsce.. Uwaga.3 Uzupełnij tekst odpowiednimi wyrazami.. Podano dwa wyrazy dodatkowo.. Podaj swój e-mail, aby przypomnieć hasło.. Polub.. "Wyraz" nie jest tworem w pełni obiektywnym i co jest wyrazem, a co nim nie jest, zależy w sporym stopniu od tradycji językoznawczej danego języka.. Klasa 6 Angielski.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki..

Uzupełnij tekst wyrazami z głoską r. Brakujące słowo.

Brakujące słowo.. Uzupełnij tekst.. Uzupełnij tekst -Tom`s day Brakujące słowo.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej luki.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do tekstu.. Klasa 6 Angielski.. Uzupełnij każdą lukę (8.1.-8.4.. 2015-03-19 18:34:06; Angielski: Uzupełnij zdania odpowiednimi wyrazami z ramki i przetłumacz je .Zadanie 1.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. 4 Uzupełnij dialog wyrazami z ramki.. Pierwsze litery zostały podane.. 5p .. Poniższe zdania w czasie przyszłym uzupełnij właściwą formą czasownika werden.. Dwa z nich podano dodatkowo.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.. 1 Zobacz odpowiedź .. ( 25p) e-mail z and mogą być nawet 3 zdania ale zależy mi na tym ( klasa 7 pord od Pearson rozdział 2-3) proszę o zrobienie obu zadańUzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Uzupełnij tekst o pierwszej pomocy Brakujące słowo.. Następnie ułóż dwa .. Trzy wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. (3 zdania) 2010-04-12 15:41:08; Uzupełnij tekst słowami z ramki.. Przyporządkuj każdemu tekstowi właściwe pytanie..

Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo.

3 Uzupełnij tekst wyrazami .Uzupełnij tekst wyrazami z ramki Brakujące słowo.. Uzupełnij tekst podanymi wyrazami..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt