Dlaczego nie mogę polubić strony na fb

Pobierz

Wykres pokazuje zgłoszenia o problemach przesłane w ciągu ostatnich 24 godzin w porównaniu ze zwykłą ilością zgłoszeń wg pory dnia.. ale nie wiem ile u nich trwa to "później".Proszę o pomoc!Może się to przydać, na przykład, gdy lubisz stronę konkurenta biznesowego lub stronę drużyny sportowej, której nie lubisz.. Facebook zapewnił sposób na zachowanie poufności tych informacji, gdzie tylko Ty wiesz, że polubiłeś stronę.. Jeżeli na Facebooku jest wiele stron o podobnych lub zbliżonych nazwach, należy wpisać pełną nazwę fanpage.. I osobom niedbającym o poprawność językową.. Downdetector raportuje zdarzenie, gdy liczba zgłoszeń o problemie jest znacząco .Dlaczego nie mogę polubić stronę na Facebooku?. Kliknij opcję I osobom z roszczeniowym podejściem.. Kliknij swoje zdjęcie profilowe w prawym dolnym rogu posta.Aby polubić stronę: Przejdź do wybranej strony.. Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie).. Odpowiedz WazzUpAby polubić lub skomentować post innej strony w imieniu swojej strony: W menu w lewej części Aktualności kliknij Strony.. Oczywiście będę próbować dalej jak napisano "Spróbuj później.". Następnie, z menu wybierz "Polub w imieniu swojej strony".. Szybko polubiłem stronę na Facebooku i wyskoczył komunikat "Przykro nam, nie możemy przetworzyć w tej chwili tego zapytania.. Więc tak, wczoraj chciałam polubisz stronę, ale jak tylko ją polubię zaraz będzie unlike i zostanie tylko że to obserwuję..

Dlaczego nie mogę polubić żadnych STRON na facebooku?

2012-12-13 19:37:48 Załóż nowy klubDlaczego nie mogę polubić stronę na Facebooku?. Pomóżcie xdd.. Kiedy polubisz stronę, automatycznie zaczniesz ją również obserwować, co oznacza, że publikowane na niej materiały będą się mogły pojawiać w Twoich Aktualnościach.Kliknij Szukaj na Facebooku w lewym górnym rogu Facebooka i wprowadź nazwę strony, którą chcesz polubić.. pod zdjęciem w tle strony.. Przejdź do strony i kliknij Ustawienia strony w lewym dolnym rogu.. W ustawieniach dotyczących osób obserwujących możesz jednak ustalić, kto może polubić lub komentować Twoje publiczne .Mam ten sam problem nie moge otworzyc strony FB.. Wszystko idzie nie tak jak trzeba.. ale nie wiem ile u nich trwa to "później".. Jeżeli dojdziemy do wniosku, że Twoje urządzenie zostało zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, poinformujemy Cię o tym i poprosimy o .Możesz "polubić" stronę na Facebooku jako stronę, którą zarządzasz.. Kliknij przycisk Lubię to!. Dodam, że jako strona nadal należę do fanów, nikt mnie nie usunął, nie mogę tylko już nic napisać ani polubić (co jest bardzo sprytne ;).Po kliknięciu na "korzystanie jako" nie przekierowuje mnie na korzystanie z wybranej strony tylko zostawia mnie na obecnej, czyli prywatnej.. Zaznacz pole obok osoby, którą chcesz usunąć.Witam.. Kiedy publikujesz coś na Facebooku, użyj ikony wyboru odbiorców, aby wskazać osoby, które mogą to polubić lub skomentować..

pod zdjęciem w tle strony.

Więc już nie wiem gdzie jest błąd ;c.. Oczywiście będę próbować dalej jak napisano "Spróbuj później.". W tym celu musisz zalogować się na swoje konto - Następnie przejdź do strony, którą chcesz "polubić" jako stronę - przewiń w dół, aż zobaczysz opcję " Dodaj do ulubionych mojej strony " u dołu po lewej stronie strona dłoni.. Aby usunąć osobę, która lubi Twoją stronę: W menu w lewej części Aktualności kliknij Strony.. Ręce mi już opadają.. 2014-08-24 17:12:49 Czemu nie mogę nic polubić , ani wysłać komentarza na fb?. Jak podawać logi.Możesz polubić lub udostępnić film w aplikacji Facebook Watch dla telewizorów.Zalecamy blokowanie osób, które stale publikują na stronie spam.. Strona mogła zostać zablokowana?Czmu nie mogę polubić stron na facebooku ?. Wybierz opcję Polub w imieniu swojej strony.. Jedno jest pewne: jeśli chcesz odnieść sukces, pytanie "jak zdobyć lajki na Facebooku" musisz zamienić na "jak zdobyć wartościowe lajki".Jeśli Twoje urządzenie zostało zainfekowane, złośliwe oprogramowanie może zbierać informacje i podejmować w Twoim imieniu działania niepożądane (np. publikowanie spamu na osi czasu).. Propozycje stron wyświetlane są głównie w oparciu o Twoje preferencje (aktywność), może się jednak zdarzyć, że na liście nie znajdziesz właściwej strony..

Jak polubić strony prywatnie .

I nie wzorujcie się na znanych fanpage'ach.. Wybierz stronę i kliknij przycisk Wyślij.Jeśli z jakiegoś powodu nie możesz lub nie chcesz przełączyć się z profilu prywatnego na Facebooku na swój Fanpage / stronę a chcesz polubić jakąś inną stronę jako strona (czyli nie jako profil prywatny), możesz to zrobić klikając na wybranym Fanpage (tym, który chcesz polubić) trzy kropeczki w prawym, dolnym rogu "cover photo".. Koniecznie zapoznajcie się z wymaganiami dot.. Historia długa, ale co najważniejsze chwiałabym się dowiedzieć… mam teraz Niby stronę firmową ale nie taką o jakiej myślałam… nie mam wyszukiwarki na tym koncie, nie może mnie nikt zaprosić do znajomych i odwrotnie, nie mogę nikogo adminowac adminem choć niby wszystko robię tak .Czy będzie to pozorna "fajność" zbudowana na kupowaniu obserwujących, czy może silna społeczność zainteresowana Twoimi ofertami - to zależy od Ciebie.. Widocznie kiedyś możliwe było tworzenie stron zawierających wyrazy: strona oficjalna, official.. Teraz kliknij tę opcję, a zobaczysz wyskakujące okno, w którym .Wspominanie na Facebooku - Wybór profilu.. Proszę o pomoc!Cóż, jednak to właśnie ILOŚĆ (fanów) pozostaje w świadomości odbiorców, nie zawsze JAKOŚĆ (pod kątem publikowanych treści).. Domyślnie każdy może polubić i skomentować publiczny post, nawet osoby, które Cię nie obserwują..

nazwy strony.

włączyć facebooka nie moge otworzyc strony facebook dlaczego nie mogę włączyć facebooka jak otworzyć facebooka dlaczego nie mogę włączyć fb .wchodząc na ten sam funpage po przełączeniu się na "Swoją Stronę" nie mam takiej możliwości; mogę jedynie udostępniać to co jest na ich tablicy.. Niektóre problemy są z reguły zgłaszane w ciągu dnia.. I klikając na ikonkę FB z lewej strony czy "stronę główną" kieruje mnie na tablicę mojego prywatnego profilu.. Kliknij przycisk Lubię to!, który jest na górze tej strony zaraz pod pierwszym zdjęciem (tzw. zdjęciem tła strony).. Szybko polubiłem stronę na Facebooku i wyskoczył komunikat "Przykro nam, nie możemy przetworzyć w tej chwili tego zapytania.. Spróbuj później.". W kilku przypadkach, opcja polubienia strony zniknęła, ale po kilku tygodniach została przywrócona.Dlaczego nie mogę polubić stronę na Facebooku?. Nie możesz ukryć poszczególnych stron na Facebooku, ale możesz .Aby polubić stronę: Przejdź do wybranej strony.. Przejdź do posta strony, który chcesz polubić lub skomentować.. pokaże się okienko, w którym będziesz mogła, w imieniu której strony / Fanpage .Kopiuj link.. Kiedy polubisz stronę, automatycznie zaczniesz ją również obserwować, co oznacza, że publikowane na niej materiały będą się mogły pojawiać w Twoich aktualnościach.Post z Aktualności na Facebooku możesz polubić, skomentować lub udostępnić przy użyciu czytnika ekranowego.Czytaj regulamin, zmieniając nazwę strony na Facebooku!. Sądzę, że Facebook przyjął zasadę - prawo nie działa wstecz - i nie .18.10.2012, 21:28 RE: nie mogę wejść na stronę facebook.com.. Tak jak wspomniałam, powodów do paniki jeszcze nie ma.. FB Firmowy chyba nie dla mnie.. Kliknij Użytkownicy i inne strony w lewym menu.. Wyskakuje błąd w postaci sprawdź swoje połączenie, wszystkie inne strony chodza normalnie.. 0 głosów.. Użyj CCleaner (>>Google) > Cleaner i Rejestr (ustawienia domyślne).. Spróbuj później.".


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt