Przeczytaj tekst jeszcze raz uzupełnij zdania edinburgh castle is on a

Pobierz

4) Zadanie 4 dla chętnych - opisz ilustracje, uzywając wyrazów z ramki.10 1B Performers 3 Przeczytaj tekst jeszcze raz i zdecyduj, czy podane zdania są prawdziwe (T) czy fałszywe (F).. Praca z zeszytem ćwiczeń .2) Zadanie 2 - posłucha nagrania 08_Brainy_WB_kl.5_1_.mp3 a następnie zdecyduj czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.. 2here are four people in Freya .4 Napisz poprawne zdania, jak w przykładzie.. Uwaga!. Subject: Reading: The Young King-23.03.20-poniedziałek -przeczytaj opowiadaniePrzeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 10.1-10.4 Zgodnie z jego treścią uzupełnij zdania wpisując swoje odpowiedzi w luki luki należy uzupełnić w języku angielskim 2019-01-06 18:54:47 Przeczytaj tekst ,,Mail'' i uzupełnij luki .. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Zadanie 1.. 2014-01-08 15:54:31 Przeczytaj tekst ,,Mail'' i uzupełnij luki .. Neu" klasa 1 część A. zadanie 19 b, strona 36.. It has air in it.Odrabiamy zadania razem z Tobą - nie za Ciebie Chcemy, żebyś podczas korzystania z portalu czegoś się nauczył.. Nie pomogły nawoływania.Przeczytaj tekst ze str. 101 jeszcze raz i uzupełnij tabelkę wyrazami z tego tekstu.. Znajdź te słowa w słowniczku na str.33.-przeczytaj tekst zadania 1 ze strony 98, wypisz nowe słowa i je przetłumacz -wykonaj zadanie 1 ze strony 98- zapisz tylko odpowiedzi -wykonaj pisemnie całe zdania 3,4,5 ze strony 99 -napisz maila zgodnie z zadaniem 6 ze strony 99-wykonaj str. 33 z ćwiczeń..

Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania właściwymi informacjami.

Odpowiedzi zapisz w zeszycie.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. 3) Wykonaj ćw.3 str.31.. Popatrz na poniższą fotografię.. Gdzie znajduje się opisana wioska?. Zadanie 2.. Uwaga!. Dlatego właśnie wszystkie rozwiązania zadań domowych opatrujemy odpowiednimi wyjaśnieniami, a strona jest również dostosowana do wspólnego rozwiązywania pracy domowej z rodzicami - w końcu razem zawsze jest nieco .Przeczytaj tekst i uzupełnij.. (angielski).W każdą lukę należy wpisać jeden wyraz z ramki ale w odpowiedniej formie.Jeden nie pasuje.. Przetłumacz na język polski te słowa: stapler - inventor - weighted - personal items - paperclips - join - 2.. Nagranie: 4.. Sprawdź ich znaczenie i uzupełnij nimi zdania w ćw.. Trzy wyrazy i wyrażenia nie pasują do żadnej luki.1.. 3.Wykonaj zadanie 3 i sprawdź czy pamietesz te słowka.. 11 Zadanie.. Przeczytaj regułę zamieszczoną na stronie 119 i połącz właściwe części zdań.. 4) Zwróć uwagę na wyróżnione słowa w czytance.. Mam nadzieje, że wszystkie informacje podałam.ZADANIE 6 Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. W ćwiczeniach zrób zadanie 1 i 2 ze strony 64.Topic: Video Games - praca z tekstem.. 3) Zadanie 3 - posłuchaj nagrania jeszcze raz (powyżej) a następnie uzupełnij email..

Przeczytaj tekst jeszcze raz i powiedz, które zdania są zgodne z jego treścią.

Odpowiedz, czy zdania są zgodne z tekstem, czy nie (zgodne - T, niezgodne - F).Przeczytaj tekst.. Temat: Can you .Przeczytaj tekst jeszcze raz i uzupełnij w zeszycie zdania jednym, dwoma lub trzema wyrazami (ćw.. Jacek wyszedł we wtorek po południu na wiosenny spacer ze swoim psem Koralem.. Posłuchaj wywiadu.. 5 S Uzupełnij tekst wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Praca domowa: Wykonaj ćwiczenia 1-3 na stronie 78 w zeszycie ćwiczeń.. Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Znajdź w tekście czasowniki złożone (z niebieskiej ramki).. Popraw błędne zdania.. 5 (str. 101).Przeczytaj powyższy tekst jeszcze raz.. 2) Wykonaj ćw.2 str.31.. 2011-09-18 15:50:51Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. W pewnej chwili zza bloku Dawida, kolegi Jacka, wybiegł kot.. Podkreśl właściwe odpowiedzi.. 2 Przeczytaj tekst z ćw.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.DAJE NAJ Przeczytaj teksty z zadania 2. jeszcze raz i uzupełnij zwroty podanymi czasownikami.. Uzupełnij zdania, wstawiając in, on, under, next to.. .Przeczytaj uważnie tekst w podręczniku, a następnie uzupełnij zdania.. 8 Napisz cztery zdania o przedmiotach, które znajdziesz w klasie.1..

Następnie przeczytaj tekst jeszcze raz i wykonaj zadanie 2/ 90 w zeszycie.

Wybierz zdanie, które najlepiej pasuje do tej kawiarni.. Przeczytaj tekst jeszcze raz, posłuchaj go i wykonaj ćwiczenie ze strony 81 - uzupełnij zdania i zapisz je w zeszycie.. Czy masz coś wspólnego z bohaterem tekstu?. Czy poniższe zdania są prawdziwe ( ) czy fałszywe ( )?. 2 Które zdania są zgodne z tekstem, a które - nie?. Zakreśl a, b lub c. a in a castle b in a yurt c in a house Reading 1 Przeczytaj tekst.. Następnie utwórz zdania i napisz je w zeszycie.. 1 jeszcze raz.. Uzupełnij luki 1-4 brakującymi zdaniami A-E, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.. Jedno zdanie zostało podane dodatkowo i .Przeczytaj jeszcze raz tekst (.). 9 Zadanie.. 5 S Uzupełnij tekst wyrazami i wyrażeniami z ramki.. Wskazówka: Tekst na podstawie, którego należy uzupełnić zdania, znajduje się w zadaniu 8 stronach 87-88 w podręczniku !. Oczywiście Jacek pobiegł za psem.. 2011-09-18 15:50:51 Przeczytaj tekst i uzupełnij zdania 2012-04-20 16:35:33Przeczytaj tekst i pytania.. Zapisz zdania z przymiotnikami i przysłówkami we właściwym stopniu.. Zapisz w zeszycie wszystkie nowe dla Ciebie słowa i przetłumacz je z pomocą słownika.. 101 Wykonaj w zeszycie ćw.. 5 - uzupełnij zdania następującymi wyrazami: dangerous / difficult / expedition / explorer / heavy / journey / record niebezpieczny / trudny / wyprawa / odkrywca / ciężki / podróż / rekord4 Napisz poprawne zdania, jak w przykładzie..

Przeczytaj czytankę jeszcze raz i zdecyduj czy zdania są prawdziwe czy fałszywe.

Trzy wyrazy i wyrażenia nie pasują do żadnej luki.przeczytaj wywiad z Igorem Faleckim.. 5 Popatrz na obrazek z ćwiczenia 1.. Następnie uzupełnij poniższe zdania.. To jest niemiecki "Aha!. Gdzie mieszka Ben?. Przeczytaj uważnie tekst.. 10 Zadanie.. - Przeczytaj jeszcze raz I zdecyduj, które wyrażenia (1-6) dotyczą L (Link) a które S (Sonik)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt