1 wojna swiatowa test i odpowiedzi

Pobierz

mam na ocene naisac przebieg 1 wojny swiatowej (krotko i zwiężle) To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTest: I wojna światowa - daty Opis testu: Autor nie dołączył opisu testu Liczba pytań: 49 Poziom: Średni Rozwiązany: 387 razy Średnia ocena: Test nie został jeszcze oceniony Średni wynik: 0% .. aABC Tu znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.. Pytanie 1 /21.. Seria:Oferta wydawnicza GWO: podreczniki szkolne, multimedia, e-booki, zeszyty cwiczen, zbiory zadan, ksiazkiI wojna światowa - test.. 28 września 1939 roku.. Przyczyny, przymierza, daty.. Wśród narastających konfliktów przed wybuchem I wojny światowej można wymienić: konflikty kolonialne konflikt francusko-niemiecki o ziemie zabrane Francji po zjednoczeniu Niemiec konflikty wynikające z idei panslawizmu wszystkie odpowiedzi są poprawne.5.. "I wojna światowa" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "I wojna światowa" grupa testu A i B dla klasy 7, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Wybierz tylko jedną z nich i zamaluj kratkę z odpowiadającą jej literą w karcie odpowiedzi.. wszystkie odpowiedzi są poprawne.I wojna światowa - Test A i B podsumowujący rozdział V. Tagi: pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dziś, I wojna światowaQuiz o I wojnie świa­to­wej..

4.I wojna światowa - przebieg - Test.

1 września 1939.. W szkołach podstawowych jest z pewnością I Wojna Światowa Sprawdzian.. 8% gier zakończono wynikiem 2 punktów.. 11 listopada 1918.test > I Wojna Światowa.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. 10% gier zakończono wynikiem 3 punktów.. 1) I wojna światowa wybuchła w roku: a) 1914 b) 1918 c) 2020 d) 1882 2) I wojna światowa zakończyła się w roku: a) 1914 b) 1918 c) 1917 d) 1916 3) Trójporozumienie to: a) Anglia, Francja, Niemcy b) Niemcy, Austro-Węgry, Francja c) Rosja, Anglia, Francja d) Włochy, Francja, Anglia 4 .Kiedy zakończyła się 1 wojna światowa ?. Pytanie 1 /8.. Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Test a I wojna światowa Test podsumowujący rozdział VII 1. pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download .Uzupełnij tekst HISTORIA 1 WOJNA ŚWIATOWA.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Twoich potrzeb.Test II wojna swiatowa" - grupa A, klucz odpowiedzi, plik: test-ii-wojna-swiatowa-grupa-a-klucz-odpowiedzi.doc (application/msword) Poznac przeszlosc.. "Swiat zwierzat" - grupa testu A i B; II wojna swiatowa - Test A i B podsumowujacy rozdzial I "Moja przyjaciolka" sprawdzian po dziale 1.Pomóżcie HISTORIA zadanie 6 klasa 1 wojna swiatowa..

"I wojna światowa".

Przerwij test.. 3 sierpnia 1914. w jej wyniku władzę przejęli bolszewicy (komuniści) wybuchła w Rosji.. Prawda czy fałsz.. 28 czerwca 1914 roku.. 28 lipca 1914.. 2 października 1918 roku.Test a I wojna światowa Test podsumowujący rozdział VII 1.. Jest to najbardziej wymagająca forma testu, która zmusza dziecko do przełamania bariery językowej.. Państwa centralne zdobyły jakąkolwiek stolicę państwa, która była po stronie ententy.I wojna światowa 1, test z historii.. bBLOG Czytaj bloga!1 Wojna Światowa Sprawdzian Klasa 7 Wczoraj i Dziś.. 14% gier zakończono wynikiem 4 punktów.TEST 15 I wojna światowa .. Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "I wojna światowa" grupa testu A i B dla klasy 7, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. 1) I wojna światowa wybuchła w a) 1917 r. b) 1914 r. c) 1915 r. d) 1916 r. 2) Państwa Niemcy, Austro-Węgry i Włochy tworzyły blok państw, który nazywał się : a) Trójporozumienie b) Unia Europejska c) Trójprzymierze d) ONZ 3) Państwa Wielka Brytania, Francja, Rosja utworzyły blok państw, który .Plik I wojna światowa Test Grupa B odpowiedzi.doc na koncie użytkownika raja125 • folder testy historia • Data dodania: 3 lip 2012. .. -- poprawnych odpowiedzi: 0% gier zakończono wynikiem 0 punktów.. Zjednoczenie Niemiec w 1871 roku naruszyło równowagę sił a) w Europie b) na świecie II..

Tagi: odpowiedzi.

I wojny światowej do pobrania w pdf (poniżej plik wraz z odpowiedziami), który nie tylko pozwoli Ci się sprawdzić, Twojemu dziecku lub Twoim uczniom, ale także utrwalić wiedzę przed sprawdzianem, czy odpowiedzią przy tablicy.. Rozpocznij test.Test: I Wojna Światowa Opis testu: HISTORIA Liczba pytań: 9 Poziom: Średni Rozwiązany: 152 razy Średnia ocena:test > I wojna światowa.. Test, sprawdzian dot.. Oryginalne materiały pochodzą z książki Wczoraj i dziś dla klasy 7.Sprawdzian zawiera grupy A, B wraz z kartą odpowiedzi.Materiały służące do samodzielnej weryfikacji stopnia opanowania zagadnień przez ucznia.Question 7.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. Niemcy dążyły do pozycji hegemona i rozpoczęły a) proces rozbrojenia b) wyścig zbrojeń.. 35 pytań (po 10 na jedną grę) Start.. Kiedy wybuchła I wojna światowa?. 28 lipca 1914 roku.. Dwa bloki państw, które walczyły ze sobą w trakcie I wojny światowej nazywamy answer choices niebieskimi i czerwonymi.. Rozpocznij test.. 2% gier zakończono wynikiem 1 punktów.. Sprawdzian z książki Wczoraj i .I wojna swiatowa - Zadanie Praca z mapa: Sladami przeszlosci 3 - strona 250 1.I wojna swiatowa - Test A i B podsumowujacy rozdzial V - sprawdziany szkola podstawowa, .. pdf, chomikuj, nowa era, sprawdzian, odpowiedzi do testu, grupa a, grupa b, download, wczoraj i dzis, I Podkreśl odpowiednie terminy tak, aby zdania były prawdziwe..

I. II wojna swiatowa.

Największą bitwą morską w I wojnie światowej była bitwa .. ,która rozegrała się w .. r. Po tym starciu .. jako pierwsi rozpoczęli budowę .. ,które wykorzystali, ogłaszając nieograniczoną wojnę podwodną.Odpowiedzi do Testu 1 B "II wojna światowa".. I wojny swiatowej do pobrania w pdf (ponizej plik wraz z odpowiedziami), ktory nie tylko pozwoli Ci sie sprawdzic, Twojemu dziecku.5.. aliantami i państwami osi.Swiat po I wojnie swiatowejPlik I wojna swiatowa Test Grupa B odpowiedzi.doc na koncie uzytkownika raja125 folder testy historia Data dodania: 3 lip 2012.. Zaloguj się, by mieć dostęp do zasobów.. liczba pobrań:Od 2013, sprawdzamy swiatowa wiedze w kategorii II wojna swiatowa poprzez quiz online.. 27 lipca 1914.. 20 października 1918. rozpoczęła wojnę domową.. TEST Trójprzymierze i trójporozumienie 1.. W zadaniach od 1. do 5. znajdują się cztery odpowiedzi: A, B, C, D .I wojna światowa - powtórzenie - Test.. Rewolucja październikowa 1917 r. answer choices.. Jedną z najtrudniejszych form zaliczeń, z jaką konfrontują się uczniowie.. Poniżej przykładowe zdjęcie ze wspomnianego testu .Sprawdzian "I wojna światowa" - test sprawdzający wiedzę - rozdział 5.. Czas na odpowiedź: 10 sekund.. W zadaniach od 1. do 5. znajdują się cztery odpowiedzi: A, B, C, D.. Test wiedzy o I Wojnie Światowej.. Jeżeli się pomylisz, błędne zaznaczenie otocz kółkiem..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt