Chłopcy z placu broni sprawdzian po omówieniu

Pobierz

a) sklep b) dom c) Nie zburzono PlacuWitaj na stronie Quizz.pl.. Sprawdź, czy dobrze znasz tę węgierską powieść dla młodzieży!. W jakim miesiącu zaczyna się akcja w książce?Title: Chłopcy z Placu Broni Author: TestWiedzy.pl Keywords: testy, quizy, tset o dostojewskim Created Date: 3/22/2020 9:46:19 PMTEST ZE ZNAJOMOŚCI LEKTURY "CHŁOPCY Z PLACU BRONI" F.MOLNARA.. gr 2 imię i nazwisko 1.. 2) Nowym przewodniczącym chłopców z Placu Broni został a) Boka.. Odpowiedz na wszystkie pytania.. Została przetłumaczona na wiele języków, była .Chłopcy z placu broni - Ferenc Molnár CałośćPrzygotowujesz się do matury, egzaminu, testu, poszukujesz pełnych wersji książek, tradycyjnych utworów polskiej.Zbiórka chłopców z Placu Broni, Nemeczek opowiada o napadzie dokonanym przez chłopców z czerwonych koszul Był ciepły marcowy dzień.. Kim był Nemeczek na Placu Broni?Podczas wojny o Plac Broni dopuszczalne były trzy sposoby walki: answer choices.. Imię chłopca, który zabrał chorągiew z Placu Broni.. wiedzę o książce.. Większość uczniów z niecierpliwością wpatrywała się we wskazówkę zegara na wieży kościelnej, która wyznaczała koniec zajęć.. Ten test zawiera 23 pytania o różnym poziomie trudności.. Kiedy rozpoczyna się akcja książki, bohaterowie przebywają w: answer choices.Powieść węgierska ciesząca się sławą w skali światowej, należąca do klasyki literatury dla dzieci i młodzieży..

U góry znajdziesz quiz chłopcy z placu broni.

Zapraszamy również do drugiego Quizu z tej lektury Chłopcy z Placu Broni.. czerwonym i zielonym.. a) Zielono- żółte b) Biało- czerwone c) Czerwono- białe 9) Na co zachorował Nemeczek?. Chłopcy z Placu Broni - - Test.. Gereb.Chłopcy z Placu Broni to powieść pisarza Ferenca Molnára, którą pamiętają jako lekturę szkolną również Wasi rodzice.. Wierzyli, że uda im się wygrać.. Który z kolegów zdradził chłopców z Placu Broni?. czy im sie to udało zgadnij sam:) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla Webmastera˜ lektura: Chłopcy z Placu Broni ˜ plansza z planem wojennym wykonanym przez Chłopców z Placu Broni (wzór: Ferenc Molnar, Chłopcy z Placu Broni, Nasza Księgarnia, Warszawa 1980, s. 77) ˜ znaczki z flagą jako nagrody za aktywność ˜ załącznik — fragmenty planu wydarzeń Przebieg lekcji: 1.Test z lektury "CHŁOPCY Z PLACU BRONI".. Test składa się z 12 pytań.. Czele.. Ich generał, Janosz Boka ostudził nieco ich emocje, cieszył się jednak, że każdy z jego podopiecznych ma pozytywne myśli.Podj ąłem si ę nowego przekładu "Chłopców z Placu Broni", gdy Ŝ ku swemu zdziwieniu stwierdziłem, Ŝe w stosunku do w ęgierskiego oryginału, w polskim tłumaczeniu Janiny Mortkowiczowej z 1913 roku, istniej ą po pierwsze: powa Ŝne opustki, po drugie: istotne zmieniaj ące sens powie ści przeinaczenia.Twój ulubiony bohater z lektury " Chłopcy z Placu Broni ": Chłopcy z Placu Broni 2013-10-20 13:33:08 streszczenie lektury pt. ,, Chłopcy z Placu Broni "?.

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Test będzie łatwy , ale i także trudny .

Zapraszamy do rozwiązywania!Sprawdzian z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Do której grupy należą bracia Pastorowie?. Sprawdź się!. żółtym i czerwonym.. b) Czerwonych Koszul 8.. Kogo chłopcy z Placu Broni .Związek Zbieraczy Kitu 10.Zostawić kartkę z napisem "Tu byli chłopcy z Placu Broni" 11.Trzykrotnie 12.Cygarami 13.Nemeczkowi 14.Musieli wejść do wody po szyję 15.Tartak 16.Sągi drewna 17.Najpierw kazał mu wracać do czerwonoskórych, potem przebaczył i przyjął do armii 18.Chłopcy z Placu Broni 19.Wysłannicy upoważnieni do .ten test dotuczy Chłopców z placu broni którzy walczyli o palc.. b) Gereb.Rozwiąż test Chłopcy z Placu Broni i sprawdź czy uważnie przeczytałeś / aś lekturę.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Chłopcy z Placu BroniJak ogólnie oceniasz tę witrynę .placu broni" Teste z lektury dla 5 -tych klas.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chlopcy z Placu broni.doc na koncie uzytkownika roza05 folder Chlopcy z Placu Broni Data dodania: 28 mar 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.plPlik Test z lektury Chlopcy z Placu Broni.doc na koncie uzytkownika siata1 folder Testy z lektur Data.. c) nie mieli miejsca do gry w palanta 9. c) jeden z Pastorów zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.

Rozwiąż test i sprawdź!a) Pieniędzmi b) Cygarami c) Czekoladą 8) Jakie kolory flagi mieli Chłopcy Z Placu Broni?. niebieskim i czarnym.. Kiedy wojownicy udali się na Plac każdy z nich był podekscytowany.. Kto został wybrany przewodniczącym Chłopców z Placu Broni?. Test z lektury ''Chłopcy z Placu Broni'' Ferenca Molnara dla klasy 4 szkoły podstawowej.Plik Testy z lektury z odpowiedziami Chłopcy z Placu broni.doc na koncie użytkownika roza05 • folder Chłopcy z Placu Broni • Data dodania: 28 mar 2015Chłopcy z Placu Broni.. Jak nazywał się przywódca Chłopców z Ogrodu Botanicznego?. a) Przeziębienie b) Grypę c) nie zachorował 10) Co powstało po zburzeniu Placu Broni?. Powiem tyle : Miłej zabawy !. pytanie 1 z 20.Najbardziej kompletny test z lektury Chłopcy z Placu Broni jaki znajdziesz w sieci.. Jak miał na imię Nemeczek?. Dlaczego Czerwone Koszule chcą zająć Plac Broni?. d) Gereb zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Rozwiąż test!W jakich kolorach była flaga chłopców z Placu Broni?. Quiz wiedzy z lektury "Chłopcy z Placu Broni".. Stał blady pod ścianą, gdy Pastorowie zabierali Nemeczkowi kulki.. c) był szeregowcem 6. b) Feri Acz zabrał chorągiewkę z Placu Broni.. 1) Nemeczek widział jak a) dozorca - Słowak zabrał chorągiewkę z Placu Broni..

2010-01-27 16:54:07 Mam sprawdzian z lektury chłopcy z placu broni tu macie pytania a komentarzach napiscie odpowiedzi bede wdzieczby 2011-05-18 15:54:03This quiz is incomplete!

Jak dobrze pamiętasz losy bohaterów tej lektury?. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTest z lektury "Chłopcy z Placu Broni" (Ferenc Molnar)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt