Z którym z bohaterów ten obcy chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego

Pobierz

Była ona bardzo grzeczną i uczynną dziewczynką .. Pestka Ubyszówna miała około trzynastu lub czternastu lat.. W książce Stefana Żeromskiego ?Syzyfowe prace?. Jego spokój i .Zadanie: z których z bohaterów,ten obcy chciałbyś się Rozwiązanie:naj bardziej chciałabym się zaprzyjażnić z julkiem millerem, ponieważ był zawsze gotowy do działania, chciał podróżować tak jak zenek julek był najmłodszy z całej paczki, młodszy kuzyn mariana pietrzyka był chudy i pomysłowy, a także energiczny i wysportowany zawsze był za zenkiem wójcikiem oraz był mu .Chciałbym zaprzyjaźnić się z Ulą.. Zna odpowiedzi na każde pytania.. Są nimi: Borowicz, Radek, Zygier, Walecki.Z którym z bohaterów "Syzyfowych prac" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.. - charaktesrystyka.. Question from @Kasiuniast123 - Szkoła podstawowa - Polski Dziewczyna przyjechała z mamą na wakacje do Olszyn.. Na kartach książki śledząc ich losy, poznajemy ich wady i zalety.. Wygląd 4. kondzio97 kondzio97 27.01.2010 Polski Szkoła podstawowa rozwiązane Z którym z bohaterów lektury ("Ten Obcy") chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego- charakterystyka .. Z którym z bohaterów lektury ("Ten Obcy") chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego- charakterystykaZ którym z bohaterów książki "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. (kawałek charakterystyki)?. Ja wybrałam Pestke..

Z którym z bohaterów książki "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?

Miał niezależną, buntowniczą naturę i nie brakowało mu sprytu i przebiegłości.. Dzisiaj spróbujcie odpowiedzieć na pytanie, który z bohaterów "Mikołajka" mógłby zostać Waszym przyjacielem.Najbardziej ze wszystkich bohaterów książki "Ten obcy" chciałbym sie zaprzyjaźnić z Zenkiem ponieważ udowodnił wiele razy swoją odwage której przykłaem może być np. uratowanie dziecka.. jest kilka ciekawych bohaterów wartych poznania.. Ja najbardziej chciała bym się zaprzyjaźnić z Ulą Zalewską .. Cechy charakteru 5.. - charaktesrystyka.. Ale jest to nie tylko jeden powód chciałbym także zaprzyjaźnić się z Zenkiem ponieważ był tajemniczy a takie osoby są najciekawsze Zenek .Z którym bohaterem lektury "Kamienie na szaniec" najchętniej byś się zaprzyjaźniła?. Dla mnie jednak najbliższą postacią jest Alek, czyli Aleksy Dawidowski.. 2010-05-04 14:03:35 Pytania do lektury "Ten Obcy ".. 2010-09-28 17:16:59Z którym z bohaterów utworu "Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić?. W książce Stefana Żeromskiego ?Syzyfowe prace?. Wszyscy trzej bohaterowie "Kamieni na szaniec" to niezwykle wartościowi, odważni i honorowi młodzi mężczyźni..

Z którym z nich chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego ?

2010-04-29 21:33:03 Z lektury ,,Ten obcy " 2009-11-15 17:40:02Z którym bohaterem książki "Ten obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego?. Alcest, Kleofas, Rufus, Ananiasz?. Przede wszystkim jednak w przeciwieństwie do innych .Też to przerabialiśmy w podstawówce .. Question from @pestkusia - Szkoła podstawowa - PolskiZ którym z bochatrów książki ten obcy chciałmyś si zaprzyjaźnić i dlaczego.. Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się, kiedy była jeszcze małą dziewczynką.Zadanie: z kim z powieści quot ten obcy quot chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego Rozwiązanie: najchętniej zaprzyjaźniłabym się z ulą może to dziwnie zabrzmi , ale chciałabym mieć zaZ którym z bohaterów "Kamieni na szaniec" chciałbym się zaprzyjaźnić i dlaczego.. Jest bardzo miła, ciepła, pogodna dziewczyna.. Pan Bordenave, który nie lubi słońca.. Wnioskując, był również wyrozumiały dla innych ludzi, co idealnie sprawdzałoby się przy moim nieco wybuchowym charakterze.. Wszystkich darzyła przyjaźnią, serdecznymi słowami.Z którym bohaterem lektury pt. 'Ten Obcy' chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego-opis postaci..

Pochodzi z ...Z którym z nich chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego ?

Nie miała zbyt dobrego kontaktu z nim , wręcz wogóle się do siebje nie odzywali .Napisz z którym z bohaterów opowiadania ,,Ten obcy" chciał/a byś się zaprzyjaźnić i dlaczego ?. Wrażliwego, opanowanego, przeciętnego ucznia Marcina Borowicza, oddanego, przykładnego .Chciałabym zaprzyjaźnić się z Pestką Ubyszówną z powieści pt. ,,Ten Obcy".. 2010-05-04 14:03:35; Z którym z bohaterów z książki "Ten Obcy" chciałbyś się przyjaźnić i dlczego .. Jest on jednym z bohaterów książki Kamińskiego "Kamienie na szaniec".. Wtorek.. (kawałek charakterystyki)?. jest kilka ciekawych bohaterów wartych poznania.. A może zupełnie ktoś inny?. Gdybym mogła być przyjacielem jednego z bohaterów z powieści pt. "Ten Obcy", moją przyjaciółką najprawdopodobniej byłaby to Ula.. (kawałek charakterystyki)?. 2011-10-26 19:21:26; Który z bohaterów książki pt. "Ten obcy" mógłby być twoim przyjacielem i dlaczego?. Sytuacja rodzinna 3.. Chciałabym się zaprzyjaźnić z Ulą.. Nieudana ucieczka z domu.. Pomaga Zenkowi,pierwsza do Niego podeszła iż wszyscy mieli go za złego chłopca.. :) Proszę o szybkie rozwiązanie :) :D. Question from @Yuukio - Szkoła podstawowa - Polski20.. 2010-03-09 19:03:25; Z którym z bohaterów ksiązki pt" Ten obcy" chciałabyś cię zaprzyjaźnić?odpowiedz uzasadnij 2009-11-12 21:23:37; W jakich rozdziałach są opisy bohaterów z lektury "Ten obcy "?.

Z którym bohaterem "Mikołajka" chciałbyś się zaprzyjaźnić?

jej matka opuściła ją wychowywał ją ojciec i ciotki .. Chłopiec ten jeszcze zanim przyszło mu się zmierzyć z .Zadanie: z którym z bohaterów chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego lektura quot ten obcy quot Rozwiązanie: z ulą ponieważ jest piękna i ładna i miła Zaliczaj.pl Jesteś niezalogowany Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.Z pośród wielu postaci mitów greckich najbardziej podoba mi się PROMETEUSZ.Był on niepokornym, zuchwałym, odważnym Tytanem.. Pamiętaj o argumentach.Bohaterowie ?Syzyfowych prac?. Obdarzony wręcz dziewczęcą urodą, był delikatny, łagodny i wrażliwy.. 2010-03-09 19:03:25 Streszczenie książki ,,Ten obcy " 2011-09-14 08:24:15Dołącz do nas i ucz się w grupie.. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]Z którym bohaterem powieści pt. "Ten Obcy" chciałbyś się zaprzyjaźnić?. to twoi rówieśnicy.. Najchętniej zaprzyjaźniłabym się z Alkiem - Aleksym Dawidowskim.. Zośka miał wiele cennych zalet.. To jedna z najbardziej niezwykłych postaci mitologii starożytnej Grecji.. Nikt nigdy z nim się nie nudził.Z którym z bohaterów lektury " ten obcy" chciałabym się zaprzyjaznić i dlaczego.. : DDNa początku mam opisać bohatera a potem to wytłumaczyć, to ma być coś w podobie do charakterystyki.. : DD Daje naj, opłaca się aż 15 punktów.. : **Z góry BARDZOOO dziękuję.. : *****.. Chłopiec ten był zawsze uśmiechnięty.. Każdy z bohaterów wywołuje różne emocje.Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci.. Są nimi: Borowicz, Radek, Zygier, Walecki.. Autor: Karolina Marlęga Serwis chroniony prawem autorskim.. Wybór swój uzasadnij.. Sądzę, że gdybym miała okazję ich spotkać w rzeczywistości okazali by się wspaniałymi kompanami przeróżnych zabaw i figli.Z którym z bohaterów książki ten obcy chciał byś się zaprzyjaźnił i dlaczego -przedstawienie postaci -cechy charakteru (energiczna) i uosobienia (domyślna) -oceno postaci proszę pomoc.. Czytając lekturę Stefana Żeromskiego pt. "Syzyfowe prace" poznałam losy trzech bohaterów, żyjących w trudnych czasach, kiedy Polska była pod zaborem rosyjskim.. Napiszcie coś o Pestce miśki :D Z którym bohaterem lektury pt. 'Ten Obcy' chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego-opis postaci.Z którym z bohaterów powieści "Ten obcy" chciałabym/bym się zaprzyjaźnić i dlaczego - napisz krótką wypowiedź (8-10 zdań).. Własna opinia Ja już troche napisałam ale bardzo mało Najbardziej chciałabym zaprzyjaźnić się z Pestką..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt