Z czym kojarzy ci się słowo podróż

Pobierz

Dziś zastanowimy się nad tym, które słowa najlepiej określają (złą) polskość.. ; ) Bo będę miałą sesje z takim tematem .. - Część druga!. Spójrz przez wiele lat byliśmy bombardowani z każdej strony informacjami, że.Z czym kojarzy ci się słowo "bank".. 2010-03-19 21:58:33 Z czym kojarzy sie Wam słowo "pożegnanie"?. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. 1.Zagłosuj, z czym bardziej kojarzą Ci się dane słowa!Z czym kojarzy Ci się to słowo?. 2011-05-27 16:51:10 Z czym wam się kojarzy słowo "Rude Boy"?. Czyli co się rymuje z czym Połącz w pary.. aniakuba zapytał (a) 05.10.2015 o 19:23.Z czym kojarzy ci się słowo "samobójstwo" ?. W dniu dzisiejszym swoją wizytę poświęciła oszczędzaniu.. Poniżej podam słowa, a Ty wybierz pierwsze swoje skojarzenie.. Wyraz z czterema polskimi literkami, a na dodatek gromadzący w sobie takie nieciekawe uczucia jak zazdrość .Słowo kosmos kojarzy mi się z :-Księżycem-Gwiazdami-Planetami-Ciemnością I z grą ,,Pou" bo jest w niej gra co się skacze wysoko do góry i w którymś momencie jest kosmos :D Pozdrawiam :) Odpowiedz na ten komentarzZ czym kojarzy Ci się.. Cześć dziewczyny A więc, zabawa polega na tym, że podajemy jakieś słowo, np. rzeka i piszemy z czym się nam kojarzy, np. z wodą.. ; ) Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2011-07-11 23:51:46..

Z czym kojarzy Ci się słowo "podróż"?

Nie patrz na obrazki, które od razu mogą nasuwać skojarzenia.. Nie patrz na obrazki, które od razu mogą nasuwać skojarzenia.. Historię opisał na swoim profilu facebookowym: Co o Kościele mówią moi uczniowie z 1ETP?. też nas odwiedza przekazując cenna wiedzę.. Ponoć słowem, które najlepiej oddaje polskość kulturowo i ortograficznie, jest ŻÓŁĆ.. Spójrz na nie jak już będziesz mieć skojarzenie.Weź udział w tym nietypowym głosowaniu i zagłosuj co kojarzy Ci się z podanymi słowami!Który obrazek bardziej przypomina ci WOLNOŚĆ!. Zadaje pytanie: "Z czym kojarzy ci .Znajdź słowo.. I gdy już odpowiemy to podajemy swoje słowo, na które odpowie nam inna osoba Do dzieła!. 2010-03-15 14:56:09 Z jakim kolorem kojarzy Ci się słowo "profesionalny" ?. i przedstawiła jak w prosty .Z czym kojarzy Ci się.. Cześć dziewczyny A więc, zabawa polega na tym, że podajemy jakieś słowo, np. rzeka i piszemy z czym się nam kojarzy, np. z wodą.. ; ) i tory jeszcze.. Moje słowo to: DuchZ czym kojarzy Ci się.. Cześć dziewczyny A więc, zabawa polega na tym, że podajemy jakieś słowo, np. rzeka i piszemy z czym się nam kojarzy, np. z wodą.. Wejdź na i przekonaj się czym jest prawdziwa służba innym!Poprawiajmy życie Tych, których spotykamy, przez pomoc w osiągnięciu Ich celówZapraszamy do naszej zabawy, której celem jest napisanie OBIEKTYWNYCH skojarzeń z podanym klubem (definicja "obiektywizmu": )..

6Z czym kojarzy Ci się to słowo?

wg Alicja21.. 2014-05-31 08:43:29Napisz z czym kojarzy ci się słowo ''prawda''.. I gdy już odpowiemy to podajemy swoje słowo, na które odpowie nam inna osoba Do dzieła!. Nie czytaj od razu odpowiedzi, tylko pomyśl, a to co pierwsze przyjdzie Ci do głowy wybierz z odpowiedzi.. I gdy już odpowiemy to podajemy swoje słowo, na które odpowie nam inna osoba Do dzieła!. na temat funkcjonowania banku.. Liczy się tylko naprzód, nieważne w jakim tempie.Italia mnie motywuje właśnie do rozwoju, do przekraczania siebie, do porzucania ciepłych kapci i wyruszania w drogę.Z czym kojarzy Ci się słowo "pierwotny"?. Moje słowo to: DuchNawiązując do sondażu przeprowadzonego przez Dziennik Telewizyjny w styczniu 1989 roku, zapytaliśmy przechodniów o to, z czym im się kojarzy słowo "przedsięb.Zapytaliśmy mieszkańców Krakowa z czym kojarzy się im słowo "służba".. Kto stoi w miejscu, ten się cofa.. Klasa 3 Polski Czyli co się rymuje z czym.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.. Proszę czekać.. 1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Mi z walizką i mapą .macie jeszcze jakieś pomysły .. My często zglądamy do banku ale i Pani Agnieszka Noga, która jest naszym opiekunem z ramienia banku.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćZ czym kojarzy ci sie słowo "amali" ?.

z czym kojarzy Ci się wiek Połącz w pary.

Cześć dziewczyny A więc, zabawa polega na tym, że podajemy jakieś słowo, np. rzeka i piszemy z czym się nam kojarzy, np. z wodą.. Poniżej podam słowa, a Ty wybierz pierwsze swoje skojarzenie.. Propozycji było mnóstwo - od grillowania, którego nie udało nam się zrealizować w tym tygodniu, ale na pewno będzie w przyszłym po randki, spacery, wycieczki.. PKO BP Oddział I w Rzeszowie.. Religia i wierzenia.. !z czym kojarzy ci się słowo dziękczynienie - Zapytaj.onet.pl -.. Czyli co się rymuje z czym 2.0 Połącz w pary.Pisaliśmy już o najdłuższych słowach w języku polskim i o tych, których w naszym języku brakuje.. Pami.". Z czym kojarzy Wam się majówka?. I gdy już odpowiemy to podajemy swoje słowo, na które odpowie nam inna osoba Do dzieła!. Nie czytaj od razu odpowiedzi, tylko pomyśl, a to co pierwsze przyjdzie Ci do głowy wybierz z odpowiedzi.. Spójrz na nie jak już będziesz mieć skojarzenie.Poznański duszpasterz zadał swoim uczniom dwa pytania.. Moje słowo to: DuchZ czym kojarzą się Włochy?. Na to pytanie odpowiadaliśmy sobie w tym tygodniu podczas zajęć.. O co właściwie chodzi w tym całym odkrywaniu pierwotnej wersji siebie?. Przykładowe rozwiązanie:Słowo "podroż" może kojarzyć się z:wakacjami, Odpowiedź na zadanie z Nowe Słowa na start!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt