Przeczytaj tekst dobierz wlasciwy naglowek af

Pobierz

Question from @Graculka - Gimnazjum - Język angielskiPrzeczytaj tekst .. Zadanie 1.1.. Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wskazówka: Wpisz w odpowiednią literę w odpowiednim polu.Matura z języka angielskiego 2020.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.TRANSKRYPCJA TEKSTU Interviewer: Cindy, congratulations!. I'm so happy.Przeczytaj tekst.. Rozumienie tekstu czytanego zadanie 4 - poziom podstawowy.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Zadanie 4.. Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-H) do każdego fragmentu treści.. Z podanych odpowiedzi wybierz właściwą, zgodną z treścią tekstu.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i ortograficzna wpisywanych wyrazów.Bezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.ROZUMIENIE PISANEGO TEKSTU.. Uwaga : dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst..

Przeczytaj tekst.

Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. 2011-02-05 14:10:37Przeczytaj tekst na temat ograniczenia oglądania telewizji.. odpowiednią literę w miejsca 4.1.-4.7.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (1.-4.).. Wpisz.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. UWAGA: dwa nagłówki podano dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdego fragmentu tekstu.. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego fragmentu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej z oznaczonych części tekstu (1.4-4.4).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią litereę w miejsca 2.1.-2.7.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Zadanie 4..

(4 pkt) Przeczytaj tekst.

Dobierz właściwy nagłówek (A-H) do każdego fragmentu tekstu.. WpiszOdpowiednią literę w miejsca (1-4).. Za każde poprawne rozwiązanie otrzymasz 1 punkt.Witamy w Macmillan Polska (7 pkt) Przeczytaj tekst.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.. Wpisz odpowiednią literę w każdą kratkę.Przeczytaj tekst.. PILNE.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.Przeczytaj tekst.. Uwaga: jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu ntekstu.A- Passing on the talentB- Team successesC- Current ambitionsD- Love for the gameE- Helping those in needF- Early plansG- Celebrity statusH- Indyvidual achievementsDavid .Przeczytaj i przetłumacz poniższy tekst, a następnie każdemu fragmentowi (1-4) przyporządkuj odpowiedni nagłówek (A-E).Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnego fragmentu.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej oznaczonej części tekstu (4.1.-4.4.).. Uwaga: dwa nagłówki zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej części tekstu.. daje naj 2012-05-09 15:24:30Przeczytaj tekst.. Dobierz właściwy nagłówek (A-F) do każdej części tekstu (4.1.-4.4.).. Do każdego akapitu ( 1-5) dopasuj właściwy nagłówek (A-F) Jeden nagłówek został podany dodatkowo i nie pasuje do żądnego akapitu ..

They ...Przeczytaj tekst.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt