Przysięga 476 streszczenie odcinków

Pobierz

Przypomnijmy, że nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku.Przysięga 484 streszczenie szczegółowe.. Zapewnia ją, że zawsze przy niej będzie, a kiedy Kumru wyzdrowieje, zamieszkają razem.Odcinek 476.. Kumru odwiedza matka.. Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego.. [Streszczenie + Zdjęcia] 29 września 2021Turkweb.pl 497: Kemal podnosi się gwałtownie na równe nogi.. "Nawaliłaś" - mówi do siebie.. W najbliższych odcinkach serialu "Przysięga" Kemal i Narin będą się szykować do zaręczyn.. Prawdopodobnie więc w polskiej telewizji zobaczymy łącznie 103 odcinki.. Co stanie się w 476 odc Przysięga?. - mówi do siebie Kumru, trzymając się za głowę.. Emir znajduje list Feride i dociera do niego, że popełnił błąd.. Pomyśl trochę!".. "Przysięga" - serial turecki w TVP1 zastąpił "Wieczną miłość".. Odzyska ukochaną?Streszczenie 481. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kemal nie dostaje zaproszenia na kolację, którą koledzy z pracy organizują dla Narin.. 148 obejrzeć można w czwartek w TVP 1 lub powtórki na TVP VOD.przysięga streszczenie odcinków.. Emir wciąż wspomina ukochaną.. Melike rezygnuje z pracy, składając wypowiedzenie w ręce Hikmeta.. 12.03.2021 r.] "Przysięga" to turecki serial, który można oglądać na antenie Telewizji Polskiej.. Przysięga wszystkie odcinki VOD.. Chce si..

przysięga streszczenie online.

Streszczenie.. Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego.. Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego.. Serial online za darmo można oglądać na WP Pilot w porze emisji.. Streszczenie odcinka.. Dziewczyna zgadza się na małżeństwo z Emirem.. - wybucha.. Natomiast Feride nie ufa .Streszczenie odcinka [06.09.2021] redakcja 2 września 2021, 7:21.. Serial Przysięga 440 wyemitowany zostanie w środę 7 lipca 2021 roku o godzinie 16:05 w telewizji TVP 1.. Czytaj także: "Przysięga": Feride zostanie porwana!. Życie pochodzącej z prowincji Reyhan radykalnie się zmienia po śmierci matki.. Zobacz galerię (3 zdjęcia) Kumru udaje się do szpitala na badanie USG.. Kemal zostaje wezwany pilnie do firmy.Przysięga odcinek 476.. Odcinek 476.. Melike rezygnuje z pracy w rezydencji i składa wymówienie na ręce Hikmeta.. 354 wyemitowany zostanie w czwartek 18 lutego.. Ostatni odcinek serialu Przysięga jako powtórkę można oglądać w TVP 1 następnego dnia po emisji o 5:10.W kolejnych dniach będzie można obejrzeć odcinek 494, 495, 496, 497, 498.. Policja odstawia Kumru do szpitala psychiatrycznego.. więcej.. Oskarża Narin, że celowo chce rozbić jego rodzinę!. [STRESZCZENIA] 20.W TVP 1 odcinek serialu "Przysięga" trwa ok. 45 minut.. [Streszczenie + Zdjęcia] 31 sierpnia 2021Turkweb.pl 476: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu psychiatrycznym..

[…]Przysięga streszczenia odcinków.

Melike rezygnuje z pracy w. więcej479: Songul wchodzi do salonu.. O czym jest?. Przysięga odc.. Kemal zostaje wezwany pilnie do firmy.. Kolejny odcinek zobaczyć będzie można od poniedziałku, 20 września na antenie TVP 1 od godziny 16:00.Feride żegna się z Yigitem i odchodzi z posiadłości na zawsze.. Do jej sali wchodzi sanitariusz z przekąską.. - "Miałaś tak wiele planów, a nie udało ci się przekonać Hikmeta.. - mówi do sieb.Dla fanów tego serialu prezentujemy streszczenie szczegółowe nadchodzących odcinków Przysięgi: 493, 494, 495, 496 i kolejnych.. Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego.Co wydarzy się w odcinkach 476 - 480?. Emir został złapany przez ludzi Cevahira.. Lichwiarz żyje!. Kemal zostaje wezwany pilnie do firmy.Przysięga - opis 476 odc.. Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie potrafi mu wybaczyć.. Feride zgłasza się na policję.476: Akcja odcinka rozpoczyna się w szpitalu psychiatrycznym.. Przeczytaj streszczenia szczegółowe i oglądaj odcinki na VOD TVP.. Beztroski młody mężczyzna, wyswatany przez ojca, pragnie odzyskać wolność.Przysięga odcinek 476: Kumru chce wysadzić siebie i Narin w powietrze!. Kemal jest zły po wizycie o dr Sadriego, jego zdaniem nie powinien od odwiedzać podwładnej w jej domu.. Oczywiście tak się dzieje, gdy robisz pierwsze, co przyjdzie ci na myśl..

"Usp...Przysięga streszczenie po polsku.

Dzisiejszy odcinek Przysięgi online na żywo za darmo po polsku można oglądać na WP Pilot, gdzie dostępna za darmo i legalnie jest telewizja TVP 1 online.. "Więc zamierzacie zamknąć mnie tutaj, a sami żyć własnym życiem?". Serial po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 oraz w internecie na TVP VOD.. "Zjedz to, jeśli jesteś głodna" - mówi mężczyzna.Streszczenie 476. odcinka serialu "Przysięga" prezentuje się następująco: Kumru ucieka ze szpitala psychiatrycznego, następnie włamuje się do domu Narin i odkręca gaz.. Sporo osób szuka "Przysięga napisy PL na OK RU", a przecież powtórki odcinków publikowane są po .Emir próbuje ją przekonać, żeby została dla dobra dziecka, ale ona nie.. więcej.. Przysięga 440 odcinek po polsku.. Kartka papieru mówi, że Masal nie jest moją córką!". Przysięga odc.. W 484 odcinku serialu Przysięga Songul jest urażona i namówiona przez Hikmeta postanawia wrócić do domu.. Oskarża Narin, że celowo chce rozbić jego rodzinę!. Emisja w TVP 1 godzinie 16:05.. W najnowszym epizodzie Reyhan cierpi w samotności.. Sprawdź, co wydarzy się w 370. odcinku.Przysięga odcinek 440 streszczenie szczegółowe.. Kemal zostanie bohaterem?Odcinek 486.. [Streszczenie + Zdjęcia] 29 września 2021Turkweb.pl 497: Kemal podnosi się gwałtownie na równe nogi.Przysięga odcinki 354 i 355 streszczenie..

serial przysięga nowe odcinki.

Przysięga ostatni odcinek, powtórki.. Kobieta nie jest świadoma na tragiczne wieści, które .Reklama.. Przysięga, odcinek 370.. Emir zostaje złapany przez ludzi Cevahira.. Kemal w .Przysięga - odcinek 476.. Odcinek 477.. Chce, żeby jak najszybciej odeszła z posiadłości.. Cevahir przygotowuje dla Emira przerażającą "niespodziankę".. Gdzie można zobaczyć 481 odcinek Przysięga?. Yemin) - turecki serial obyczajowy emitowany na antenie Kanal 7 od 18 lutego 2019.. Co wydarzy się w najbliższych dniach w serialu Przysięga, który po polsku można oglądać w TVP 1?. "Patrz jak umierają!". Kemal zostaje wezwany pilnie do firmy.. Jego żona chwyta się za odcinek lędźwiowy, udając wielki ból, i siada na fotelu.Przysięga odcinek 497: Kemal nie akceptuje prawdy!. Na odcinek 355 poczekać będzie trzeba do poniedziałku.. Kumru odnajduje sposób na ucieczkę ze szpitala psychiatrycznego, tymczasem Kemal ma wezwanie z firmy.. Kumru dostanie zgodę na opuszczenie szpitala.. Z kolei Feride, Emir.Streszczenie odcinków, mecze na żywo.. Kumru znajduje sposób, żeby uciec ze szpitala psychiatrycznego.. Jeżeli jesteście ciekawi co wydarzy się w serialu, to poniżej prezentujemy streszczenia szczegółowe Przysięgi.. Emir pełen gniewu zakopuje pamiątki po Reyhan [emisja odc.. Koledzy z pracy organizują Narin kolacje, na którą.. Kemal NIE zostaje zaproszony.. To wydarzy się do końca września w serialu Przysięga.. "Więc zamierzacie zamknąć mnie tutaj, a sami żyć własnym życiem?". Narin i Kemal informują rodzinę o ślubnych planach.. Narin dostaje od matki wyjątkowy prezent.Przysięga (tur..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt