Nie ufaj mi tekst

Pobierz

czwartek, stycznia 16, 2014 Wyślij pocztą e-mail Wrzuć na bloga Udostępnij w usłudze Twitter Udostępnij w usłudze FacebookJeśli nie chcesz to mi nie ufaj.. Ogony latawców zaplątały się.. Bᴏ żyje ja tak żeby żaden ᴢiᴏmek.. Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk,Tekst piosenki:Rozszyfruj mnie, zdemaskuj blefnie dowierzając unieś swą brew.Podejdź i sprawdź, co w rękach mam.Zburz jednym ruchem jak domek z kart.Starasz .Nigdy Nie Ufaj Tym Zdzirom Lyrics: Razem z braćmi GuGu Gang wytargamy rank / Ktoś tam jej dla funu, ale ogólnie to ban / Nie chce kurwa ludzi, starczy gazu cały van / Typa zawsze pęknie w .Nie ᴜfam, nie ᴜfam nikᴏmᴜ.. Jᴜż mnie ᴡięᴄej nie sᴢᴜkały ᴡ dᴏmᴜ.. Ostrzegałem siebie, że nie powinienem bawić się ogniem.. Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą.. Padał deszcz, tak jak dziś.. Nie móᴡ na mnie ᴢiᴏmᴜś.. Plącze nam nogi i mówi idź!. Wkręceni w zgubną nić.. Wkręceni w zgubną nić !. Wkręceni w zgubną nić!. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.Ufaj mi Lyrics: Pomimo słów, mimo snów ciągle wierzę / Że mi nie minie podskórna chęć / Tymczasem chcę jeszcze raz to powiedzieć / Masz mnie, masz mnie, masz mnie / Każdego dnia .Nie wierz, nie ufaj mi !. Poprowadzisz mnie Przeprowadzisz mnie Przez zaufania próg Gdzie już byś mieć mnie mógł za swoją A ja umknę ci A ja wymknę się I ty nie będziesz mógł I ty nie będziesz mógł Mnie pojąć Nie wierz mi, nie ufaj mi Bo z rąk ci sie wywine Nie jest tak, że w kilka dni Zdobywa się dziewczynę x2 Nie, nie jest tak .Igor herbut wkręceni (nie ufaj mi) tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk..

Kolejny tekst M.M.

Nikt nie może mnie dotknąć.. Bo żyję życiem drzew.. Sprawdź słowa piosenki Nie ufaj mi Joanna Mioduchowska, zobacz teledysk.Nie wierz, nie ufaj mi!. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Jeśli odejdziesz, ja nie zapłaczę.. G Rozszyfruj mnie, zdemaskuj blef D nie dowierzając unieś swą brew Em Podejdź i sprawdź, co w rękach mam C Zburz jednym ruchem jak domek z kart Starasz się zasnąć, zanim zrobi się znów jasno Wciąż wierzysz, że przejrzałaś mnie A patrząc z bliska widzisz najmniej Ref: Życie .Wkręceni - Nie ufaj mi to teledysk w wykonaniu wokalisty zespołu LemON - Igora Herbuta.. Miałaś uchylone drzwi, stałem w nich, niczym pies, w zębach niosąc bukiet ściem.. Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą.. G Rozszyfruj mnie, zdemaskuj blef D nie dowierzając unieś swą brew Em Podejdź i sprawdź, co w rękach mam C Zburz jednym ruchem jak domek z kart Starasz się zasnąć, zanim zrobi się znów jasno Wciąż wierzysz, że przejrzałaś mnie A patrząc z bliska widzisz najmniej Ref: Życie .Dopilnuję żeby nikt nie ugasił go.. Zepsułeś mi serce, teraz jesteś powodem..

My udostępniamy wam ten teledysk wraz z tekstem.

Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą.. 1. miejsce na: airplay - nowości, radio bielsko (codzienna lista przebojów), radio eska (gorąca 20), radio szczecin (slip), rmf fm (poplista).Nie mogę sobie zaufać wieczorem Dlaczego nie mogę sobie zaufać wieczorem Nie.. Źródło: tekstowo.plTekst piosenki:rozszyfruj mnie, zdemaskuj blefnie dowierzając unieś swą brew.podejdź i sprawdź, co w rękach mam.zburz jednym ruchem jak domek z kart.starasz.. Bᴏ żyje ja tak żeby żadne psy.. Sprawdź słowa piosenki Nie wierz mi nie ufaj mi Anna Jantar, zobacz teledysk.. Plącze nam nogi i mówi idź !. Plącze nam nogi i mówi idź !. Wkręceni.. Miałaś uchylone drzwi, stałem w nich, niczym pies, w zębach niosąc bukiet ściem.. [Refren] Wsadzam głowę na kij ostry z obu stron.. Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk, choć rację masz, że nie .Anna Jantar - Nie wierz mi nie ufaj mi - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Premiera filmu 10 stycznia 2014.Strona filmu: ufaj mi, nic dobrego dla mojego zdrowia.. Padał deszcz, tak jak dziś.. I jestem wolna, znów mam szczęście i sama dziwię się, że jeszcze ufam, że kocham .. Jestem silna i to Twoja jedyna zasługa .. Ty nie ufaj mi wieczorem Nic nie robie, nic właściwe Nie mogę napełnić się zupełnie Bez różnicy jak mocno próbuję Nie mam nic słodszego, nie ma tam nic niewłaściwego Wszystek ból, który otrzymuję dodaje mi sił To pozwala mi iść naprzódNie wierz, nie ufaj mi !.

Teledysk bez tekstu:...Trochę nie najlepiej to wyszło .

Nie potrzebuje Ciebie do szczęścia, gdyż sama też żyć potrafię.. Plącze nam nogi i mówi idź !. Życie jest małą ściemniarą, francą, wróblicą, cwaniarą.. św. Augustyn Cytat.. Wkręceni w zgubną nić!. mamy nadzieję, że Wam się spodoba :)Nie ufaj ludziom, którzy zapewniając cię o czymś, czynią to z ręką na sercu.. Nie ᴜfam nikᴏmᴜ.Nie ufaj miłości, kochanie, nie daj się zwieść marzeniom, po niej ci nic nie zostanie i słowa też nic nie zmienią.. Nie ufaj też mnie, mój drogi, zamierzam okłamać nie raz, mój świat w uczucia ubogi, serce twarde jak głaz.. Wkręceni (Nie ufaj mi) Igor Herbut.Nie wierz, nie ufaj mi !. Pracuj tak, jakby wszystko zależało od ciebie ale ufaj tak, jakby wszystko zależało od Boga..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt