Opowiadanie z wakacji po angielsku

Pobierz

Rodzice byli ze mnie bardzo dumni.. Są rzeczy, które też możesz otagować Opowiadanie po angielsku o wakacjach nad morzem?. Język polski.Wymarzone wakacje.. I was very excited when I heard the news.napisz opowiadanie po angielsku z przysłówkami 2010-04-28 17:18:43; napisz opowiadanie o sobie po angielsku 2010-10-11 16:38:17; napisz krutkie opowiadanie np. o wakacjach 2015-09-21 18:22:15; napisz opowiadanie o swoim zwierzęciu po angielsku 2011-01-26 20:15:02; Napisz opowiadanie o psie po angielsku.. Możesz również wzorować się gotowymi wypracowaniami, jakie opublikowaliśmy w tym dziale.Napisz po 5 zdań w czasie przeszłym prostym.Pływałem razem z nimi i mogłem je podziwiać.. Zobaczyłam pałac kultury i nauki oraz wiele starych budynków.. zadanie dodane 4 września 2011 w Język rosyjski przez użytkownika samy6 (0) [Szkoła podstawowa] rosyjski; opowiadanie; szkoła; wakacje; przygoda +1 głos.. Opowiadanie ma się rozpocząć tak: This is me on holidayin.. .W opowiadaniu ma się znajdować czy to jest miasto lub państwo, co tam robiłeś, co jadłęś, gdzie kupowałęś jedzenie, z kim tam byłęś.Opowiadanie ma być na poziomie 4klasy.Przykładowy opis wakacji po angielsku.. Wyjazd trwał 20 dni, na miejsce dojechaliśmy samochodem przejeżdżając przez takie kraje jak: Niemcy, AustrięZ domu wychodzę o godz.7 i idę na przystanek autobusowy.opisz jeden dzień z wakacji po angielsku 2010-09-06 17:42:09 Opisz swój dzień po angielsku kl 4 2012-04-12 18:16:08 Opisz po Angielsku w 10 zdaniach najbardziej szalony dzień w życiu 2011-10-05 07:36:31Najbardziej udany dzień wakacji.Opowiadanie po angielsku krok po kroku..

Opowiadanie po angielsku.

985 wizyt.. It was fun.Zrób wywiad z kolega z klasy na temat wakacji (gdzie, z kim, czym, jedziesz lecisz po co.itp.). np. gdzie jedziesz na wakacje.. i dla chętnych podsumowanie.:*.. Przedstawia ona prawdziwe lub fikcyjne wydarzenia.. Akcja!. czasie poznałem wiele miłych i interesujących osób.. Odwiedzaliśmy pobliską plażę, spacerowaliśmy po miasteczku, a także korzystaliśmy z basenów.. odbywały się tam dyskoteki na których świetnie się bawiłem.. Mieszkaliśmy w pensjonacie, który znajdował się bardzo blisko centrum Zakopanego.. Do Zakopanego dojechaliśmy samochodem.. Wakacje to czas odpoczynku od szkoły, nauki.. Bardzo się z. nimi zaprzyjaźniłem.. Kilka lat temu, w wakacje wyjechałem wraz z rodzicami na wyjazd letni do Chorwacji.. Rano chodziliśmy na.. Większość czasu spędziłam .Opowiadanie o wakacjach po rosyjsku.. Opowiadanie jest jedną z form, którą możesz napotkać na maturze pisemnej z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.. Po dwóch miesiącach wypoczynku, uczeń jest pozytywnie nastawiony na zdobywanie nowej wiedzy.. Opowiadanie jest jedną z form, którą możesz napotkać na maturze pisemnej z języka angielskiego na poziomie rozszerzonym.. Poza tym zrobiłam wiele zdjęć i poznałam wielu interesujących ludzi..

Moje wymarzone wakacje po angielsku.

Wszyscy mieszkaliśmy w domkach kempingowych.. Dziesięć miesięcy chodzenia do szkoły wiąże się z ciągłym stresem, który nie wpływa dobrze na zdrowie.. poleca 85 %.. koniec sierpnia wróciłem z obozu do domu.Opowiadanie w języku angielskim z wytłumaczeniem trudniejszych słówek i ćwiczeniami.. Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać opowiadanie po angielsku, przydatne zwroty oraz wzór opowiadania po angielsku.Opowiadanie wydaje się dość trudną formą wypowiedzi pisemnej po angielsku, z racji tego że zazwyczaj nie bardzo wiemy o czym mamy napisać.. Pozostałe dni naszego wyjazdu spędziliśmy równie wspaniale.. Autor zadania wybrał już najlepsze rozwiązanie lub straciło ono ważność.. Załóż własny blog!Po angielsku: Some time ago I was in the .Zanim rozpoczniesz pisać swoje opowiadanie po angielsku, zapoznaj się z zasadami jego pisania oraz stylem, jaki należy w nim zachować.. In Miami, we stayed at The W hotel.Przykład opisu wakacji po angielsku z tłumaczeniem Opis wakacji po angielsku - wzór.. Pojechałem tam razem z moimi przyjaciółmi: Elą i Andrzejem.. minim 8 zdan.Wakacje mobilizują ucznia do pracy.. Zadanie jest zamknięte.. Jak napisać: porady, przykłady, wzory.Napisz opowiadanie o Wakacjach po angielsku.. I was very happy that I could spend some time with my cousin and grandma.Dalsze strony zostały uznane przez właściela bloga za zawierające treści przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich (mających ukończone 18 lat).Strony te zawierać mogą w szczególności treści o tematyce erotycznej, a także treści drastyczne lub inne przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.Opowiadanie po angielsku o wakacjach nad morzem to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl..

Tydzień wakacji w języku angielskim.

Ostatnie wakacje spędziłem w Tatrach.. Szukałem jakieś teksty po angielsku i dobrze trafiłem.. Na wakacjach na Krecie przeżyłeś niesamowitą przygodę.. Jednak w rzeczywistości praktycznie nie ma znaczenia, o czym będzie nasze opowiadanie, dopóki będzie ono zgodne z kilkoma podstawowymi wymaganiami:opowiadanie z angielskiego o wakacjach.. Po kilku dniach zauważyłem, że coraz lepiej pływam.. zadanie dodane 10 marca 2011 w Język angielski przez użytkownika niezalogowany .Opowiadanie o wydarzeniu z przeszłości używając czasu present simple present continous i past perfect (od 120-150 słów) +2 głosów.. Dlatego zanim napiszesz opowiadanie, zrób na kartce plan, w którym zaznaczysz główne wydarzenia.Dowiedz się, jak dobrze napisać opowiadanie po angielsku!. Sporo czytanek i opowiadań w języku angielskim, niektóre teksty są oczywiście zbyt trudne, ale zakładam, że po to właśnie każdy tekst jest opisany poziomem.Opowiadanie po angielsku to rodzaj twórczej wypowiedzi pisemnej, w której możemy używać dialogów, idiomów i skrótów.. Spędziliśmy tam 8 dni.. Na wakacjach byłam w Warszawie razem z moją rodziną.. 1 odpowiedź.. Ponadto byłam na paru wycieczkach jednodniowych np. w Lublinie.. To dość prosty temat, bo sporo jest narzucone .Opis wakacji po angielsku..

Także opowiadanie przygodowe, lub detektywistyczne.

2012-05-17 20:08:05; Napisz .Pocztówka z wakacji.. Co jest najważniejsze w opowiadaniu?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt