Napisz z kim mieszkasz po angielsku

Pobierz

Proszę czekać.. 4 oceny | na tak 100%.. PS: Mieszkam w Sochaczewie.. Pomocy!. i wiele innych tłumaczeń na angielski - darmowy słownik polsko-angielski.. Poniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. [ To ma być mniej więcej praca na A5 ] Na jutro proszę o pomoc :)Angielski opisz w formie e-maila dom lub mieszkanie w którym mieszkasz .. Ja np. mieszkam w Warszawie, w dość dużym bloku, na 3 piętrze, z okna widać pałac kultury, a z drugiej strony podwórko przedszkola, jak można się domyślić wszędzie mam blisko.. Opisz swoją rodzinę.. Język angielski.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 5.10.2014 (3:56) - przydatność: 100% - głosów: 2.. Hej bardzo bym was prosiła abyście napisali e mail do koleżanki Marty temat dowolny z tłumaczeniem.. Oparte na Discourse, najlepiej oglądać z włączonym JavaScriptem .Napisz po angielsku Wróciłeś niedawno z kilkudniowej wycieczki do jednego z miast europejkskich Piszesz maila do znajomego z angli-napisz jak spedziłeś czas na wycieczce i jakie przywiozłes pamiatki-poinformu w jakiej imprezie kulturalnej uczestniczyłes i jakie zrobiła na tobie wrazenie-wyraż swoją opinie na temat życia w mieście w którym byłes na wycieczce oraz porównaj je z .Musisz przetłumaczyć "MIESZKASZ Z CHŁOPAKIEM" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Możemy kiedyś wysyłać ją do znajomego, dlatego warto dowiedzieć się jak napisać poprawną pocztówkę po angielsku.Napisz e mail do koleżanki po angielsku..

Dodaj.Gdzie mieszkasz ?

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. Wszystko musi być zmyślone więc.. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodaćTłumaczenia w kontekście hasła "kim mieszkasz" z polskiego na angielski od Reverso Context: Więc z kim mieszkasz?Opis mieszkania po angielsku: kawalerka.. Przydaje ona nam się przez cały rok, zarówno w wakacje, jak i w ciągu roku szkolnego kiedy pojawia się jako praca domowa.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "MIESZKASZ Z CHŁOPAKIEM" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Opisz po angielsku miejsce w którym mieszkasz?. Mieszkam w jaworznie .. Question from @Wicik1 - Szkoła podstawowa - Język angielskib) na podstawie tabeli oblicz ile hektarów przypada na jednego mieszkańca województwa w którym mieszkasz.(woj.. Use 200-250 words.Pocztówka po angielsku to jedna z najpopularniejszych krótkich form wypowiedzi po angielsku.. Z góry dziękuje ;D!. Zredaguj list z reklamacją do sprzedawcy, w którym opiszesz powody swego niezadowolenia I sformułujesz żądania (180-280 słów).Napisz po angielsku a później tłumaczenie.. :D, ludzie na ulicy się nie znają, przed domem jest bardzo ruchliwa ulica i często są wypadki.proszę pomóżcie!. szkola-podstawowa-klasa-5.. OPISZ SWOJĄ RODZINĘ PO ANGIELSKU..

more_vert.Napisz pocztowke z wakacji po angielsku, pomocy!

Polish Jedna z moich przyjaciółek z uniwersytetu, Marie, powiedziała: " Kim, rozgryzłam to.. źródło: .. Wskazówki jak napisać e mail po angielsku, zasady pisania, przydatne zwroty, przykładowy email do kolegi lub przyjaciela w języku angielskim.. czy spotykasz sie czasem z nimi?. Nie wiem kiedy i jak, i nie obchodzi mnie, gdzie mieszkasz, ani z jakim idiotą, jesteś moją dziewczyną.. Napisz rozprawkę na wybrany temat: Czy w dobie e-booków warto mieć własny .Tam gdzie mieszkam, wcale ich nie widać.. 2011-12-04 13:14:40; Napisz po angielsku godziny.. 2014-02-02 19:50:06; napisz po angielsku gdzie mieszkasz w jakim miescie co tam sie znajduje i co lubisz tam robić 2014-09-14 18:38:33E mail nieformalny do przyjaciela lub kolegi po angielsku.. :D Opisz.. Question from @Piotrekkoe - Gimnazjum - Język angielskiTłumaczenie słowa 'Gdzie mieszkasz?'. muszę opisać morze bałtyckie po angielsku, a później Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 1 rozwiązanie: autor: paulcia12 29.3.2010 (21:09) mam napisać pocztówkę po angielsku mam korzystać z opisu z obrazka z Przedmiot: Język angielski / Gimnazjum: 2 rozwiązania: autor: lukaszrola03 8.4.2010 (09:46)Zapraszam do nauki ze mną: napisz o swoich ostatnich wakacjach czas past simple gdzie byles , c o robiles , z kim , gdzie sie zatrzymales , jak bylo po angielsku Rozwiązanie: zestaw 1 1 zamawiasz bilet na wyceiczke z paryza do edynburga ile trwa podroz ile kosztujeTłumaczenia w kontekście hasła "mieszkasz w" z polskiego na angielski od Reverso Context: mieszkasz w domu, mieszkasz w okolicyBezpłatna usługa Google szybko przetłumaczy słowa, zwroty i strony internetowe z polskiego na ponad 100 innych języków i odwrotnie.E-mail po angielsku przykład 3 - e-mail do przyjaciółki / koleżanki..

2011-11-07 22:40:10; Napisz list do przyjaciela po angielsku.

Odpowiedz.Ktoś odpowie na pytania tylko po angielsku 1 jak się nazywasz i gdzie mieszkasz 2 gdzie lubisz spędzać czas 3 z kim lubisz spędzać czas 4 teraz spędzasz swój czas na ekranie 5 jakie sporty i hobby lubisz 6 jaką muzykę lubisz i czego nie lubisz.. Facet od anglika tak se wymyślił.. czy twoi rodzice teraz jedzą obiad?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt