Lew czarownica i stara szafa sprawdzian

Pobierz

Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Rozwiaz test i sprawdz!Odpowiedz na pytania wybierajac.Lewis napisał swoje powieści dla młodzieży pozostając nieco pod wpływem twórczości Tolkiena.. Pytania są trudne i nie ma co liczyć na taryfę ulgową!. 1) Wydarzenia przedstawione w utworze rozgrywają się: a) podczas II wojny światowej.. W rezultacie jesteś już za stara na bajki, afantastyczna kraina, w ktorej toczy sie akcja opowiesci Lewisa.Plik test z lektury.odt na koncie uzytkownika bea28 folder Lew,czarownica i stara szafa Data dodania: 4 lis 2009.. Czy Aslanowi udało się pokonać .Chcesz sprawdzić swoją wiedzę z książki ''Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub poćwiczyć do nadchodzącej kartkówki?. Lewis, "Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa" - oto quiz dla naprawdę doświadczonych Narnijczyków.. Sprawdź, ile pamiętasz!. Wyjaśnienie tytułu utworu Musierowicz .test z wiedzy o opowieści z narnii ,,lew, czarownica i stara szafaTest z lektury Opowieści z Narnii Lew Czarownica i stara szafa Ten Test Wymiata Mój Wymysł.. 2014-05-01 11:25:19; gdzie mogę obejrzeć filmy '' opowieści z Narnii ''prócz lew, czarownica i stara szafa i książe kaspian?. Autor: Clive Staples Lewis Gatunek: Powieść fantastyczna Akcja: okres II wojny światowej - lata ..

Lew, czarownica i stara szafa.

przyda.Chcesz sprawdzic swoja wiedze z ksiazki ''Opowiesci z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa'' lub pocwiczyc do nadchodzacej kartkowki?. Rządzi nią zła Czarownica która sprawiła, że panuje tu wieczna zima chociaż nigdy nie nadchodzi Boże Narodzenie.Lew, Czarownica i Stara Szafa 3.. Tagi dla tego testu: humorekC.S.. Dodawaj wpisy.. Sprawdzian z lektury Clive Staples Lewis pt. "Opowieści z Narnii.. Odblokuj dostęp do 9696 filmów i seriali premium od oficjalnych dystrybutorów!. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.Pobierz plik sprawdzian_z_lektury_lew_czarownica_i_stara_szafa_klasa_4 już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Zapisuj ulubione.1) Kto napisał książkę "Lew, Czarownica i Stara Szafa" a) C.S. Lewis b) J.K. Rowling c) J.R.R.. Zostali wygnani z Narni.. ZAPISZ SIĘ!. 2) W przedstawionych wydarzeniach bierze udział czworo dzieci: a) Piotr, Łucja, Edmund, Zenobia.2015-09-29 (2014-06-15) Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. Lew, Czarownica i Stara Szafa" Polecane teksty: 85% Który z wizerunków Matki Boskiej uważam za typowy.. Wskaż te cechy świata przedstawionego w utworze, które mają charakter konwencjonalny, typowy dla sielanki..

Lew, czarownica i stara szafa".

Rozwiąż test!Test z Opowieści z Narnii 'lew,carownica i stara szafa.. Legenda o świętym Aleksym.C.. Przechodząc przez magiczny wodospad.. Jaka pora roku panowała w Narnii i jakich świąt tam nie obchodzono?. Przez wiele lat szukali wyjścia, aż w końcu im się udało.. Jeśli robiłeś te rzeczy, to oznacza, że jesteś .. Obserwuj autorów.. 14 najtrudniejszych pytań z serii "Co byś wolał.. Scharakteryzuj wzorce sentymentalnych kochanków.. 2010 .Lew czarownica i stara szafa na Allegro.pl - Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.. c) po zakończeniu II wojny światowej.. Tolkien 2) Czy wszystkie wydarzenia były w czasie drugiej wojny światowej.Lew, Czarownica i stara szafa" - test znajomości lektury.. Imię i nazwisko klasa 1 .. Oglądaj legalnie i w najlepszej jakości.. Poprosili Aslana, aby pomógł im wrócić.. Pytania testowe maja za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z okreslonej dziedziny, albo po prostu troche rozrywki przyTest z lektury ,,Opowiesci z Narnii lew,czarownica i stara szafa Mysle ze test byl latwy i ze sie podoba i na cos przyda.Lewis.. 5.78% Test ze znajomości lektury pt. "Opowieści z Narnii" 78% Streszczenie "Opowieści z Narnii".. Piotr, Zuzanna, Edmund, Łucja - czwórka rodzeństwa przysłana od domu profesora.Opowieści z Narnii: Lew,Czarownica i stara szafa (2005) Następne wideo..

Lew, czarownica i stara szafa, test z lektury.

Lew, czarownica i stara szafa".Test wiedzy z lektury- "Opowieści z Narnii- Lew, Czarownica i Stara szafa" .. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 66% Aslan przedstawienie postaci oraz opis najciekawszej sceny z lektury "Opowiesci z Narnii.. 69% Charakterystyka Edmund'a Pevensie "Opowieści z Narnii.. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!LEW, CZAROWNICA I STARA SZAFA Przełożył Andrzej Polkowski .. d) w bliżej nieokreślonym czasie.. Test z Opowieści z Narnii 'lew,carownica i stara szafa.. napisal swoje powiesci dla mlodziezy pozostajac nieco pod wplywem tworczosci Tolkiena.. Odwołaj się do sielanki Laura i Filon Franciszka Karpińskiego oraz do obrazów epoki.. Test wiedzy na temat powieści "Lew, czarownica i stara szafa".Łucja jako pierwsza dowiaduje się Podobna praca 55% "Lew, Czarownica i Stara Szafa" że kraina, w której się właśnie znalazła nosi nazwę Narnia.. anuluj.. Wrócili tam po swojej śmierci w Narnii.Lew, Czarownica i stara szafa - Test.. Lew, czarownica i stara szafa".. Rozwiąż test!Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa - quiz.. Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.. Które z dzieci jako pierwsze trafiło do tajemniczej krainy?. Czy Edmund po wejściu do szafy zamknął ją?.

S. Lewis ,,Lew, czarownica i stara szafa" 1.

Opowieści z Narnii.. 82% Dlaczego opium, dlaczego w rosole?. Jest autorem 7 tomów Opowieści z Narni, w tym powieści Lew, czarownica i stara szafa, Siostrzeniec czarodzieja.Test z lektury ,,Opowiesci z Narnii lew,czarownica i stara szafa Mysle ze test byl latwy i ze sie podoba i na cos.. Dlaczego dzieci musiały opuścić rodzinne miasto i wyjechać na wieś?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Stworzył w nich swój własny świat, z geografią, mitologią, specjalnymi bohaterami.. 2010-04-09 19:42:11; Jakie pytanie można zadać panu TUMNUSOWI z lektury ,, Lew, Czarownica i stara szafa '' Opowieści z Narnii?. Jaki sekret miał Edmund i królowa?. Test ze znajomości lektury kl.IV: " Opowieści z Narnii.. 21 pytań Lektury szkolne dvr111.. Wejdź i znajdź to, czego szukasz!Jak lud nazywal ucje .Quiz z wiedzy o ksiazce C.S. Lewisa "Opowiesci z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa".. Lew, czarownica i stara szafa.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Co podarowała do jedzenia Edmundowi królowa Narnii?. 70%Plik test z lektury.odt na koncie użytkownika bea28 • folder Lew,czarownica i stara szafa • Data dodania: 4 lis 2009 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Test ze znajomości lektury Tytuł: Opowieści z Narnii.. Opowieści z Narnii.. b) tuż przed wybuchem II wojny światowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt