Przeczytaj tekst w parach odpowiedzcie na pytania w tekście

Pobierz

Nasza generacja, skrwawiona w wojnach, na pewno na pokój zasługuje.. 3Bear Przeczytaj jeszcze 4 3 Dopasuj wyrazy .Przeprowadźcie w parach wywiady z osobą ze zdjęcia A na temat jej hobby.. Indywidualne Odpowiedź na zadanie z Język angielski.. Jedna osoba zadaje pytania, druga odpowiada.. Z podanych odpowiedzi A—C wybierz wtašciwq, zgodna z treéciì tekstu.. Wstaw zdania A—E w luki 1—3, tak aby otrzymaé spójny i logiczny tekst.. a) wieje b) szaleje c) wiruje 2.. [2] Na ogół jednak autor opowiada o sobie samym, jest bohaterem .Czy podane pytania.. Pokój jest rzeczą cenną i pożądaną.. Naładowane poezją słowo "wyspa" wabi, przyciąga, obiecuje.[.]. Zaznacz ołówkiem w tekście biblijnym wyrażenia i zdania dokładnie takie same lub podobne do tych, które wypowiada kapłan, błogosławiąc chleb i wino.. Opiszcie je.. Pomóż nam się promować, podziel się stroną ze znajomymi!Przeczytaj tekst, a następnie wykonaj polecenia.. wg Autyzmsorw.Przeczytaj uważnie tekst.. Kim jest osoba mówiąca w utworze?. Jest tylko jedna rzecz w .czytamy zdania z dwuznakami Porządkowanie.. Zadãnie maturalne Przeczytaj tekst, z którego usunieto trzy zdania.. Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1WYBÓR WtELOKROTNY (TRZY TEKSTY) Odpowiedz na pytania.. Napisz odpowiedź na pytanie.. Przeczytaj tekst umieszczony na dole strony i w zeszycie zapiszZadanie: przeczytajcie uważnie wiersz i odpowiedzcie na pytania kim jest podmiot liryczny w jakiej sytuacji wypowiada swój monolog kim są inni Rozwiązanie: pieśń xx jan kochanowski kim jest podmiot liryczny podmiotem lirycznym jest autor wĆwiczeniaPrzeczytajcie opowiadanie Dar ognia i odpowiedzcie w parach na podane pytania.Na czym polega nawiązanie do treści mitu o Prometeuszu?Z czyjego punktu widzenia została opowiedziana historia współczesnego Prometeusza?•Czy podane opowiadanie jest - według Was - atrakcyjne?.

W parach odpowiedzcie na pytania.

(Według tekstu, przeciętny Polak marnuje prawie 60 .. Posłuchaj słów konsekracji .. Indywidualne.. Przygotujcie w grupach pytania, jakie moglibyście zadaćPrzeczytaj tekst i podkreśl właściwe dokończenie zdań.. luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Student's Worksheet 1 "Food for thought" Webquest Odpowiedzi na pytania znajdziesz w sekcji 'Manners are important'.. [1] Nurt główny [w sztuce pamiętnikarskiej] szedł w przeciwnym kierunku: opowieści osobistej swobodnie budowanej.. 2 Przeczytaj tekst.ODPOWIEDZCIE MI NA TE PYTANIA BLAGAAAM !. Nie widzę dokładnie 1., ale wydaje mi się, że mogłoby być: The owner of this thing is interested in collecting old coins.. Zagadki dla Bystrzaków Test.. Jakie emocje przekazuje?. każda wyspa jest tajemnicza.Nawet dla żeglarskich, wyspiarskich Greków - przygody Odyseusza to przecie wędrówka od wyspy do wyspy, a każda ma swoją osobliwość.przeczytaj tekst i odpowiedz na pytania 2014-02-02 18:41:34 Przeczytaj uważnie tekst "Księgi Umarłych" i odpowiedz na znajdujące się poniżej pytania .. Podkreśl w tekście .Osadź.. Opadają kolorowe liście.. Tekst 1Odpowiedzcie na pytania w jednym "okienku" tabeli, a następnie kartkę przekażcie dalej.. (Według t Odpowiedź na zadanie z Język angielski.. Klasa 1 Klasa 2 Klasa 3 Zagadki Czytanie ze zrozumieniem.. Przeczytaj koledze tekst biblijny..

Popatrzcie na zdjęcie i odpowiedzcie na pytania.

(wg książki J. Bladowskiej) Test.. Jesienny wiatr szaleje w parku.. Przeczytaj tekst z ćw.1 str.68 w podręczniku i uporządkuj wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Informacje w tekście występują w innej kolejności niż pytania w tym ćwiczeniu.Przeczytaj tekst .. Uzasadnijcie swoje zdanie.. Indywidualne Odpowiedź na zadanie z Język angielski.. odpowiedz na pytania 9.1-9.4 zgodnie z treścią tekstu.. Czy ten tekst jest smutny, czy pełen energii, radosny?. Co robi wiewiórka?. 4Pracujcie Dopasuj wyrazy podkreślone w tekście do definicji.. Zdarzało się, że była to opowieść nie o sobie samym, to znaczy kim innym był autor, kim innym bohater relacji.. Zadånie matütalne Przeczytaj trzy teksty zwiqzane z ochronq przyrody.. Question from @Koteczek1114 - Szkoła podstawowa - Język angielski 1.. 2012-03-31 11:24:17 Przeczytaj uważnie tekst , a następnie wykonaj zamieszczone pod nim pytania .. Wskażcie w tekście hymnu zdania rozkazujące.Pamiętaj - nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi.. Zarejestruj się na stronie, odpowiadaj innym zadającym, zbieraj punkty, uczestnicz w rankingu, pamiętaj Tobie też ktoś kiedyś pomógł, teraz Ty pomagaj innym i zbieraj punkty!. B wpis na blogu internetowym.. Jak myślicie, dlaczego w tytule jest nazwisko Dąbrowskiego, a nie autora tekstu Józefa Wybickiego?.

Repetytorium ósmoklasisty A2+/B1W parach odpowiedzcie na pytania.

Indywidualne Odpowiedź na zadanie z Język angielski.. 2012-04-19 17:27:29W zeszycie uzupełnij opis zdjęcia tak aby powstał spójny i logiczny tekst następnie w parach odpowiedzcie na pytania na końcu tekstu.. Question from @Dagusia253 - Gimnazjum - Język angielskiPrzeczytaj uważnie tekst źródłowy i odpowiedz na pytania.. Przeczytaj tekst.. Klasa 1 Polski czytanie czytanie ze zrozumieniem dwuznaki.. Wtem do Polski posłan goniec, Iż król wygrał, a mistrz stracił I gardłem tego przypłacił.. 15.05.2020-przetłumacz na j. polski-zapisz w zeszycie słowa, których nie rozumiesz i przetłumacz na j. polski-wykonaj zadanie 6 ze strony 92 pisemnie w zeszycie zapisując cały tekst .Reading 1 Pracujcie w parach.. Question from @Zuzz56 - Gimnazjum - Język angielskiOdpowiedzcie na pytania.. Uzasadnijcie swoje zdanie.plsss ludzie daje naj i pięć gwiazdekna teraz plsss .w Polsce.. My w Polsce nie znamy pojęcia za wszelką cenę.. Podkreśl poprawną odpowiedź.. Mam nadzieję, że pomogłem :) Liczę na naj.. Co robi wiatr?. Dwa zdania zostaty podaneOdpowiedzcie w parach na pytania, tak jak w przykładzie.. Ale pokój, jak prawie wszystkie sprawy tego świata, ma swoją cenę wysoką, ale wymierną.. 3 W tym tekście jest mowa o zawodzie … Atechnika informatyka..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt