8 kobiet tekstowo

Pobierz

Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego.. Hang out, send messages, share stuff and style your own momio.8 kobiet na hotelu, wszystkie z nich to dziwki [Bedoes:] Nie pierdolę fanek, dostałem DM od czyjejś mamy Pisze mi, że jestem dojrzały i że chciałaby się napić ze mną kawy Robię inne rzeczy, na prawej ręce tatuaż z pieniędzmi Jestem pojebany, jestem pierdolnięty Jak ja cię nie trafię to cię jebnie Flexxy A jak nie Flexxy, to .Niecodziennik Satyryczno Prowokujący.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!+8.. Jaki samochód widzimy na klipie?. Bedoes - Tekst piosenki [embedded content] [Zwrotka 1: Taco Hemingway]To niespotykane, każdy chciałby mnie dla siebie, a ja wolę poligamięChociaż jest to niemożliwe, ledwie żyję z sobą samymJem homara w pojedynkę, czuję się jak Colin FarrellPrawie wjechał w szlaban, bo nikt nie otworzył bramyZawsze…Zamów album "SOMA 0,5 mg" na oraz merch na łuchaj na Spotify: - 8 kobiet feat.. Bedoes) - TACONAFIDE zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. Uwaga!. Ponad 81 000 mocnych fotek, 18 000 gorących filmików i gier, setki fajnych ludzi.. Słuchaj tysięcy nagrań użytkowników!Sprawdź o czym jest tekst piosenki 8 Kobiet nagranej przez TACONAFIDE.. Na klipie w 1:17 widać Mercedesa 280S z rejestracją 688 LTV 75, do którego wsiada Quebonafide wraz z Krzy Krzysztofem..

Na odsłonie znajdują się słowa utworu - 8 kobiet (feat.

Humor ekskluzywny.. Taconafide - 8 Kobiet - tekst piosenki, tłumaczenie piosenki i teledysk.. Chociaż jest to niemożliwe, ledwie żyję z sobą samym.. [Chorus: Robin Thicke] And that's why I'm gon' take a good girl.Hello - Posłuchaj, zobacz teledysk, przeczytaj tekst piosenki.. Osiem kobiet, które swoją twórczością, działalnością czy osobowością wpłynęły na mnie na tyle mocno, że mogę z .Hey - Cudzoziemka w raju kobiet - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.. Wady konieczne do wyeliminowania przy następnej produkcji 6-6,5 - typowa solidność.. Pisᴢesᴢ tę ᴢᴡrᴏtkę ᴡ miesiąᴄ, nieźƖe, ja Sᴢpryᴄer sieknąłem jakᴏś ᴡ tydᴢień.. W MᴄDriᴠe'ie kᴜpiłem shake'a, ᴡięᴄ trᴜskaᴡkę Ɩiżę.. 7-7,5 - całość raczej na plus, ale "żeby plusy nie przysłoniły wam minusów".. [Zwrotka 1: Taco Hemingway] To niespotykane, każdy chciałby mnie dla siebie, a ja wolę poligamię.. Wyróżniamy się unikalnymi interpretacjami tekstów, które pozwolą Ci na dokładne zrozumienie przekazu Twoich ulubionych piosenek.Tekst piosenki 8 Kobiet.. Sprawdź słowa piosenki Cudzoziemka w raju kobiet Hey, zobacz teledysk.OK now he was close, tried to domesticate you..

Jest to ...Alicja Majewska - Być kobietą - tekst piosenki, teledysk, tłumaczenie.

Zobacz słowa utworu 8 Kobiet wraz z teledyskiem i tłumaczeniem.8 kobiet (Remix) Lyrics: To niespotykane, każdy chciałby mnie dla siebie, a ja wolę poligamię / Chociaż jest to niemożliwe, ledwie żyję z sobą samym / Jem homara w pojedynkę, czuję się .TACONAFIDE 8 kobiet Tekst Piosenki: [Taco Hemingway] / To niespotykane, każdy chciałby mnie dla siebie, a ja wolę poligamię / Chociaż jest to niemożliwe, ledwie8 kobiet (feat.. Jem homara w pojedynkę, czuję się jak Colin Farrell.Zamów album "SOMA 0,5 mg": łuchaj na Spotify: PhamWokale i teksty: Kuba Grabowski, Filip Szcześniak, Bor.Music Lyrics Zone 8 Kobiet - TACONAFIDE feat.. Zobacz teledysk i tłumaczenie, a potem nagraj swoją wersję do profesjonalnego podkładu muzycznego..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt