Plan wydarzeń hobbit 28 punktów

Pobierz

Nawet sam Gandalf miał problem, żeby odczytać to zaklęte pismo.. Przygotowania do wyprawy 3.. Wizyta Gandalfa i Thorina na czele 13 krasnoludów w domu Hobbita 2.. 66% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - jak wyglądała podróż Hobbita?. Podstęp gobllinów 8.. Uczta (pieśni chwalące męstwo wojowników, opowieść o Samotnej Górze).. strona: - 1 - - 2 -PLAN WYDARZEŃ HOBBIT CZYLI TAM I Z POWROTEM.. Opowiadanie Stary człowiek i morze zostało wydane w 1952 r. i bezpośrednio przyczyniło się do przyznania autorowi Nagrody Nobla dwa lata później.. Napad okrutnych wilków 12.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - Gościna w domu Elronda.. Wydarzenia zapisuj po kolei, tak jak występują w tekście, ponumeruj je.14 KRASNOLUDY I PRZYJACIELE z HOBBITA.. I proszę, nie kopiujcie z innych stron, bo szukałam, a tam były same szczegółowe.. Przybycie .Problematyka.. 2013-02-13 21:42:26; Czy ma ktoś plan ramowy hobbit - czyli tam i z powrotem?. Spotkanie z potworem - Golumeem 10.. Ale podkreślam, RAMOWY, mają być tylko najważniejsze informacje.. Ostateczne starcie z szefem gangu.. Daję NAJ bez zwłoki!. Utwór rozpoczyna opis sytuacji w Anspiwall.. Przybycie Gandalfa i krasnoludów 2.. Gościna u Beorna.. Z góry dziękuje za pomoc.Znajdź odpowiedź na Twoje pytanie o Prosze o pomoc dam naj 40 pkt !. Przywitanie przybyłych przez służącego 8. .. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - skrócony plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń ..

Plan wydarzeń.

Wizyta czarodzieja Gandalfa u hobbita - Bilbo Bagginsa.. 100-120 punktów - hobbit pełną gębą 70-90 punktów - hobbitopodobny 40-60 punktów - hobbiton już blisko 0-30 punktów - jesteś orkiem•Hobbit, czyli tam i z powrotem, •Władca Pierścieni, .. Spokojne życie Bilba Bagginsa.. 2010-03-03 11:56:45; Dalszy rozwój wydarzeń we fragmencie ,, hobbit czyli tam i z powrotem '' 2011-05-19 19:09:34"Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń 1.. Nieproszeni goście na naradzie u hobbita.. Streszczenie.. W niewoli u trolli.. Transmisja z .Hobbit, czyli tam i z powrotem - streszczenie szczegółowe "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - skrócony plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - szczegółowy plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - streszczenie w pigułce Hobbici - charakterystyka Charakterystyka plemion w "Hobbicie, czyli tam i z powrotem"Karta zawiera plan wydarzeń, ale złośliwe gobliny rzuciły na niego czar.. Odwiedziny Gandalfa i 13 krasnoludów na czele z Thorinem w mieszkaniu Bilba.. Pierwszy dzień w gimnazjum - początek przyjaźni.. 29.Hobbit po kilku dniach uwalnia przyjaciół i razem z nimi ucieka w beczkach spławianych strumieniem do rzeki.. Przedświąteczna akademia szkolna - ośmieszenie Marcela..

Hobbit - plan wydarzeń .

Przygotowania do wojny 31.. Ponowne pojawienie się Gandalfa i oznajmienie hobbitowi, że musi .Plan wydarzeń ,,Żony Modnej'' (Ignacy Krasicki): 1.. Zdemaskowanie szkolnych złodziejaszków.. Ustal, które zdarzenia są najważniejsze - przedstawisz je w formie głównych punktów planu.. Burza a) schronienie w jaskini 7.. Wyruszenie ludzi i elfów na Samotną Górę po skarb 29.. Wyruszenie drużyny w drogę .. Tolkien'a !. Wschodząca gwiazda.. Pozostałe wydarzenia zapisz jako podpunkty.. Latarnia była ważnym punktem, położonym na niełatwym do przebycia terenie.. Porwanie przez gobliny 8.. Zrobiłem już 49 punktów tego planu, wy macie zrobić resztę !. 65% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" plan wydarzeń od przybycia krasnoludów.. Gandalf odwiedza Bilba Bagginsa.. Dojazd na miejsce 7.. •Wyruszenie na wyprawę po skarb •Spotkanie z trollami •Niebezpieczeństwo - w podziemnym państwie Goblinów •W niewoli u elfów •U stóp Samotnej GóryPrzypisz punkt planu wydarzeń do odpowiedniego fragmentu obrazka.Plan wydarzeń.. Plan wydarzeń.. Nadejście wściekłych goblinów.. Tolkien'a : 1.. Spotkanie trolli.. 15 HOBBIT czyli tam i z powrotem NAJLEPSZA KSIĄŻKA DLA CIEBIE Zdjęcia wzięte z.. 1) Odnalezienie hobbita przez czarodzieja 2) Podwieczorek z krasnoludami 3) Narada dotycząca wyprawy 4) Rozpoczęcie podróży 5) Pierwsze niebezpieczeństwa a. spotkanie troli b. dojście do domu Erlondanapisz plan ramowy "HOBBITA" Rozpoczynający się od punktów: 1..

Z góry dzięki.Plan wydarzeń.

18).. Zgubienie Bilbo Bagginsa 10.Jak napisać plan wydarzeń?. 16 AKCJA Bilbo Baggins W 2941 wraz z Gandalf, Thorinem Dębową Tarczą oraz jego dwunastoma krasnoludami wyruszył na wyprawę odebrania Samotnej Góry smokowi Smaugowi.. 17 AKCJA Przygoda ta zaprowadziła Bilba i jego towarzyszy do Rivendell, Mrocznej Puszczy i .Latarnik - streszczenie, plan wydarzeń.. Trudy wędrówki.. Cudowne uratowanie i uczta.. W gościnie u przyjaznych elfów 7.. Plan Wydarzeń •Wizyta Gandalfa i krasnoludów u Bilba Bagginsa.. Zjednoczenie sił przez ludzi, elfy i krasnoludy.. Zaloty pana Piotra 2.. Uwięzienie pr .Napisz ramowy plan wydarzeń "Hobbita" Mam napisać ramowy plan książki "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Thorin Dębowa Tarcza przedstawia powody wizyty.. 79% Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem".Hobbit - plan wydarzeń 2010-06-18 21:16:37; Napisz szczegółowy plan wydarzeń Hobbita czyli tam i z powrotem.. Początek wyprawy 4.. Punkty rankingowe: 165.. Plan wydarzeń.. Niespodziewane pojawienie się krasnoludów.. Oglądanie domu 9.. Śmierć Thorina.• Hobbit, czyli tam i z powrotem • J. R. R. Tolkien - biografia • "Hobbit" - streszczenie szczegółowe • "Hobbit" - streszczenie w pigułce • Hobbit - opracowanie • Znaczenie tytułu powieści • Czas i miejsce akcji "Hobbita" • Geneza "Hobbita" • Problematyka "Hobbita" • Plan wydarzeń "Hobbita"66% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - jak wyglądała podróż Hobbita?.

80% Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".

Rozmowa podczas podróży 5.. Zdobyte odznaki: 2.. Oblężenie drużyny przez wilki.. Dotychczas tam żyjący latarnik zaginął i rozpoczęto poszukiwania jego następcy.. Wizyta w Rivendell.. Odwiedziny Gandalfa.. 65% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" plan wydarzeń od przybycia krasnoludów.. Przeniesienie członków drużyny do Samotnej Skały.. Ratunek dzięki pomocy Orłów.. W jednym z wywiadów Hemingway przyznał się, że przerabiał utwór ok. 200 razy, więc z pewnością jest przemyślany i dopracowany.. W utworze pojawiają się ważne słowa: "Człowieka można zniszczyć, ale nie można go .Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem"J.R.R.. Odpoczynek w Ostatnim Przyjaznym Domu 6.. Wyjazd do wiejskiej posiadłości pana Piotra 4.. Uwięzienie drużyny a) pomoc Gandalfa 5.. Kradzież w banku.. Znalezienie pierścienia 9.. Wielka Bitwa Pięciu Armii - zwycięstwo ludzi i krasnoludów.. 79% Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem".Plan wydarzeń "Hobbita" .. 28.Niewidzialny dzięki pierścieniowi Bilbo podążą do pałacu króla leśnych elfów.. Spróbuj swoich sił i rozszyfruj tekst.. Baza na szkolnym strychu.. Spotkanie z trollami.. Przybycie krasnoludów.. Przeprawa przez jezioro i rzekę pod Samotną Górę.. Zobacz więcej.. 79% Plan wydarzeń książki Hobbit czyli tam i z powrotem; 76% Plan wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Duże wymagania kobiety 6.. Oddanie Arcyklejnotu Bardowi przez BilbaPlan wydarzeń pt "Hobbit czyli tam i z powrotem" TOLKIEN J.R.R - rozwiązanie zadania.. maxio999999; 15.04.2010 to jest z kopiowane z innej strony.. i na dodatek nie skączone.Plan wydarzeń - "Hobbit, czyli tam i z powrotem".. Rozpoczęcie wyprawy.. Napisz plan wydarzeń z lektury ''Hobbit ,czyli tam i z powrotem'' Ma być 23 punktów 1.Nieocz… Niewygody podróży.. Wprowadzenie zmian przez żonę Piotra 10.. 4.Plan Wydarzeń "Hobbit, czyli tam i z powrotem" Tolkien.. Ucieczka 9.. Decyzja o wyprawie.. Dotarcie do kryjówki elfów 6.. 78% "Hobbit, czyli tam i z powrotem" - plan wydarzeń.. Konflikt Thorina i armii ludzi 30.. Odnalezienie towarzysy wędrówki 11.. Spotkanie z olbrzymami 5..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt