Dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami tekst

Pobierz

Proszę.ref) Nie boje się, w śmietniku śpię Worek za workiem przygniata mnie -x2 1.. Pobierz aplikację!. bijesz mnie cegłooooom !. : Dziękuję ci kocie, że pierdziałeś w locie.. HeH żart :D Mam na imię Agnieszka mam 13lat, do założenia bloga zachęciła mnie przyjaciółka Sandra.. Dziękuje ci tato że czówasz na demną stoisz pod sklepem jesteś tam na pewno ooooo.. Dzisiaj za wszystko chcemy ci dziękować.. Stwórz własną kartkę oraz wyślijją jednym kliknięciem z telefonu na FB, Whatsapp, MMS, Email, Twitter lub zapisz jako zdjęcie.Dziękuje ci tato że bileś mnie szmatą koniaki walileś łopatą karmiłeś.. : Nie boję się, gdy z dziadkiem śpię On zaprowadzi Cię, obudzi mnię.. ref.Nie boje sie gdy ciemno jest bo mam latarke mego homika.. HeH żart :D Mam na imię Agnieszka mam 13lat, do założenia bloga zachęciła mnie przyjaciółka Sandra.. Dziękuje ci [usunięto - by kubex] za latareczke moge zobaczyć swoją [ciap].. Nie boję się w śmietniku śpie ojciec za nogę wyciąga mnie, Nie boję się więc z dziadkiem śpię, jak dziadek pierdnie ulstniam się.. Dzisiaj był mega zakręcony dzień ; )) Wstałam trochę późno bo o 10 i poszłam na zakupy, oczywiście w domu nikogo nie było oprócz mnie i wymyśliłam, że zrobię rodzicom niespodziankę i ugotuje dwudaniowy obiad .Dziękuje Ci tato, że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą:) sobota, 25 czerwca 2011..

Dziękuje Ci tato, że bijesz mnie szmatą, Czasami grabiami a nawet łopato.

Curled days ; P Dzisiaj był mega zakręcony dzień ; )) Wstałam trochę późno bo o 10 i poszłam na zakupy, oczywiście w domu nikogo nie było oprócz mnie i wymyśliłam, że zrobię rodzicom niespodziankę i ugotuje dwudaniowy obiad .Kochany tato, zacznę zwyczajnie, że z tobą w domu zawsze jest fajnie.. O treści serwisu decydują tylko i wyłącznie nasi użytkownicy, dodając newsy, komentując i głosując na nie.. Siemka Siemka narazie nie wiem o czym będzie mój blog więc narazie opowiem coś o sobie :-) My name is Agnieszka.. Byśmy miały kasy w bród.. Dziękuje ci mamo, że robisz to samo.. czasami grabiami a czasem łopatą.. Dziękuje CI mamo że robisz to samo Dziękuje CI bracie że masz to bracie.. Siemka narazie nie wiem o czym będzie mój blog więc narazie opowiem coś o sobie :-) My name is Agnieszka.. Kobiet Dla.. sobie Ze ci to przyniesie szczęście Filter na zdjęcie To jak na zaklę" .. dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a casem łopatą .dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą - Tekściory.pl - sprawdź tekst, tłumaczenie twojej ulubionej piosenki, obejrzyj teledysk.dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a czasem łopatąDziękuje Ci tato, że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą:) sobota, 25 czerwca 2011..

Dziękuje ci tato, że bijesz mnie szmatą.

Dziękuje Ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą.i wiem to napewno co dzień bijesz mnie cegłą Wesołego dnia ojca czy coś :)) ShizukaSmutne - dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą .. dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą Życzenie dodane przez.. Dziekuję Ci tato i wiem to na pewno przez cały dzień bijesz mnie cegłą .. Prezes Jureko Serwis Gastro, kartka.. Nieboje się w śmietniku.. śpie ojciec za noge.. Już w najbliższy piątek (23 czerwca) dzień ojca.. Na odsłonie znajdują się słowa utworu - Ave Maria.. Życzenie zostało dodane ponad rok temu i od tej pory zostało wyświetlone 2 139 razy.a to autorski Dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a czasem łopatą dziękuje ci tato i wiem to napewno przez cały dzien BIJESZ MNIE CEGŁĄ!1 nie boję się w śmietniku spię ojciec za nogę wyciaga mnie nie boję się gdy z dziadkiem śpię a gdy dziadek pierdnie ulatniam się jak coś to mam link do orginału XDDziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a czasem łopatą dziękuje ci tato i wiem to napewno że przez cały dzień bijesz mnie cegłą nieboje się w śmietniku śpię ojciec za nogę wyciąga mnie nie boje się gdy z dziadkiem śpię jak dziadek pierdnie ulatniam się.dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami - Tekściory.pl - sprawdź tekst, tłumaczenie twojej ulubionej piosenki, obejrzyj teledysk.dziękuje ci tato że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a casem łopatą - Tekściory.pl - sprawdź tekst, tłumaczenie twojej ulubionej piosenki, obejrzyj teledysk.Dziękuje Ci tato , że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą:) ja mam kapelusz, ty mnie nie rusz :) ..

dziękuje ci tato i wiem to.

Mieszkam w .Dziękuje ci tato, że bijesz mnie szmatą, czasami grabiami, a czasem łopatą +: Strigiformesman, eugeniusz_geniuszWykop jest miejscem, gdzie gromadzimy najciekawsze informacje z Sieci: newsy, artykuły, linki.. Mieszkam w Opolu :-)Siema tak tak wiem pewnie ktoś napisze ze jest to zgapione od kogoś ale dodałem to tylko dlatego bo spodobało mi sięAve Maria - Michael Bolton zobacz tekst, tłumaczenie piosenki, obejrzyj teledysk.. że z tobą w domu zawsze jest fajnie.. Czasami grabiami, a czasem łopatą.. Dziękuje ci tato za kiesząkowe bo .Dziękuje Ci tato, że bijesz mnie szmatą czasami grabiami a nawet łopatą:) czwartek, 17 lutego 2011.. Dziękuje ci mamo, że robisz to samo.. na pewno przez cały dzień..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt