Gdzie się spotkamy posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelę

Pobierz

( zadanie zostanie wykonane na lekcji) .. Where shall we meet?. Praca w parach.. Posłuchaj nagrania jeszcze raz i sprawdź odpowiedzi.1 Posłuchaj nagrania i zaznacz usłyszane powitania / pożegnania.. 2 str. 21 podręcznik (Voices Workbook 2) Posłuchaj nagrania i zakreśl wyrazy lub zwroty, które usłyszysz.Uzupełnij tabelę wpisując podane wzory półstrukturalne alkenów w takiej kolejności, by utworzyły szereg homologiczny.. Dla przypomnienia zapisz w zeszycie: vor - przed.. Mamy nadzieję, że skorzystaliście z materiałów, które umieściłyśmy wcześniej.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.Korepetytor.. Prywatnie zajmuję się rzeźbą oraz fotografią.. Już od pięciu lat jestem nauczycielką języka niemieckiego.. Podaj jej skutki.. Oceń prawdziwość każdego zdania.Co oni lubią,a czego-nie?Wstaw znak V lub X DECLAN ALEC chips pizza ham mushrooms cheese onions juice milk Pomóżcie mam zadanie na jutro.. Wierzyli w wielu bogów i czcili siły przyrody.. Plemiona na ziemiach polskich.. Uzupełnij dialog w ćwiczeniu 4.. Mieszkali w niewielkich osadach.. Dziś kontynuujemy naszą przygodę z nauką języka angielskiego.. Chatty t Odpowiedź na zadanie z Hello Explorer 3Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelę Wstaw znak ok lub x .. Wieczorami zaś - przy kubku dobrej kawy - zagłębiam się w niemieckiej literaturze współczesnej.Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych..

Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę.

- gdzie się spotkamy?. Uzupełnij tabelę odpowiednimi formami czasownika sein.. Dziś kontynuujemy naszą przygodę z nauką języka angielskiego.. Pani Schwarz: A nie zna żadnego ucznia B zna wszystkich uczniów C nie zna wszystkich uczniów B Ergänze die Tabelle mit passenden Formen von .. let's meet outside the Arena/ at six o'clock - spotkajmy się przed Areną/o 6 godzinie 5.. A. Tabelę w edytorze tekstu można wstawić lub narysować za….. 6 / 13Posłuchaj rozmowy i zaznacz, o jaką sytuację chodzi: A, B czy C. Wybierzcie jedno ze słów w kolorze niebieskim z zadania A3.. PeterKarin1.. Dzielili się na mniejsze plemiona, zajmowali się głównie rolnictwem, rybołówstwem i łowiectwem, znali też rzemiosło.. Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę.. Pomoże Ci w tym tabela umieszczona w podreczniku na str. 45.. Wybierz poprawne dokończenia definicji rzeczowniki pospolite to .. Czym cechowała się epoka oświecenia plis na jutro dam naj Answer.Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelę.. Uzupełnij dialogi.. Zwróć uwagę na przyimki vor (przed) i in (w).. Porównajcie swoje propozycje z pytaniami kolegów/koleżanek.. Napisz odpowiedzi w swoim zeszycie.. Przypomnij sobie z poprzednich lekcji miejsca spotkań.. Macie czas do 15 maja.. Do wybranego słowa ułóżcie inne niż w dialogu pytanie.. Pomoże ci w tym mapka ze str. 154.j.. angielski - Klasa IV - zestaw 6 2 SPRAWDZIAN UNIT 5 3.431 Posłuchaj nagrania i zdecyduj, czy zdania 1-5 są prawdziwe (True), czy fałszywe (False)..

Pomocy na dzisiaj 1. gdzie sie spotkamy posluchaj nagrania i uzupelnij tabele.

6 2.19 e Powiedz, kto mówi zdania (1-7): Tom, Amy czy babcia.. Dopasuj wyrażenia do zdjęcia A lub B. Odpowiedz ustnie.. Życzymy Wam miłej nauki,Posłuchaj nagrania i powtórz nazwy czynności, znajdziesz je w książce na stronie 63 zad 1 (2.27).. Wykonaj zad.. Uzupełnij tabelę, używając wyrazów z ramki.gdzie sie spotkamy posluchaj nagrania i uzupelnij tabele.. Posłuchaj nagrania (zał.2.43), powtórz, zapamiętaj i zapisz w zeszycie II formę podanych czasowników (zad.2).. Przyjrzyj sie ilustracjom.WYBIERZ TĘ POSTAĆ KTÓA NAJBARDZIEJ KOJARZY CI SIE Z MĘDRCEM , UZASADNIJ SWÓJ WYBÓr slówa z .Zobacz 1 odpowiedź na zadanie: Posłuchaj nagrania i uzupełnij tabelkę.. Wybierz jeden z biletów ( ćwiczenie 5) i zaproś kolegę na to wydarzenie.Posłuchaj nagrania i wstaw podane wypowiedzi w odpowiednie miejsce.. Posłuchaj audycji jeszcze raz i uzupełnij zdania, wybierając wariant A, B lub C.. 3: uzupełnij zdania imionami bohaterów z historyjki.. Wróć do poprzedniego dialogu i uzupełnij poniższą tabelę.Posłuchaj audycji radiowej.. Następnie przeczytaj kilka razy tekst piosenki i postaraj się zapamiętać jej słowa.. Powiedz, na którym są zdjęciu.. Uzupełnij tabelę: Rozpoznaj na podstawie opisu euroregiony i zapisz ich nazwy.Zadanie 5 ze strony 93 wymagają wysłuchania nagrania 3.23..

Przepisz do zeszytu tabelę i uzupełnij ją.

Pamiętaj, że cały czas mówimy o miejscach, a pytając o miejsce używamy pytania WO?. Zwracaj uwagę na melodię zdania: .. Zadanie 5 - posłuchaj piosenki i wskazuj na obrazkach sporty, których nazwę usłyszysz.. Cd • 8 Przedstaw się po niemiecku.- Gdzie się spotkamy?. Podaj, gdzie i kiedy rozegrała się "bitwa narodów".. Zaznacz P, jeśli zdanie jest prawdziwe, lub F, jeśli zdanie jest fałszywe.. 5/93 Posłuchaj Marty i uzupełnij luki w zdaniach.. 3. Przyjrzyj się wskazówkom gramatycznym i napisz dialog do podanych słów.południowej Europie.. Portal i aplikacja edukacyjna gdzie szybko znajdziesz odpowiedzi i pomoc na zadania.. Pomocy na dzisiaj :D 1.. Dobierz rysunek i uzupełnij tabelkę.Posłuchaj nagrania i odpowiedz na pytania.. 7/93 Wykonaj The Polish Oscar Quiz (zadanie true, false) 8/93 Posłuchaj nagrania 3.24. i sprawdź swoje odpowiedzi.. Podobnie jak w innych językach obcych, np. w języku angielskim, odmienia się on nieregularnie, to .4 Przyjrzyj się zdjęciom.. Kochani, witamy Was serdecznie.. Dokąd pojechał(a)?nach Spanien, nach Ibiza do Hiszpanii, Odpowiedź na zadanie z Wir smart 3. Wydanie 2017 Uzupełniamy zdania:1. .. zawartych w tabeli uzupełnij regułę grama-tyczną.. Jest ono dostępne na stronie Pearson w zakładce Domowa Szkoła w eDesk.. - GDZIE?.

2 Słuchaj nagrania i powtarzaj.

Następnie napisz ich wzory sumaryczne i nazwy.. 14 du czy Sie ?. Odpowiedzi przyślijcie na maila.. Pomocy ja nie mam tej płytki bo dałam mojej pani a ona mi ją złamała.gdzie sie spotkamy posluchaj nagrania i uzupelnij tabele Napisz email po angielsku do kolegi o -zapytaj sie golegi co u niego slychac -opowiedz o swoim ulubionym nauczycielu -zapros kolege do siebie na wakacje prosze o szybka pomoc na dzis muszet…Opracowania zadań z popularnych podręczników do matematyki, fizyki, chemii, biologii, geografii i innych.. Życzymy Wam miłej nauki,Język angielski klasa 4.. Wybierz dla osób wypowiadających się odpowiednie zdjęcia (A-C).. Kochani, witamy Was serdecznie.. 13 marca 2020. by Jolanta Skolimowska in Lekcje dla klas 1-3, Lekcje zdalne.. Posłuchaj nagrania i zapisz liczby cyframi.. Oceń prawdziwość każdego zdania.. Potem przerysuj do zeszytu tabelę z zad 3, czynności z zadania 1 podziel na te związane ze sportem (sport), muzyką (music), inne (other) i uzupełnij tabelę.Następnie posłuchaj nagrania i odpowiedz na Yes lub No, w zależności od tego, czy osoby w nagraniu lubią dane sporty czy nie.. 18 marca 2020. by Sylwia Rodziewicz in Lekcje dla klas 4, Lekcje zdalne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt