Charakterystyka postaci ten obcy

Pobierz

!Zapomniałeś, kim jest Julek Miller, postać w lekturze Ten obcy, Jurgielewiczowa Irena?. Umiał też zdobyć się na czyn wręcz bohaterski, ratując dziecko.. ma szesnaście lat, urodził się we Wrocławiu.. W Olszynach mieszka jej ojciec, który jest lekarzem.Charakterystyka Zenka Wójcika z książki Ireny Jurgielewiczowej,,Ten Obcy'' : Postać Zenka Wójcika poznałam w książce Ireny Jurgielewiczowej pt.,,Ten Obcy''.. Jego charakterys.Pestka to jedna z bohaterek powieści psychologicznej I.Jurgielewiczowej pt."Ten obcy".. Na stałe mieszka w Warszawie, w Olszynach ma dziadków.. Jest nieśmiała, skryta i rzadko zwierza się ze swoich uczuć i przeżyć.. Jest ubrany w zniszczoną wiatrówkę i ciemne drelichowe .ocena postaci Zenka Wójcika z książki "Ten obcy " 2010-10-12 15:46:39 Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury ,,Ten obcy " ?. Gdy był dzieckiem, zmarła jego matka, został skazany na wychowanie przez nieczułego ojca alkoholika.Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".. Zanim przybył do Olszyn mieszkał we Wrocławiu z ojcem, który go bił i znęcał się nad nim.. Zenek był wysoki i szczupły.. Był trochę starszy od reszty dzieci, miał około czternastu, może nawet szesnastu lat.. Uciekł l z domu i postanowił zamieszka u wójka Janicy.. 2011-03-23 18:05:51 Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy "..

1.Ogólna prezentacja postaci 2.Opis wyglądu 3.Cechy charakteru 4.

Zenek-Mieszkał we Wrocławiu z ojcem, jego matka nie żyła.. Jest ona półsierotą, wychowywaną przez ciotki.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Lektura I. Jurgielewiczowej pod tytułem: "Ten obcy" przedstawia przygody grupy nastolatków.. Jest kuzynem Julka Milera.Charakterystyka Uli Zalewskiej z powieści "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Moja ocena Postaci BŁAGAM POMÓŻCIE!. Wśród nich znajduje się Ula Zalewska i to właśnie ją chciałabym opisać.. Była bardzo ładna i wysportowana.. Matka zawsze broniła go przed ojcem alkoholikiem.Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. Jest to czternastoletnia dziewczynka, która miała wiele kłopotów rodzinnych.Pragnął więc spotkać swojego wujka, od którego mógłby otrzymać pomoc.. Był chłopcem wysokim, sprawnym fizycznie, niezmiennie imponował rówieśnikom.ZENEK WÓJCIK- Mieszkał we Wrocławiu razem z ojcem który sie nad nim znęcał..

Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".

Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Zenek zawsze był odważny, czego dowodził codziennym postępowaniem.. Zenek ma szesnaście lat, jest wysoki i szczupły, zwinny, zręczny i silny.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Ula jest wysoką, szczupłą i zgrabną dziewczyną, niepozorną i najczęściej pozostającą w cieniu swojej przyjaciółki, Pestki.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Zdecydował się na porzucenie domu, bowiem ojciec pił, nie żywił wobec syna żadnych ciepłych uczuć, odrzucał go.Ula Zalewska, bohaterka książki "Ten obcy' Ireny Jurgielewiczowej, jest czternastoletnią dziewczynką.. W załodze pełni rolę przywódcy, a Marian i Julek bardzo liczą się z jej zdaniem i najczęściej do niej zwracają się ze swoimi wątpliwościami.. Jest ciotecznym bratem Julka.. Trzynastoletnia dziewczyna, która spędzała wakacje w Olszynach.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Ula Zalewska to bohaterka powieści pt. "Ten obcy".. Zenek był wysoki, szczupły, miał chude, blade policzki, ciemne włosy oraz piękne brwi.Jednym z głównych bohaterów powieści pt. "Ten obcy" jest Zenek Wójcik..

Jego matka nie żyła.Zenek Wójcik - charakterystyka Zenek Wójcik jest głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej: "Ten obcy".

Ula Zalewska jest wychowana przez ciotki, ponieważ jej rodzice rozwiedli się jak ona była małą dziewczynką.. Do Olszyn przybył z Wrocławia, gdzie po śmierci matki mieszka z ojcem - alkoholikiem, kierującym warsztatem samochodowym.Charakterystyka bohatera lektury " Ten Obcy" Charakterystyka Zenka Wójcika "Ten Obcy" Charakterystyka Zenka Wójcika, bohatera książki Jurgielewiczowej "Ten obcy" Julek i Marian - charakterystyka bohaterów lektury "Ten obcy" Charakterystyka Zenka Wójcika ("Ten obcy" Ireny Jurgielewiczowej)W sposobie bycia jest pewna siebie, przebojowa, ciekawa świata i odważna.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami.. Odwadze towarzyszyła samodzielność i zaradność.. Uciekł z domu, ponieważ czuł się niekochany przez ojca, który był alkoholikiem.. Zenek nie miał się do kogo zwrocić ponieważ mama mu umarła.. Na stałe mieszka w Warszawie.. Pochodzi z Wrocławia, gdzie mieszkał z rodzicami aż do śmierci matki.. Miała czarne, puszyste włosy, które kontrastowały z szarymi oczami.Charakterystyka Zenka Wójcika.. Zenek Wójcik - główny bohater utworu, tytułowy "obcy".. Została ona odsunięta od ojca - lekarza mieszkającego w Olszynach.• Ten obcy • Irena Jurgielewiczowa - biografia • Ten obcy - streszczenie szczegółowe • Streszczenie Tego obcego w pigułce • Ten obcy - opracowanie • Ten obcy - bohaterowie • Zenek Wójcik - charakterystyka • Losy Zenka Wójcika • Ula Zalewska - charakterystyka • Marian Pietrzyk - charakterystyka • Julek Miller .Na stałe mieszka i uczy się w Warszawie, a do Olszyn przyjechała na wakacje..

Mama Zenka nie żyła.Zenek Wójcik - charakterystyka • Ten obcy To główny bohater powieści dla młodzieży Ireny Jurgielewiczowej "Ten obcy".

Ma ciemne włosy.. A kilka lat po rozejściu się jej rodziców zmarła jej mama.. Zenek Wójcik to tytułowy bohater powieści Ireny Jurgielewiczowej pt. "Ten obcy".. Podczas dzieciństwa spotkała go tragedia-stracił matkę i został skazany na wychowywanie przez ojca alkoholika, który nie potrafi dać nawet synowi ciepła i miłości, której każde dziecko bardzo potrzebuje.Głównym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Po śmierci matki, która zawsze broniła go przed atakami ojca-alkoholika, znalazł się w bardzo trudnej sytuacji.Głównym i tytułowym bohaterem powieści Ireny Jurgielewiczowej pt.: "Ten obcy" jest szesnastoletni chłopak Zenek Wójcik.. Jej szczupła i niewysoka postać nadawała jej osobie dziewczęcy wdzięk, urody dodawały jej też ładne oczy i włosy.Charakterystyka bohaterów.. Miał ciemne włosy i gęste, ładne brwi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt