Plan wycieczki do zakopanego na 3 dni

Pobierz

Możemy również zrobić czas wolny z zajęciami rekreacyjnymi.. Wycieczka ma na celu zapoznanie uczniów z przyrodą tatrzańską oraz historią Zakopanego i Tatr.. Przejazd metrem do Centrum.. Nocleg.. Wjazd na platformę widokową Pałacu Kultury z piękną panoramą stolicy.. Przejazd do ZAKOPANEGO, wjazd kolejką na Gubałówkę (1123 m.). Obiadokolacja.. Zobacz stolicę polskich Tatr!. Zielone przedszkole 5 dni; Zielona szkoła dla klas 0 - 3; Zielona szkoła dla klas 4 - 6; Zielona szkoła dla klas 7 - 8; Zielona szkoła Zawoja 5 dni; Zielona Szkoła Trójmiasto 5 dni; Zielona szkoła Pieniny 5 dni; Zielona szkoła Małopolska 5 dni dla młodzieży; Zielona szkoła Małopolska 5 dni dla klas 0-3; Zielone szkoły w górach; Wycieczki dla firm i instytucji 2021.. 77 4021 318, 77 4021 322. .. Wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Zakopanego, wjazd lub wejście na Gubałówkę, podziwianie przepięknej panoramy Tatr.. Usiądźmy na chwilę w Parku Świętokrzyskim.. W drugim dniu do wyboru wycieczka z przewodnikiem tatrzańskim do jednej z najpopularniejszych dolin tatrzańskich.. Pogoda była iście zimowa!. W pierwszym dniu pobytu wybraliśmy się nad Morskie Oko.. Spacer po Zakopanem: Krupówki, Kościół na Krzeptówkach, Pomnik Tytusa Chałubińskiego i Sabały, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, zespół skoczni na Krokwi, Kaplica na Jaszczurówce (Kaplica p.w.. Wycieczki jednodniowe Zakopane..

Program wycieczki do Zakopanego.

Okolice, w których się znajdujemy, zyskały swój obecny wygląd po wojnie, gdy w 1952 roku rozpoczęła się budowa Pałacu Kultury i Nauki.. wyjazd w godzinach porannych ; przejazd do Zakopanego, spotkanie z przewodnikiem i zwiedzanie; Wielka i Mała Krokiew, cmentarz na Pęksowym Brzysku, Gubałówka - podziwianie panoramy Tatr, Kalatówki, Krzeptówki, Dolina Kościeliska; opcjonalnie pogadanka w Góralskiej Chacie na temat Tatr i PodhalaKorzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. Dookoła Tatr.. Przed wyjazdem grupy obiad.Wycieczka 2 lub 3 dniowa do Warszawy.. 1 dzień wyjazd wg rozkładu jazdy (zbiórka uczestników 15 min przed wyjazdem), przejazd do Zakopanego - zwiedzanie: Krupówki, Kościół Księdza Stolarczyka, Cmentarz na Pęksowym Brzyzku, Willa Koliba, Gubałówka.To fantastyczna wyprawa na cały dzień z pięknymi widokami.. Po dotarciu do Zakopanego grupa rozpoczyna zwiedzaniem miasta w trakcie którego odwiedza m.in. Muzeum Tatrzańskie, Stary Kościółek z cmentarzem na Pęksowym Brzyzku, Gubałówkę.Ramowy Plan Wycieczki: Dzień 1- Środa 7 maja 2010 rok *6.30 - zbiórka pod szkołą *6.45- Wyjazd z Grudziądza do Zakopanego (592 km) Szacowany czas przejazdu : 9h (wliczając krótkie postoje) * 8.45- Postój 10 minutowy w Włocławku *12.00- Postój 10 minutowy w Radomsku *14.00- Postój 10 minutowy w Krakowie *16.20- Dotarcie do ośrodka *16.30- Obiad *17.00- Zakwaterowanie *18.30- Kolacja *19.00-Czas Wolny *22.00 -Cisza Nocna Dzień 2-Czwartek 8 maja 2010 rok *7.00- pobudka *7.30 .POBYT 5 - DNIOWY Z WYCIECZKĄ DO ZAKOPANEGO I PIENIN Program wycieczki Dzień pierwszy: zakwaterowanie w Pensjonacie Szaflary od godz. 14. godz. 15 - obiad w Pensjonacie Szaflary godz. 16.30 - î, ñ godz..

Program wycieczki : Termin: do ustalenia.

22/ 621 32 46, 22/ 622 62 43 .. Zakopane - 3 dni.. Pędzisz i nas porywasz, na dziw Europie, Strzelista, wyśniona stolico.. Dzień 1.. Wyjazd z miejsca zbiórki w godzinach porannych.. Pobyt na termach Gorący potok lub Termy Szaflary (odległość odRAMOWY PLAN WYCIECZKI 1 dzień - 7.07.2004, środa 7:30 - 8:00 zbiórka przy hotelu "Cracovia" 8:00 - 14:00 przejazd z Krakowa do Wałbrzycha(339 km) Szacowany czas przejazdu: 6h (wliczając krótkie postoje) 13:00 - 13:25 w drodze do Wałbrzycha: Postój na parkingu, 10 minutowy spacer do miejsca zainteresowania Zwiedzanie Hitlerowskiego "Mauzoleum" Miejsce pobudzające wyobraźnię, położone na leśnej polanie.. Wyjazd do "Morskiego Oka".. Zakwaterowanie, Krótkie zwiedzanie okolicy, Zakopanego lub Rusinowej Polany.. INFORMACJA I ZAPISY: tel.. Pieniny 2 dni; Zawoja i Beskidy 3 dniDzień pierwszy - zacznijmy od… Zacznijmy naszą trzydniową wycieczkę do Warszawy od spaceru po Centrum.. Wycieczka 3 dniowa do Zakopanego.. Chwila wolnego czasu na drobne zakupy lub posiłek.Wycieczka szkolna 2-dniowa Zakopane.. Temperatura wynosiła około-5 stopni Celsjusza.Dzień 1: Przyjazd do Warszawy w godzinach przedpołudniowych.. zbiórka uczestników, przejazd do Zakopanego - zimowej stolicy Polski, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie centrum Zakopanego w tym m.in.: Krupówki, Muzeum Przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego, drewniany kościółek i Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku, Wielka Krokiew największa skocznia narciarska .3 dzień: Śniadanie..

Oferty na wycieczki 3, 4 i 5 dniowe.Wycieczki jednodniowe Zakopane - Zamek Orawski z przewodnikiem, Jaskinie Demianowskie Wolności, na sam koniec czas wolny około 70 minut w pięknym i urokliwym Liptowskim Mikulaszu.

Zakwaterowanie, obiadokolacja i nocleg.. Do Zakopanego przyjechałam w piątek wieczorem i wracałam w niedzielne popołudnie.. Wykwaterowanie.. Dzień 1.. Budowlę wzniesiono w latach 30. naszego wieku.Cena od 173 zł/os.. 4.Przejazd do Zakopanego: spacer po Krupówkach, zwiedzanie Muzeum TPN, drewniany kościółek i cmentarz Zasłużonych.. Po przyjeździe zwiedzanie miasta z najważniejszymi punktami oraz wyjazdem kolejką na Gubałówkę.. Dzień 2: Śniadanie.. Cały dzień prószył delikatnie śnieg, natomiast w niedziele była piękna, słoneczna pogoda.. Proponowany program: I DZIEŃ.. Zakopane, Jaszczurówka, Krzeptówki.. Zrób plan by nie tracić czasu i jak najlepiej wykorzystać wakacje.. Najświętszego Serca Pana Jezusa, wg projektu Stanisława Witkiewicza, drewniany w zakopiańskim stylu).I dzień.. poznaj naszą ofertę wycieczek krajowych i zagranicznych.Pogoda w Zakopanem.. wycieczka szkolna.. W jego granicach administracyjnych znajduje się znaczna część Tatrzańskiego Parku Narodowego.3.. Termin wyjazdu: 25.03-27.03 .. Warszawo!. Rozumiem Dowiedz się więcej..

Wycieczki do wilna z warszawy dla emerytów, Wycieczka do pragi autokarem dla seniorów, Wycieczka do wilna autokarem dla seniorów ...Oferty na krótkie wakacje, wyjazdy na 4-5 dni, weekendowe wycieczki, krótki urlop zagraniczny, wczasy na 4, 5 dni, Wakacje z TUIWycieczki szkolne do Zakopanego; Zielone szkoły 2021.

Poznaj lepiej Zakopane.① Sprawdź najlepszą na rynku ofertę tanich wycieczek do Paryża.. Krajobraz gór wysokich.ZAKOPANE.. Ten 237-metrowy olbrzym, który przekazano nam w "darze" od narodu radzieckiego, dziś jest siedzibą m.in. Teatru Studio, Teatru Dramatycznego, Muzeum Domków dla Lalek, Muzeum Techniki .Spacer ulicami Zakopanego do Skoczni - zwiedzanie Wielkiej Krokwi, Przejazd do ośrodka, zakwaterowanie, obiadokolacja, Dzień 2: Śniadanie w formie bufetu szwedzkiego + prowiant, Piesza wędrówka Doliną Strążyska, widowiskowy wodospad Silawica, Wyjazd w drogę powrotną, przerwa na posiłek we własnym zakresie,Dzień 1: Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 06:00. zbiórka uczestników, wyjazd do Zakopanego - zimowej stolicy Polski, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie centrum Zakopanego w tym m.in.: Krupówki, Muzeum Przyrodnicze Tatrzańskiego Parku Narodowego, drewniany kościółek i Cmentarz Zasłużonych na Pęksowym Brzysku, Wielka Krokiew największa skocznia narciarska w Polsce .Wycieczki trzydniowe.. skąd .Poznaj wszystkie atrakcje w Zakopanem i okolicy przed wyjazdem.. Przyjazd do ZAKOPANEGO.. Doskonale widać Giewont, Czerwone Wierchy, otoczenie Hali Gąsienicowej.WYCIECZKA SZKOLNA DO ZAKOPANEGO 3 DNI: Zakopane - Największa miejscowość w bezpośrednim otoczeniu Tatr, duży ośrodek sportów zimowych, potocznie nazywany zimową stolicą Polski.. Zakopane - 3 dni Gubałówka - Dolina Kościeliska - Murzasichle - Rusinowa Polana.. Zakwaterowanie w obiekcie, obiadokolacja i nocleg.. Zwiedzamy Starówkę z przewodnikiem: m.in. Plac Zamkowy, Zamek Królewski, Rynek Starego Miasta, Barbakan, Pomnik Małego Powstańca.. Wyjazd na 3 dni za 499 zł - w cenie przelot i hotel..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt