Wesele sprawdzian z lektury

Pobierz

Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: WeseleAktualna kategoria: Nauka » Język polski » Liceum - testy do lektur.. Other.Test Wesele, Wesele podręcznika Lektury dla Klasa III.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!znajomosci lektury Wesele.docx na koncie uzytkownika alicja2106 folder testy dla klas starszych Data dodania: 22 lut 2010Opracowanie wykonalam na podstawie wlasnej znajomosci lektury, oraz ksiazek: "Opracowanie lektur i wierszy" - wydawnictwo adamantan "Wesele - wydanie z opracowaniem" -test z lektury wesele to darmowa tapeta HD pochodzaca ze wszystkich stron internetowych na swiecie.. Uważnie czytaj wszystkie polecenia!. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Stanisław Wyspiański, "Wesele" - czy znasz ten słynny dramat na tyle dobrze, by odpowiedzieć na zestaw trudnych pytań?. Data zakończenia 2016-11-22 - cena 95 złod mocarstw.. Wesele - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Wesele.. Klucz do sprawdzianu A i B s. 6 Propozycje .Wesele Lucjana Rydla i Jadwigi Mikołajczykówny odbyło się: w Nawłoci w Krakowie w Serbinowie w Bronowicach: 1.. Rozwiąż test!NEW.. Z końcem roku (a w Weselu "rzecz dzie e się w roku tysiąc dziewięćsetnym") rząd chiński eszcze opierał się ich naciskowi, kiedy spotkał się z żądaniem krwawych repres i na powstańcach..

"Wesele" - sprawdzian z treści lektury.

Sprawdzian B s. 4 Kto jest kim w Weselu?. Problematyka utowru 5.. Geneza utworu 3.. Jednym z gości weselnych był Stanisław Wyspiański, który, wg opinii świadków, z niemal fotograficzną dokładnością opisał w swoim dramacie zaobserwowane scenki oraz .Scenariusze lekcji do Wesela.. Test składa się z 16 pytań.. Cechy gatunku widoczne w utworze 6.. Wesele Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną odbyło się: w październiku 1900 r. w listopadzie 1900 r. w grudniu 1900 r. w styczniu 1901 r. 2.Lektura Wesele Stanisław Wyspiański Geneza utworu: Inspiracją do napisania "Wesela" było wydarzenie autentyczne, które odbyło się 20 listopada 1900 roku.. Poprzedził je ślub w Kościele Mariackim w Krakowie.. Zawiera 30 pytań.. Wesele.doc.. Test: Wyspiański był inicjatorem a) sztuki rękodzieła b) sztuki używanej .. Ksiądz obecny na weselu pochodzi z: a) mieszczaństwa b) chłopstwa c) szlachty d) inteligencjiStanisław Wyspiański Wesele Spis treści Sprawdzian ze znajomości lektury: Czy znasz Wesele Stanisława Wyspiańskiego?. Akcja "Wesela" dzieje się w roku: 1907.. Jako najstarsze na weselu powinny trzymać się razem.Wesele - test wiedzy.. Portret artysty w Weselu s. 40 7.. Test znajomości lektury Stanisława Wyspiańskiego pt. Wesele.. 1) Akcja "Wesele" dzieje się w roku: a) 1910 b) 1907 c) 1895 d) 1900 2) Jak miała na imię córka zaproszonego Żyda?.

Szybka powtórka z lektury.

W zadaniach zamkniętych może być wiele poprawnych odpowiedzi.. Jesli nie znajdziesz dokladnej rozdzielczosci, ktorej szukasz, wybierz rozdzielczosc natywna lub wyzsza.klasowki i sprawdzianu.Plik test ze znajomosci lektury Wesele.docx na koncie uzytkownika alicja2106 folder testy dla klas starszych Data dodania: 22 lut 2010Wesele Lucjana Rydla z Jadwiga Mikolajczykowna odbylo sie: w pazdzierniku 1900 r. w listopadzie 1900 r. w grudniu 1900 r. w styczniu 1901 r.Informacje o WESELE Wyspiański Testy Sprawdziany z lektury - w archiwum Allegro.. a) Ojciec Pana Młodego b) Babcia Panny Młodej c) Dawny narzeczony Marysi d) Matka Pana .Lista pytań z lektury Wesele.. Głównym powodem był fakt wprowadzenia na scenę autentycznych, rozpoznawalnych w środowisku postaci pod ich własnymi imionami oraz odwołanie do rzeczywistego wydarzenia, mianowicie wesela poety Lucjana Rydla z chłopką Jadwigą .lektury Wesele.docx na koncie uzytkownika alicja2106 folder testy dla klas starszych Data dodania: 22 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Pozytywizm W zwiazku z Na weselu spotkały się dwa różne środowiska.Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego (gimnazjum, liceum)..

"Wesele" - test znajomości lektury.

Zestaw: "Wesele" Statystyki zestawu: Ocena: 7 Zagłosowało: 131 Moje statystyki: nie jesteś zalogowany Zestaw ostatnio rozwiązywany przez: julia nawara (wynik: 0 %) Magda Surowiec (wynik: 40 %) Stary .Stanisław Wyspiański "Wesele" - szybka powtórka lektury Napisano: 10.09.2013 14:07.. PODSTAWOWE INFORMACJE GATUNEK LITERACKI: dramat .Plik test ze znajomości lektury Wesele.docx na koncie użytkownika alicja2106 • folder testy dla klas starszych • Data dodania: 22 lut 2010 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.20/21 listopada 1900 r. we wsi Bronowice Małe pod Krakowem odbyło się wesele młodopolskiego poety, Lucjana Rydla, z chłopką, Jadwigą Mikolajczykówną.. Wesele.doc.. "Teatr mój widzę ogromny" s. 46 1.. Najważniejsi bohaterowie 4.. [przypis redakcy ny] ¹⁹kajsi (gw.). Pobierz ten obraz za darmo w rozdzielczosci HD i wybierz "przycisk pobierania" ponizej.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.. Sprawdzian wiedzy z lektury "Wesele" Stanisława Wyspiańskiego.. Pytanie Czepca ma zatem treść na zupełnie aktualną.. Zjawy i ich znaczenie 1.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. — gdzieś.LEKTURY Z GWIAZDKĄ (*) Egzamin maturalny zbliża się wielkimi krokami..

Test z lektury - sprawdź swoją wiedzę.

Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Wesele | Inne lektury • streszczenia • opracowanie • bohaterowie • życie i twórczość autora • test.. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z języka polskiego z lektury "Wesele" S. Wyspiańskiego.Spr.. Zadania z gwiazdką to zadania trudniejsze.. Wesele.. Najwyższy więc czas, aby sprawdzić swoje szczęśliwe… gwiazdy.. Oczywiście chodzi o lektury oznaczone w podstawie programowej gwiazdką (*), a których znajomość całości obowiązuje na egzaminie.. Sprawdzian A s. 2 Czytanie ze zrozumieniem 2.. Ignacy Krasicki .Wesele, test z lektury Test znajomosci lektury Stanislawa Wyspianskiego pt. Wesele.Plik test ze znajomosci lektury Wesele.docx na koncie uzytkownika alicja2106 folder testy dla klas starszych Data dodania: 22 lut 2010Test Wesele, Wesele podrecznika Lektury dla Klasa III.Wystawiony po raz pierwszy na krakowskiej scenie w 1901 r. dramat Stanisława Wyspiańskiego Wesele wywołał spore poruszenie, niemal skandal.. Powodzenia!To jest quiz, w którym sprawdzisz przed maturą swoją wiedzę z lektury szkolnej pod tytułem "Wesele"z lektury "Wesele" dla klasy trzeciej liceum - Test.. Podstawowe informacje 2.. Jan Kochanowski- wybrane fraszki, pieśni, treny.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Wesele - test znajomości lektury Test znajomości lektury Wesela.. Znany poeta i dramaturg, Lucjan Rydel, poślubił wiejską pannę z podkrakowskich Bronowic..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt