Opowieść wigilijna sprawdzian z treści

Pobierz

Na naszej stronie przeczytasz go w całości.. Żadne ciepło nie mogło go ogrzać, żaden mróz bardziej oziębić.. Sprawdź, jak dobrze pamiętasz tę lekturę!. Miejsce akcji Opowieści wigilijnej.. Jak nazywał się zmarły wspólnik Scrooge'a?. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. jeszcze raz dziękuję Odpowiedz Cinek0002 2020-12-28 14:37:52 +12 @anonim78: Miałem tak samo, dlatego sam wrzuciłem ;D OdpowiedzOpowieść wigilijna • Testy i opracowania lektur • pliki użytkownika fretkafredziu przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • Leksykon lektur Dickens Charles John Huffman.pdf, Ebenezer Scrooge.jpgZgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. UWAGA!. Wyślij zgłoszenie.. Niepogoda nie wiedziała, z której strony go zaatakować, największyWydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści.. Skomentuj.. Świadectwo zgonu podpisali: ksiądz, urzędnik, grabarz i właściciel zakładu pogrzebowego.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. 8. z kim mieszkał główny bohater 9. kto odwiedził w nocy scoorga ?Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Dar Scrooge a dla rodziny Boba.. Zwłaszcza naWydanie Opowieści wigilijnej kompletne bez skrótów i cięć w treści..

Opowieść wigilijna Zawiera 18 pytań.

2 Obserwuj autora Zobacz profil Zobacz podobne quizy: #opowiesc # .Opowieść Wigilijną, jednak Charles to po polsku Karol, więc myślę, że autor testu wiedział co piszę ;) Lecz to prawda - Charles to nie polskie imię, tak samo jak Dickens nie jest Polakiem.. Opowiadanie ukazało się w 1843 roku z ilustracjami Johna Leecha - ich prezentacja na tej stronie.. Czas i miejsce akcji.. Kto jest głównym bohaterem utworu?. Przerwij test.. PRACA KLASOWA SKŁADA SIĘ Z DWÓCH CZĘŚCI.. Pobieraj materiały i pomoce dydaktyczne z Klubu Nauczyciela Uczę.pl!192 Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test jednokrotnego wyboru Zaznacz jedną prawidłową odpowiedź na każde pytanie.. To nie ulegało wątpliwości.. Marceloli 4 lata temu.. Po co przyszedł siostrzeniec Scrooga ?. Bella dla Scrooge a. Przyjdź przygotowany na lekcję polskiego!. Udostępnij.. Quizy Os. .. "Opowieść Wigilijna" test z lektury.. Test z lektury Opowieść wigilijna autorstwa Charlesa Dickensa.. Skomentuj.. Ebenezer Scrooge, Fred - siostrzeniec Scooge'a i jego żona, Jakub Marley - duch przyjaciela i wspólnika Scrooge'a, Bob .Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:Test Szatan z siódmej klasy - Kornel Makuszyński 1 Test W 80 dni dookoła świata - Juliusz Verne 2 Test Zdążyć przed Panem Bogiem - Hanna Krall 1 Test Kamienie na szaniec - Aleksander Kamiński 4 Test Pan Tadeusz - Adam Mickiewicz 5 Test Opowieść wigilijna - Karol Dickens 3 Test Antygona - Sofokles 3Poniżej znajduje się test z Opowieści wigilijnej, Charlesa Dickensa..

..."Opowieść wigilijna" - test trudny.

Scrooge, wspólnik Marleya, takŜe je podpisał, a jego nazwisko było cenione, cokolwiek by podpisał.. 2 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test ze znajomości lektury Karola Dickensa pt. Wanisz 3 lata temu.. Rozwiąż test!Test sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola DickensaTest sprawdzający znajomość treści lektury - "Opowieść wigilijna" Karola Dickensa.. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie.. CZĘŚĆ PIERWSZA ODPOWIEDZ NA PYTANIA: 1.Jak dobrze znasz treść lektury "Opowieść Wigilijna".. Jest to jedna z lektur obowiązkowych w klasach 7-8.. 8.Wybierz test z rozdziału Opowieść wigilijna - streszczenie i test lub podrozdziałów podręcznika Lektury dla Klasa I Gimnazjum.Plik pytania z kartkówki Opowieść Wigilijna.doc na koncie użytkownika tomekwator1997 • folder Lektury Szkolne • Data dodania: 14 paź 2011dziękuję za dodanie tego filmu.. Dobry pomysł na powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem ósmoklasisty.1..

Zawiera nieodpowiednie treści?

szukałam wszędzie wersji z 2009 roku ale nigdzie nie mogłam znaleźć.. Drugi duch zaprowadził Scrooge`a" a) Do domu siostrzenca i domy pomocnika Boba b) Na grób Scrooge c) Do domu Marlea i siostrzenca d) Pokazał mu własne dzieciństwo 2.Lektury Opowieść wigilijna / Opowieść wigilijna - streszczenie i test.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Nazwisko Boba.. PIERWSZA TO PYTANIA NA, KTÓRE POWINIENEŚ UDZIELIĆ ODPOWIEDZI.. DRUGA TO ZREDAGOWANIE DŁUŻSZEGO WYPRACOWANIA ZGODNIE Z PODANĄ FORMĄ.. Szukaj.. POWODZENIA.. Kto jest autorem książki ''Opowieść wigilijna'' 2.w jakim mieście toczy się akcja książki 3.kto jest głównym bohaterem książki 4.W okresie jakich świąt toczy się akcja książki ?. Jeden z przedmiotów, które zostały ukradzione z domu Scrooge a.. Na stronie używamy cookies.. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Zawiera bardzo szczegółowe streszczenie oraz drugie .. Udostępnij.. Pytanie 1 /10.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test z lektury "Opowieść wigilijna" (Charles Dickens)..

test > Opowieść wigilijna - streszczenie i test.

Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.. Zmiany pogody nie miały wpływu na Scrooge'a.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Można się lekko do tego przyczepić ;).Praca klasowa dotycząca lektury Ch.. Jaki świąteczny prezent Scrooge wysłał Cratchitom?. W tym wydaniu znajdziesz odpowiedzi na pytania z podręcznika - "pewniak na teście", czyli wskazanie zagadnień, które zwykle pojawiają się w pytaniach z danej lektury we wszelkich testach sprawdzających wiedzę, a także w podręcznikach i na klasówkach.Książka zawiera pełen tekst lektury.Publiczna Szkoła Podstawowa w Łopienniku Nadrzecznym tel/fax (82) 577-33-17 +48 796 737 977 email: ść wigilijna - treść lektury - strona 2. jej ani o jeden stopień nawet podczas wigilii Bożego Narodzenia.. .Jedno z miejsc, które Scrooge odwiedził z duchem przyszłych świąt Bożego Narodzenia.. Akcja opowieści rozgrywa się w XIX wieku w Londynie w sklepie i domu Ebenezera Scrooge'a.. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.mam napisać list z lektury lektura ,, Opowieść Wigilijna '' 2008-12-01 18:04:30 Czego można się nauczyć z lektury " Opowieść wigilijna " 2012-12-16 14:26:47 Załóż nowy klubtest sprawdzający wiedzę z lektury ,,Opowieść Wigilijna'' - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraScrooge i Cratchit Geneza dzieła.. Bohaterowie.. Test składa się z 12 pytań.. 6.kIm był gółówny bohater 7.. 5.Gdzie pracuje główny bohater książki ?. Copperfield, bohater jednej z książek Dickensa..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt