Streszczenie rozdziału “Opowieść o Ewie

W tym rozdziale Eve Story, autorka przedstawiła nam życie 18-letniej dziewczyny, Eve. Była normalną dziewczyną i lubiła swoje szkolne życie. Jej matka była najlepszą nauczycielką, a ojciec najlepszym biznesmenem w mieście. W rodzinie wszystko było w porządku, ale pewnego dnia stało się coś, co zmieniło wszystko.

Streszczenie rozdziału opowiadania “Ewa

Rozdział zaczyna się od przedstawienia Ewy. Jest ona miłą dziewczyną i lubi swoje szkolne życie. Nie ma pojęcia co się dzieje wokół niej z powodu działalności ojca i nie jest świadoma tego, że jej rodzice się rozwodzą. Ale, wkrótce prawdziwa prawda o wszystkim wychodzi na jaw i to całkowicie zmienia jej życie.

Streszczenie rozdziału opowieści o Ewie

Rozdział 1: Początek

Na początku rozdziału autorka powiedziała nam, że Eve jest bardzo normalną dziewczyną i lubi spędzać czas w swojej szkole. Bardzo interesuje ją czytanie książek i granie w gry. Jej mama jest jej najlepszą nauczycielką.

Streszczenie rozdziału opowiadania Eve

Rozdział 2: Prawda ujawniona

W tym rozdziale autorka opowiedziała nam o powodach, dla których życie 18-letniej dziewczyny uległo zmianie. Nie ma ona pojęcia, że jej rodzice się rozwodzą. Kiedy się o tym dowiaduje, jest zszokowana i czuje, że to ona jest odpowiedzialna za rozwód rodziców.

Streszczenie rozdziałów opowieści o Ewie

Rozdział 3: Nowe życie

W tym rozdziale autorka opowiedziała nam, że kiedy prawda o sprawie wyszła na jaw, jej życie całkowicie się zmieniło. Teraz jest zupełnie inną dziewczyną. Zmieniły się jej myśli, uczucia i wszystko. Teraz jest dziewczyną, która nienawidzi swoich rodziców i swojego ojca.

Streszczenie rozdziału opowiadania “Ewa

Rozdział 4: Przyszłość

W tym rozdziale autorka powiedziała nam, że jej przyszłość jest w rozsypce. Chce coś zrobić i chce wyjść z tego bałaganu w swoim życiu. Ale nie wie, co ma zrobić.

Streszczenie rozdziałów opowieści o Ewie

Rozdział 5: Początek

W tym rozdziale autorka przekazała nam, że matka jest jej najlepszym nauczycielem. Ma ogromną wiedzę i uczy córkę wszystkiego.

Opowiadanie “Ewa” streszczenie rozdziału

Rozdział 6: Pierwszy krok

W tym rozdziale autorka powiedziała nam, że pierwszym krokiem w jej życiu jest jej matka. Uważa, że matka jest jedyną osobą, która może zmienić jej życie.

Streszczenie rozdziału opowiadania “Ewa

Rozdział 7: Ojciec

W tym rozdziale autorka powiedziała nam, że drugim krokiem w jej życiu jest jej ojciec. On ją kocha i chce się z nią ożenić.

Opowiadanie “Ewa” streszczenie rozdziału

Rozdział 8: Matka

W tym rozdziale autor powiedział nam, że trzecim krokiem w jej życiu jest jej matka. Chce ona zrobić coś dla swojej córki.

Opowiadanie “Ewa” streszczenie rozdziału

Rozdział 9: Zmiana

W tym rozdziale autorka opowiedziała nam, że czwartym krokiem