Streszczenie elif

Pobierz

Poniżej streszczenie online serialu "Elif" (odcinek 940).Elif - streszczenie odcinków 693 i 694.. Pliki znajdujące się w domenie publicznej.Elif odcinek 1067: Policjanci aresztują Melek!. Po namowach dziewczyna zgadza się zamieszkać z Asli.. Sprawdźcie, co wydarzy się w 801. odcinku.. Dziewczyna nie może uwierzyć, że Kerem tak pochopnie ocenił jej przyjaciółkę i rozdzielił ją z Elif.. Elif dostaje gorączki!. Melek siedzi na łóżku.. Turecki serial można oglądać w TVP 1 od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00. tureckie seriale.. Zdaje sobie sprawę z tego, jak "Elif" znika z anteny TVP.. Melek zwierza się ze swoich problemów Asli.. Rana pragnie zadać Tarikowi ostateczny cios [streszczenie, online serial - Elif - 14 grudnia 2020] Serial Elif - Co się wydarzy w najnowszym 878 odcinku?. Akinowi i Asli udaje się przejednać Birce.. Vildan podejrzewa, że Elif jest córką Tarika.. [Streszczenie .Elif odcinek 1047.. Wprowadza się na stałe do rezydencji!. "Chciałaś tu usiąść, ale jest bardzo zimno" - mówi mama Mahira, kuląc się z zimna.. [Streszczenie + Zdjęcia] 6 października 2021Turkweb.pl 1074: W celi Melek osadzone zajadają się baklawą.. Fidan niszczy zdjęcie Elif.. Streszczenie.. - "Boję się, ż. turkweb.pl.Elif 2021.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1074: Melek próbuje zaprowadzić nowe porządki w więzieniu!. [streszczenie, emisja - 27.08.2020] "Elif" to serial tureckiej produkcji, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem w Polsce..

1065 streszczenie po polsku .

Obok niej stoi Nesrin, koleżanka Fidan - liderki celi.. Kerem obwinia Melek o zły stan zdrowia matki.. Elif trafia do domu Kenana, który nie wie, że jest jej biologicznym ojcem.. Macide wciąż nie dopuszcza do ewentualności, że Sere chciała ją oszukać.. Popularny w Polsce serial "Elif" emitowany jest od poniedziałku do piątku na antenie TVP1.. Streszczenie.. Okazuje się jednak, że to wcale nie będzie takie proste.. Serial zostaje zdjęty na czas Mundialu 2018Elif .. Elif 693 streszczenie: Po niefortunnej wpadce, Birce obiecuje sobie, że przypodoba się Yunusowi.. [Streszczenie + Zdjęcia] 10 sierpnia 2021Turkweb.pl 1033: Macide i Kiymet siedzą na ławce.. Emira gryzą wyrzuty sumienia!. Streszczenie odcinków serialu.. Znajdziesz tu newsy, opisy, streszczenia, zdjęcia, wywiady i gorące dyskusje na forach.Elif odcinek 1074: Melek próbuje zaprowadzić nowe porządki w więzieniu!. Zobacz co się w nich wydarzy oraz gdzie oglądać powtórki i wszystkie odcinki online.. Hümeyra proponuje, by Elif wprowadziła się do jej pokoju.Elif odcinki 1057, 1058, 1059, 1060, 1061 streszczenia.. Elif jest przerażona!. "Elif" - streszczenie 757. odcinka serialu Kerem przeżywa ciężkie chwile po odejściu Reyhan..

Na szczęście dzie...elif streszczenie odcinka.

[Streszczenie + Zdjęcia] 4 października 2021Turkweb.pl 1072: Akcja odcinka rozpoczyna się w firmie.. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.. Choroba Macide postępuje!. Stan zdrowia Macide nieustannie się pogarsza.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 502: Feride zgadza się na ślub z Umitem!. Czy matka Elif wróci do rezydencji?. "Elif", odcinek 801.. [Streszczenie + Zdjęcia] Elif odcinek 1075: Melek jest zmuszona wykonywać rozkazy Fidan!. Streszczenie online - emisja 19.03.2021.. [Streszczenie + Zdjęcia] Przysięga odcinek 503: Ilyas żąda od Kemala pieniędzy!. [Streszczenie + Zdjęcia] 27 września 2021Turkweb.pl 1067: Asli i Melek siedzą na kanapie.Elif odcinek 1033: Melek rzuca Kiymet wyzwanie!. Gdzie możemy oglądać serial Elif?. [S­eri­al Po Po­lsku] V­od-C­da on Dailymotion"Elif" odcinek 709 w czwartek, 16.04.2020, o godz. 14.00 w TVP1.. Choroba Macide postępuje!. Haktanir przemyślał swoje wręcz okrutne zachowanie w stosunku Melek.. Mężczyzna grozi, że ją zabije, jeśli będzie rozmawiała o dziewczynce z domownikami.. Kiymet robi wszystko, żeby siostra zmieniła zdanie.Elif odcinek 1075: Melek jest zmuszona wykonywać rozkazy Fidan!. Ilyas mówi Kemalowi, że przyszedł po Masal!. Mahir oznajmia matce, że odpowie za swoje czyny!. Serial Elif po polsku można oglądać w telewizji TVP 1 o godzinie 14:00 od poniedziałku do piątku.Serial Elif odcinek 878..

Zobacz streszczenie najnowszego odcinka.Moved Permanently.

Elif zgadza się wrócić do rezydencji!. Sprawdź, co wydarzy się tym razem w serialu.Elif odc.. Sedat do Melek: spędźmy wspólnie wieczór.. "Słuchaj, nie wyrównałyś.Elif odc.. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP.. "Elif", odcinek 940.. Jülide, chociaż bardzo pragnęłaby włożyć suknię ślubną .Elif odcinek 6, 7, 8, 9, 10 - streszczenie: Zapraszam do oglądania!. Elif wszystkie odcinki po polsku Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji […]Świat Seriali - to serwis poświęcony serialom telewizyjnym.. Nastaje dzień ślubu Jülide i Şafaka, oboje są bardzo szczęśliwi i podekscytowani.. Prezentujemy streszczenie szczegółowe odcinków, które w tym tygodniu wyemituje telewizji TVP 1.. Odcinek 1076..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt