Dlaczego nie pójdę na studia

Nie wiem jak Wy, ale ja kiedyś myślałam, że będę studiować dalej. Ale teraz nie jestem tego taka pewna. Postanowiłam więc podzielić się z Wami wszystkimi moimi poglądami.

W dzisiejszych czasach nie brakuje ofert pracy dla osób, które ukończyły studia. Powodem jest to, że konkurencja jest tak duża i trudno jest stanąć na czele. Więc jeśli jeszcze studiujesz to nie ma sensu marnować pieniędzy.

Nie wiem jak Ty, ale ja kiedyś myślałem, że będę studiował dalej. Teraz jednak nie jestem tego taka pewna. Postanowiłam więc podzielić się z Wami wszystkimi moimi poglądami.

W dzisiejszych czasach nie brakuje ofert pracy dla osób, które ukończyły studia. Powodem jest to, że konkurencja jest tak duża i trudno jest stanąć na czele. Jeśli więc nadal studiujesz, to nie ma sensu tracić pieniędzy.

Ludzie mówią, że jeśli ukończyłeś swoją edukację i jeśli masz stopień naukowy, to będziesz miał lepszą karierę. Ale z moich obserwacji wynika, że ludzie, którzy nadal się uczą i mają dyplom, nie dostają żadnej pracy.

Powodem jest to, że ludzie z dyplomem i wyższą pensją nie dostają pracy. Spędzają swój czas tylko w kolegiach i na uniwersytetach.

Wnioski:

Jeśli masz stopień naukowy, to jest to najlepsza rzecz dla ciebie, aby zarobić pieniądze. Ale musisz spróbować pracować na to. Jeśli nie dostajesz pracy po zakończeniu edukacji to czas zmienić swoje podejście do edukacji.