Którą Tumblr Girl jesteś? Zabawa w rozpoznawanie stylów i osobowości

Którą Tumblr Girl jesteś? Zabawa w rozpoznawanie stylów i osobowości

Jeśli jesteś fanem social media, z pewnością słyszałeś o platformie Tumblr. To miejsce, gdzie setki tysięcy użytkowników z całego świata dzielą się swoimi fotografiami, grafikami, tekstami i inspiracjami. Na Tumblrze znajdziesz też wiele różnorodnych grup i subkultur, które reprezentują różne style i osobowości. Dlatego dzisiaj zapraszam Cię do emocjonującej zabawy w rozpoznawanie, której Tumblr Girl jesteś!

 1. Grunge Girl – Świat pełen ciemności i melancholii
  Jeśli kochasz klimat mrocznej muzyki, czarnych ubrań i niezrozumienia świata, to być może jesteś Grunge Girl. Twoje posty na Tumblrze wypełnione są edgy fotografiami, tekstami o smutku i depresji, oraz nieco kontrowersyjnymi grafikami. Twoja osobowość jest cicha, tajemnicza i nieco ekscentryczna. Króluje u Ciebie minimalizm, a dominujące kolory w Twoim Tumblrze to czernie, szarości i odcienie ciemnej czerwieni.

 2. Vintage Girl – Czas podróży do przeszłości
  Jeśli uwielbiasz starodawne fotografie, ciepłe odcienie sepii i retro styl, to jesteś Vintage Girl. Twoje posty na Tumblrze pełne są nostalgii, a Twoja osobowość emanuje romantycznym duchem minionych czasów. Na Twoim blogu znajdziemy zdjęcia z lat 50., 60. i 70., a także modne stylizacje inspirowane dawno minionymi epokami. Twoje kolory to pastele, beże i odcienie brązu.

 3. Hipster Girl – Kreatywność na pierwszym miejscu
  Jeśli lubisz sztukę, muzykę niezależną i alternatywne trendy, jesteś Hipster Girl. Twoje posty na Tumblrze są pełne niezależnej muzyki, awangardowych grafik i niebywałych projektów artystycznych. Twoje motto to “być wyjątkowym” i dbać o indywidualność. Na Twoim blogu znajdziemy również wiele porad dotyczących ekologicznego stylu życia i odnawialnych źródeł energii. Twoje kolory to pastele, czerń i granat.

 4. Boho Girl – Wolność i harmonia z naturą
  Jeśli jesteś zakochana w naturze, kochasz kwiaty, dzwony i pióra, to jesteś Boho Girl. Twoje posty na Tumblrze wypełnione są zdjęciami przyrody, pięknych plaż i artystycznych tatuaży. Twoja osobowość emanuje spokojem, wolnością i harmonią. Na Twoim blogu znajdziemy także wiele porad dotyczących zdrowego stylu życia, jogi i medytacji. Twoje kolory to zielenie, odcienie brązów i korale.

 5. Artistic Girl – Kolorowe i kreatywne inspiracje
  Jeśli kochasz sztukę, rysowanie, malowanie i projektowanie, to jesteś Artistic Girl. Twoje posty na Tumblrze są pełne kolorowych grafik, abstrakcyjnych projektów i inspirujących cytatów. Twoja osobowość jest wyraziście kreatywna i pełna energii. Na Twoim blogu znajdziemy również wiele porad dotyczących technik artystycznych, warsztatów dla początkujących i informacji o najważniejszych wydarzeniach artystycznych. Twoje kolory to tęcza, odcienie różu i fioletu.

 6. Minimalist Girl – Piękno prostoty i minimalizmu
  Jeśli jesteś zwolenniczką czystych linii, prostych kształtów i minimalistycznego designu, to jesteś Minimalist Girl. Twoje posty na Tumblrze pełne są zdjęć niewielkich przedmiotów, porządku i elegancji. Twoja osobowość emanuje spokojem, równowagą i dbałością o szczegóły. Na Twoim blogu znajdziemy również wiele porad dotyczących uregulowanego stylu życia, organizacji przestrzeni, minimalistycznej mody i sztuki kulinariów. Twoje kolory to biel, czerń i szarości.

 7. Glam Girl – Blask i luksus w Twoim życiu
  Jeśli Twoje ulubione słowa to blask, luksus i elegancja, to jesteś Glam Girl. Twoje posty na Tumblrze pełne są błyszczących sukienek, wysokich obcasów i niezwykłych dodatków. Twoja osobowość emanuje pewnością siebie, splendorem i zmysłowym wdziękiem. Na Twoim blogu znajdziemy również wiele porad dotyczących makijażu, fryzur i stylizacji na różne okazje. Twoje kolory to złote, srebrne i wszelkie odcienie jasnych kolorów.

Podsumowując, istnieje wiele różnych stylów i osobowości, które możemy odnaleźć na platformie Tumblr. Czy jesteś Grunge Girl, Vintage Girl, Hipster Girl, Boho Girl, Artistic Girl, Minimalist Girl czy Glam Girl, każda z tych Tumblr Girls posiada specyficzne cechy, które czynią ją unikalną. Wybierz swój ukochany styl lub połącz elementy z różnych typów i stwórz własną markę na Tumblrze. Pamiętaj, że to tylko zabawa, a Twoja osobowość jest najważniejsza. Baw się dobrze!