Śmieszne teksty po śląsku

Pobierz

Na chłopaków nie zerkaj, wszystkich wykiwaj, radosną mniej minę i życia używaj.. Ten, kto popełnił odrażające.. Mog iść do haźla abo do lasa, Niy pokazywać tego mamlasa!. Idą do Matki utrudzeni, I coraz więcej Jej trosk zanoszą.. Przekonaj się, jak wiele łączy język polski oraz język śląski.Najśmieszniejsze teksty na podryw - zobaczcie nasz wybór głupich i zabawnych.. Dzięki uprzejmości naszych użytkowników masz okazję poznać śmieszne czeskie słowa.Gwarantujemy dobrą zabawę podczas nauki oraz szybkie, zadziwiające efekty.śmieszne teksty o jedzniu.. Szuko w galotach, szaket obmacuje, Obaloszczewiki, psińco znajduje.. Sprawdź, czy znasz wszystkie wyrazy, które znajdziesz w naszym rankingu.. Dobry śmieszny cytat to bardzo dobry sposób na nowe podejście do humoru.. - ale jesteś głupi.Teksty > Śmieszne teksty > Lokomotywa / po śląsku Lokomotywa!. Ślonsko godka pełna jest słów i zwrotów, które mogą zadziwiać.. śląskie słowa.. Czy rozumiesz je wszystkie?. Dzwoni, śpiewa serce moje, że dziś urodziny Twoje.Najśmieszniejsze polskie słowa - długa lista słów, które Cię rozbawią.. "Jestem za karą śmierci.. W piyrszym siedziały se dwa Hanysy Jeden kudłaty, a drugi łysy, Prawie do siebie niy godali,O górnikach O rolnikach Po śląsku.. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek 10.. Śląskie żarty rozchmurzą każdego ponuraka..

śmieszne śląskie słowa.

Wiele jest tekstów na podryw : mądrych, głupich, śmiesznych, poważnych.1) Winszuja Ci dzisio, cobyś se żył (żyła) po leku, rajzowoł (rajzowała) kaj ino se zapragniesz i uśmiychoł (uśmiechała) sie wszyndy i do wszyjstkich.. sąskie słowa.. Bajka o czerwonym kapturku (v.2000) Wiersz "Reduta Nortona".Te teksty idealnie oddają, jak to jest być kobietą, która ma na głowie dom, pracę, dzieci, męża i tej głowy nie traci.. Jest na banhowie ciynszko maszyna Rubo jak kachlok - niy limuzyna Stoji i dycho, parsko i zipie, A hajer jeszcze wongiel w nia sypie.. Czy jesteś w stanie zrozumieć każdy napis z obrazka?. 2) Chca Ci winszować na tyn gyburstag najsamprzod uśmiychu kożdego dnia, coby Cie troski mijały, żeby Ci zawdy zdrowi dopisywało i żebyś umioł (umiała) znojść czas na marzynia.Zawsze jest dobrze mieć pod ręką śmieszne cytaty.. W towarzystwie możesz zabłysnąć dobrym humorem, najlepszymi kawałami i dobrym gustem.. Dla nas - są naturalne, ale osoby spoza Górnego Śląska mogą wprawić w małe zakłopotanie.. fedrowołbych cie kaj wągiel na grubie - odpowiednik "brałbym" ;D. gryfnaś kaj szmatyrlok - jesteś piękna jak motyl.. Są też po prostu zabawne.Śmieszne słowa po czesku Jeżeli chcesz zacząć naukę języka czeskiego od jego zabawniejszej strony, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zrobić to już teraz!.

paciulok po śląsku.

Być może…Pocisk to tekst, który ma interlokutora pocisnąć.. Śląskie żarty rozchmurzą każdego ponuraka.. Łukasz Tudzierz.. Wiersze z dzieciństwa po śląsku - Śmieszne teksty - Adonai.pl Wiersze z dzieciństwa po śląsku "Pan Hilary" Loto, tyro pan Hilary.. 26 stycznia 2012, 22:58. najzabawniejsze śląskie słowa.. Bycie mamą to nie tylko słodkie chwile - to także życiowa lekcja cierpliwości i charakteru.środa, 22 kwietnia 2015.. Zobacz najlepsze memy po śląsku Śląskie memy poprawią humor absolutnie każdemu.Śląskie MEMY.. Teksty (dla informatyków) De digital creatione mundi.. "kurde" - ryczy -"kurde bele!odpowiedział (a) 16.01.2013 o 22:09. wejrzij na cajtmaszin kero je godzina - zobacz na zegarek która jest godzina.. Na dekel mu piere Bo kajś ten boroczekpodzioł swoje brele.. Przeglądasz kawały i dowcipy specjalnie wyselekcjonowane w naszej bazy.Śląskie MEMY.. To jakiś ciućmok i łajza!. tyś blank ociuloł - całkiem zgłupiałeś.. Ciul zawsze pozostanie ciulym".. Czy rozumiesz je wszystkie?. W białym fartuchu, z .Śmieszne cytaty, które idealnie podsumowują rodzicielstwo.. Czy jesteś w stanie zrozumieć każdy napis z obrazka?. Pociski mogą mieć siłę rażenia jak kule armatnie, a czasami są jak piłeczki ping-pongowe, aby porzucać do siebie i się pośmiać..

- czyli podryw po śląsku.

I adorując Ją, cześć Jej śpiewają, Nabożnie, z wiarą, w Mszy Świętej Ofierze.. Wyobraźmy sobie klub wieczorową porą.. Bez pola, lasy, góry, tunele,Zobaczcie TOP 10 najzabawniejszych słów śląskich.. Potym mu ale do szmot nakopali, Maszyna ruszyła, cug jechoł dali.. Obyś interesowała się historią , bo mam w majtkach powstanie.. Kufry śleciały I każdy latoł jak pogupiały.. Ten, kto popełnił odrażające .Artykuły po śląsku Łukasz Tudzierz - 8 lutego 2018 3.. 29 października 2017.. Wojtek Szumański - Całą noc, czyli najlepszy podryw na świecie - tekst piosenki, tłumaczenie.. Jestem za karą śmierci.. badybatki, badyje - kąpielówki np. weź sie badybatki bo pudymy na basynNajlepsze, najśmieszniejsze i tylko dobre kawały!. Farmaceuta płakał ze śmiechu jak sprzedawał stoperan do uszu, debilon, syrop z sosnowca.. Która w Piekarach wita pogodnie, Wszystkie swe męskie dziatki.. Tak, tak - bywają chamskie i wulgarne.. Śląskie żarty rozchmurzą każdego ponuraka.. Jŏ tam niy wiym - u mje w dōma krepli sie nie warziło bo moja mamulka takich tustych maszketōw niy lubi.. Ciupnął i ślimtoł sygnal na glajzach.. Potym wagony podopinali I całym szwongym kajś pojechali.. Dla wszystkich - Hanysów i Goroli zebrałem 5 słów i powiązanych z nimi zwrotów .Śląskie MEMY..

Te teksty Cię na pewno rozbawią!

Pytania.. Ślonzoki majom swoja własno godka , swój własny świat i go kochajom na bank :) Poprawnie - kaj jadymy na tyn szpil , albo włącz tyn sztrom bo wyj*ebało zicherungi . ". Mało się ucz lecz dużo śmiej.. gwara śląska.. "Bajesz ze mno chodzić?". Z pamiętnika informatyka.. Pieron, Heksa.. - poznaj 10. śląskich wyzwisk.SŁOWNIK GWARY ŚLĄSKIEJ A ajmer -wiadro ańfachowy - zwyczajny, byle jaki, prostacki apfelzina - pomarańcza asić sie- chwalić się aszynbecher - popielniczka augustki - jabłka papierówki B babrać - brudzić bajtel- dziecko, chłopiec bajzel -nieporządek, bałagan bakpulwer - proszek do pieczenia bal - piłka do zabawybachora - potrawa górali śląskich - tarte kartofle ze szpyrk o m piecz o ne w jelitach wieprzowych bachraty - pękaty, gruby, otyły, z wielkim brzuchem bachroczek - pyzata lalka z materiału, szmacianka badki, batki - majtki np. Czamu sie niy sebleczesz do batk o w?. Zobacz najlepsze memy po śląsku Śląskie memy poprawią humor absolutnie każdemu.. A gdy siwe obie głowy - damy Wam poradnik nowy.. Czy rozumiesz je wszystkie?. U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie.. Gdy pała grozi to z lekcji wiej.. Ja - tortensztik, kopa, kołŏcz z posypkōm abo inksze ajnfachowe maszkety jŏ za bajtla jŏd .Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta.. Życzę wszystkiego czego Wam trzeba: autostrady wiodącej do nieba bez żadnych ograniczeń prędkości, do tego jeszcze ogromu radościIdymy na świyncone, bier koszyk, pakuj jajca i wyndzone, wusztym bydzie woniac wszyndzie, a kapelon godać bydzie: nich w te świnta klara świci, kożdy karlus kibel wody chyci, lejom chopcy, piszczom frelki, nich te świnta tak po slonsku bydom szwarne, a po polsku wyjątkowe i po prostu zdrowe.Gdy pała grozi to z lekcji wiej.. Przekonaj się, jak wiele łączy język polski oraz język.Do swojej śląskiej Matki.. Na chłopaków nie zerkaj, wszystkich wykiwaj, radosną mniej minę i życia używaj.. Zobacz najlepsze memy po śląsku Śląskie memy poprawią humor absolutnie każdemu.. Są poranieni i umęczeni, Jeszcze żarliwiej o pomoc proszą.. Na parkiecie dziewczęta tańczące do najnowszych hitów, przed klubem panowie o średnicy karku 50 centymetrów, czyli gorączka sobotniej nocy w pigułce.Humor z zeszytów szkolnych.. "Przestoń synek bamoncić i fantazjyrować i niy nerwuj mie.. odpowiedział (a) 29.12.2012 o 13:23.. Ftoś kejś pedzioł, iże ślōnskie kreple to niy je to samo, co polskie pączki.. 25 maja 2020, 15:17 śmieszne teksty Alojz skończył robota, ale nie chciało mu się dźwigać łopaty, więc zostawił ją na podszybiu, a na łopacie napisał: "Francik, weź mi na wierch łopata, bo żech jej zapomnioł"..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt